Wszelakie pytania

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Postprzez Anonymous » niedziela, 18 maja 2008, 15:10

Rozmawiałem na gg z Gabrally i spytałem go czym jeździł Ezbi w kjs'ach.. Napisał: szayowozem, kaszlakiem, cieniasem. I tu sie nasuwa moje pytanie ;) Czy kiedyś można było jeździć w kjs'ach, kręciołkach szayowozem? Ja jetem prawie pewien na 100% że nie, bo regulaminy tego zabraniają... Prosze o odp ;)
Anonymous
 


Postprzez gabrally » niedziela, 18 maja 2008, 18:30

No, bo mi sie wydaje, ze sie dało ... <lol2>
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Postprzez Kisiel » niedziela, 18 maja 2008, 18:33

Chyba sie nie dało... ale robili zawody dla czegoś takiego i można było zdobywać punkty --> CHYBA
zielony listek
Avatar użytkownika
Kisiel
A5
 
Posty: 620
Dołączył(a): sobota, 15 lis 2003, 22:15
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez darude » niedziela, 18 maja 2008, 19:53

Eno panowie, jasne, że można było :!: Przynajmniej w kręciołkach i innych amatorkach, a w KJS'ach to nie wiem, bo w tym przedsionku PZM'otu Michał startował cintkiem. :wink:

wrc_krakow napisał(a):Rozmawiałem na gg z Gabrally i spytałem go czym jeździł Ezbi w kjs'ach.. Napisał:...kaszlakiem...


bzdura, kaszlakiem nigdy nie śmigał. Szayowóz tylko oczywiście jest na bazie kaszlaka. W KJS'ach EZBI jeździł w Cinquecento.
Obrazek
Michał Elżbieciak / Bartek Wątroba - OGIEŃ!!! :D
Avatar użytkownika
darude
N3
 
Posty: 393
Dołączył(a): piątek, 6 paź 2006, 17:01
Lokalizacja: Lachowice

Postprzez THIM » niedziela, 18 maja 2008, 22:21

Szayowozem można śmigać w KJS-Rallycross. Do tego były obmyślone ;)
Timon

http://blmotors.blog.pl/
http://www.facebook.com/BLmotors
Avatar użytkownika
THIM
A6
 
Posty: 1493
Dołączył(a): niedziela, 21 maja 2006, 17:51
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez misiek_wrc » poniedziałek, 19 maja 2008, 18:21

z innej beczki ... Gdzie można kupić winietki na Czeskie autostrady? Wybieram się w tym tygodniu do Pragi i nie wiem gdzie można opłacić nabyć owe winietki ... Drugie pytanie kto był w Pradze ? Może polecicie jakies ciekawe miejsca nieznane z przewodnika?
..:: !! QHR MAJCHER OGIEN NA TLOKI !! ::..
Avatar użytkownika
misiek_wrc
A5
 
Posty: 544
Dołączył(a): niedziela, 13 sie 2006, 15:50
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez SZUMI » poniedziałek, 19 maja 2008, 20:14

misiek_wrc napisał(a):z innej beczki ... Gdzie można kupić winietki na Czeskie autostrady? Wybieram się w tym tygodniu do Pragi i nie wiem gdzie można opłacić nabyć owe winietki ... Drugie pytanie kto był w Pradze ? Może polecicie jakies ciekawe miejsca nieznane z przewodnika?


Co do winet, to bardzo często na stacjach Orlen tych przy głównych trasach, prowadzących do graicy czeskiej sprzedają takie winety, o ile się nie myle to także w siedziabach PZM.
FOTOGRAFIA Z RAJDÓW ITP.

r.szumny@wp.pl

http://motorecords.pl/galerie_autor,111,0,Ryszard_Szumny.html
SZUMI
A5
 
Posty: 659
Dołączył(a): niedziela, 8 sty 2006, 21:46
Lokalizacja: Ząbkowice

Postprzez machoony » wtorek, 20 maja 2008, 00:50

SZUMI napisał(a):
misiek_wrc napisał(a):z innej beczki ... Gdzie można kupić winietki na Czeskie autostrady? Wybieram się w tym tygodniu do Pragi i nie wiem gdzie można opłacić nabyć owe winietki ... Drugie pytanie kto był w Pradze ? Może polecicie jakies ciekawe miejsca nieznane z przewodnika?


Co do winet, to bardzo często na stacjach Orlen tych przy głównych trasach, prowadzących do graicy czeskiej sprzedają takie winety, o ile się nie myle to także w siedziabach PZM.

pzm, staje pzy granicy, budki przy granicy no i stacje za granica.
http://www.it-technologies.pl
machoony
A5
 
Posty: 578
Dołączył(a): niedziela, 21 maja 2006, 11:49

Postprzez misiek_wrc » wtorek, 20 maja 2008, 15:37

Wielkie dzięki :)
..:: !! QHR MAJCHER OGIEN NA TLOKI !! ::..
Avatar użytkownika
misiek_wrc
A5
 
Posty: 544
Dołączył(a): niedziela, 13 sie 2006, 15:50
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez Anonymous » sobota, 27 wrz 2008, 15:03

Czy ktoś wie jakie Euro ma Alhambra, 2003r.? (dokumenty odnośnie auta nie są w tym domu, a informacje potrzebuję dosć pilnie ;) )
Anonymous
 

Postprzez Ice » środa, 1 lip 2009, 17:38

Chciałbym się spytać czy macie jakieś dane lub informacje jak spisywały się w przeszłości jakieś Audi B2 lub B3 na rajdowych trasach w porównaniu do Opla Astry?
Avatar użytkownika
Ice
N1
 
Posty: 86
Dołączył(a): sobota, 13 sty 2007, 15:14

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron