Flavio...

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Flavio...

Postprzez żółtodziób » piątek, 1 cze 2007, 02:46

czas odrzucić wstyd i rozkminić babską plotę:

http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosc ... lki,919227

Wnioski:

1. Jakoś w to nie wierzę, prędzej słonce zacznie krążyć dookoła ziemii niż Flavio się ustatkuje, mężczyzna dorośleje albo w wieku 15-25 lat, albo nigdy.

2. I niech ktoś powie, że nie pieniądze są ważne a uczucie... no, chyba że chodzi o uczucie do pieniędzy, bo sam Flavio to stary oblech, mógłby spokojnie ojcować tej lasce, a także wielu innym które zdążył bzyknąć do tej pory.

3. Poseł Maksymiuk ma zadatki na kierowanie teamem F1, proponuję żeby wysłać jego CV do Spykera lub Toro Rosso jak zrobi się wakat na tym stanowisku. Wyników to na pewno nie pogorszyi, a wymiar medialny z posiadania w teamie takiego "plejboja" będzie trudny do przecenienia :)
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz


Postprzez Hultay WRC » piątek, 1 cze 2007, 16:44

Heh, szkoda, mielibyśmy kolejna sławna Polkę :wink: . Facet nie wie co traci. Szczerze mówiąc jak taki facet zmienia kobiety co pare miechów to potem takich mi nie szkoda-wiedziała co brała. Co ja gadam, przecież rozwód to dla takiej karierowiczki wypłata za miesiące małżeństwa...

Może w tym wątku zaczniemy "babskim sposobem" obgadywać postaci motorsportu? :D Który ma najfajniejsza żone, najlepszy samochód, najbardziej zdolne dzieci :D Skoro Żółtodziób juz przetarł szlak w zrzucaniu fałszywego wstydu? :wink: Bo tak na marginesie moja mama raz mnie spytała czy kibice rajdowi interesuja się szczegółami z zycia prywatnego zawodników. Proponuję na początek: zdjęcia ze ślubów poszczególnych kierowców(z internetu), może ktoś wie jak tam się córeczka Kuchara chowa? :D

:lol: Oczywiście propozycja z przmrużeniem oka.
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez Marmetal » piątek, 1 cze 2007, 18:22

Mnie tam ta Twoja propozycja Hultayu się nawet podoba. Porozmawiajmy na temat kierowców, poplotkujmy i w ogóle :lol:. Tak dla rozluźnienia ;).

P.S. Można zmienić nazwę topiku na "Plotki ze świata motorsportu" 8).
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez Hultay WRC » piątek, 1 cze 2007, 20:37

Może podrzucisz coś na początek? :D
Otworzymy rajdowy tabloid :lol:
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez Marmetal » środa, 6 cze 2007, 22:22

O tak, to jest pomysł kolego :lol:. No i może jednak Ty podrzucisz jakiś temat, bo mnie się spać chce :lol:. O, a może to, że Severine Loeb urodzi dziecko? :D
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez Hultay WRC » środa, 6 cze 2007, 22:25

No pomyslimy, też chce mi się spać, 3 dni mnie na chacie nie było, trzeba odespać nieprzespane noce :) . Dobranoc :P
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez MSG Racing » środa, 6 cze 2007, 22:28

Nudno bo niestety u nas nie ma takiego magazynu który by takie niby plotki posyłał czy też ich zalążki. Niestety trzeba szukać po necie albo znać niemiecki bo na RTL czasem takie rzeczy mówią.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez Marmetal » środa, 6 cze 2007, 22:48

Mnie też nie było kilka dni w domu - WSMP w Kielcach, warszawski Roadshow :). Niewyspany jestem jak cholera, a więc dobranoc kolego, bo ja też wybieram się do łóżeczka :D. Dobrze, że teraz długi weekend :). Sorry za OT.
MSG: sami musimy rozsiewać i tworzyć takie plotki ;).
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20


Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 52 gości