Zegarki

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Postprzez nick555 » sobota, 3 mar 2007, 22:13

mam do was forumowicze taki mały apel. Jeśli posiadacie jakiekolwiek podróbki/repliki zegarków a ze względów osobistych/spojrzenia na świat chcecie się ich pozbyć (nie sprzedać!!) to proszę zgłaszajcie się do mnie. W czerwcu w Warszawie odbędzie się coroczne spotkanie Klubu Miłośników Zegarów i Zegarków na którym to wszystkie zostaną zebrane do kupy i po spotkaniu wystawione w warszawskim salonie zegarkowym "Od czasu do Czasu". Ma to być swoista promocja uczciwości ktora w naszym kraju jest ale czasami bardzo fałszywa. Pozdrawiam Przemek
Skupuję stare radzieckie zegarki. Jak coś masz niepotrzebnego, zapraszam, może się dogadamy.
Avatar użytkownika
nick555
A6
 
Posty: 1530
Dołączył(a): wtorek, 14 wrz 2004, 22:19
Lokalizacja: Lublin


Postprzez misiek_wrc » piątek, 29 cze 2007, 00:13

http://www.allegro.pl/item205636504_pie ... zyca_.html

Chciałbym usłyszeć opinie o tej mare zegarków, niestety nie znam sie kompletnie na markach, mechanizmach zegarków.
Jeżeli macie może coś do zaoferowania do 200 zł wyglądem przypominający powyższy jestem otwarty na propozycje ;)
..:: !! QHR MAJCHER OGIEN NA TLOKI !! ::..
Avatar użytkownika
misiek_wrc
A5
 
Posty: 544
Dołączył(a): niedziela, 13 sie 2006, 15:50
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez czarekusa » wtorek, 27 lis 2007, 18:24

ja od 2 lat nosze cos takiego z tytanowa branzoleta:
Obrazek
Calkiem fajny zegarek, bez zbednych bajerow i z bateria sloneczna.
Troche sie juz zdarzyl przyniszczyc.
Mam jeszcze Festine ale jest troche ciezka i nosze tylko czasami od swieta.
Pozdrawiam wszystkich ktorzy kochaja rajdy.

http://www.mcpimage.com
http://www.amkpwa.com
Avatar użytkownika
czarekusa
A5
 
Posty: 550
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 19:07
Lokalizacja: Zembrzyce/Elgin, IL. USA

Postprzez Beret » środa, 28 lis 2007, 03:23

odpowiadajac na pytanie z pierwszego posta
ja nosze tag heuera ktorego dostalem od rodzicow i babci z okazji zdania matury 5 lat temu :) bez dzikich wodotryskow ale jak na standard tag heuera i tak ten z bardziej rozbudowanch ;) po prostu stalowy wskazowkowy zegarek z bransoleta i stoperami (czyli z 3 malymi tarczami). z tego co mowil mi moj wujek ktory ten zegarek sprzedawal jest o tyle rzadki ze ma tarcze nie czarna a ciemnoszara, model juz moznaby nazwac niemal kolekcjonerskim :)

ojciec nosi rowniez tag heuera, tez stalowego z bransoleta z tym, ze nie ma juz stoperow, po psrostu najzwyklejszy zegarek wskazowkowy z kalendarzem. na ryby za to uzywa perfecta elektronicznego ktorego kupil za 30 zl

matka za to od kiedy nie pracuje w stroju wyjsciowym nosi sportowy zegarek sportowej firmy adidas. za to na jakies powazniejsze uroczystosci i spotkania zaklada swoj ukochany, malutki, zloty zegarek gucci
nindża nie moze byc mientka

MIEJSCE NA TWOJA REKLAME

www.bwyszkowski.pl
www.codrivers.fora.pl

Obrazek
Avatar użytkownika
Beret
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 22:58
Lokalizacja: wawa-piaseczno

Postprzez rallyspeed » poniedziałek, 17 gru 2007, 14:09

Obrazek
Avatar użytkownika
rallyspeed
A5
 
Posty: 981
Dołączył(a): piątek, 22 lip 2005, 08:41
Lokalizacja: lubelskie

Postprzez nick555 » niedziela, 23 lis 2008, 21:18

Jak tam Panowie i Panie, coś przybyło w kolekcjach, macie coś nowego na rękach, może jakieś ciekawostki?
Ciekawi mnie czy ktoś z was ma Certinę z limitacji Kubicy?
To tak poznawczo.

Ktoś nowy traktuje zegarki jako coś więcej niż dodatek?
Chętnie poczytam od ludzi nie przesiąkniętych tematem zegarkowym co w ogóle sądzą o zegarku... i najlepiej nie tylko kwarcowym...
Skupuję stare radzieckie zegarki. Jak coś masz niepotrzebnego, zapraszam, może się dogadamy.
Avatar użytkownika
nick555
A6
 
Posty: 1530
Dołączył(a): wtorek, 14 wrz 2004, 22:19
Lokalizacja: Lublin

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron