Jak uszkodzić komórkę?

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Postprzez devulatron » piątek, 9 mar 2007, 18:17

żółtodziób napisał(a):sprawa się wyjaśnia powoli - wygląda na to że to jest tylko chamska ściema - zaczęli im wciskać że zwierzchnik ma mapę w komputerze i nadzoruje wszystkie komórki, tymczasem zadna usluga nie działa w ten sposób, a juz na pewno nie na komie który nie ma GPSu - jedyne co jest możliwe to namierzanie przez SMS -.


Niewiem jak u innych operatorów ale Era umożliwia coś takiego. Nawet z nakładaniem na mapę Polski. Był u mnie PH-owiec z Ery i oglądałem prezentację.

http://eragsm.pl/index.php?id=mprac_z&section=biznes


Jednak jest to dużo mniej dokładne od GPS. Dlatego w firmie gdzie pracuje zdecydowalismy sie na namierzanie przez GPS.

może rzeczywiscie ktoś kiedyś podpisał zgodę na namierzanie a teraz jednym komem starają się namierzać wszystkich,


W przypadku firmowej komórki, podobnie jak i w przypadku montarzu GPS w samochodzie nie jest wymagana zgoda pracownika.

Ja znam wyjasnienie. Era daje mozliwośc przez 1 miesiąc testowania dla jedej komórki. Trzeba więc prawdopodobnie przeczekać.
Z podejścia szefa wynika że ma pomysł na wykorzystanie tylko około 10% możliwości ( tylko RCP) jakie daje ten system. Dlatego jestem przekonany że nie wykupi usługi.
Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał.
Avatar użytkownika
devulatron
N2
 
Posty: 136
Dołączył(a): niedziela, 20 mar 2005, 22:55
Lokalizacja: Kraków


Re: Jak uszkodzić komórkę?

Postprzez JoannaXP » czwartek, 15 mar 2007, 23:56

żółtodziób napisał(a):Fon to Nokia 3310 -

Przykro mi,ale niestety 3310 to model niezniszczalny :lol: To jest doslownie cegla.Mojej kolezance upadl wiele razy z sporej wysokosci na ziemie,rozwalil sie caly ale po zlozeniu nadal dzialal :D
"Janusz żyje wśród nas ,my kibice nigdy o Nim nie zapomnimy" [']
Avatar użytkownika
JoannaXP
N4
 
Posty: 2430
Dołączył(a): niedziela, 22 lut 2004, 00:45

Postprzez karcin » piątek, 16 mar 2007, 02:30

Na forum sony-ericssona widziałem aplikacje o nazwie "symulator awarii telefonu" :))) szkoda, że to tylko symulator a nic prawdziwego:)))
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=7430425065d34ed7 Obrazek
Avatar użytkownika
karcin
A6
 
Posty: 1035
Dołączył(a): czwartek, 19 sie 2004, 17:29
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez żółtodziób » piątek, 16 mar 2007, 12:06

JoannaXP - wszystko da się rozwalić, nawet M1A1 Abrahms można w pewnym miejscu między kołami przestrzelić z kałasza na wylot. Podłączenie pod 230W w dowolne miejsce na płycie komórki zrobi z niej węgielek i to nawet z takiej cegły jak 3310...
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez ciapulek » piątek, 16 mar 2007, 14:24

żółtodziób napisał(a):JoannaXP - wszystko da się rozwalić, nawet M1A1 Abrahms można w pewnym miejscu między kołami przestrzelić z kałasza na wylot. Podłączenie pod 230W w dowolne miejsce na płycie komórki zrobi z niej węgielek i to nawet z takiej cegły jak 3310...


Zniszczyć, poprzez przestrzelenie z Kalashnikov'a, uda sie każdy mo. pho. Wiadomo. Ale sprawdź, czy Abrahms będzie nadal dobrze działał po wielu upadkach ze sporej wysokości na ziemię (JoannaXP, 2007), tak jak czyni to Nokia 3310. 8)
Avatar użytkownika
ciapulek
N2
 
Posty: 193
Dołączył(a): niedziela, 6 sie 2006, 17:08

Postprzez JoannaXP » piątek, 16 mar 2007, 17:12

żółtodziób napisał(a):JoannaXP - wszystko da się rozwalić, nawet M1A1 Abrahms można w pewnym miejscu między kołami przestrzelić z kałasza na wylot. Podłączenie pod 230W w dowolne miejsce na płycie komórki zrobi z niej węgielek i to nawet z takiej cegły jak 3310...

no to tak,mialam na mysli uszkodzenie fizyczne tzn np rzucenie z wysokosci
"Janusz żyje wśród nas ,my kibice nigdy o Nim nie zapomnimy" [']
Avatar użytkownika
JoannaXP
N4
 
Posty: 2430
Dołączył(a): niedziela, 22 lut 2004, 00:45

Postprzez żółtodziób » wtorek, 20 mar 2007, 11:08

No a ja akurat miałem na myśli jakiekolwiek uszkodzenie, byle skuteczne i byle nie dalo się udowodnić celowego działania ;-)
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez mototom » sobota, 11 sie 2007, 11:54

Właśnie zanabyłem drogą kupna nokie 6300. Ktos się orientuje jak długo trzyma w tym bateria?
Avatar użytkownika
mototom
A6
 
Posty: 1996
Dołączył(a): środa, 4 gru 2002, 22:48
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron