Telefon z MP3 ?? jaki dobry ??

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Postprzez slinki555 » piątek, 17 lis 2006, 00:50

Co myślicie o nokii 3660 i 3650? Ktoś z was ma tela z symbianem? Czy są tym jakieś problemy(wirusy itp)?
Telefony te są dosyć tanie jak ich morzliwości
3650
Obrazek
klawitura troche poj...
3660
Obrazek
Tu już normalna , wyświetlacz i procesor lepszy
Avatar użytkownika
slinki555
 
Posty: 39
Dołączył(a): piątek, 28 lip 2006, 10:23
Lokalizacja: Wałbrzych


Postprzez m_a_t » piątek, 17 lis 2006, 13:53

Ja mam N9300, ktora jest na symbianie, narazie nie spotkalem sie z zadnymi wirami i problemami, czasem za dlugo mysli, ale to normalne dla tego modelu bez "i", ale za to mozna na necie duzo fajowych rzeczy znalezc wlasnie pod tego softa...
Avatar użytkownika
m_a_t
N1
 
Posty: 87
Dołączył(a): czwartek, 15 wrz 2005, 03:37
Lokalizacja: Suchedniow

Postprzez mda » piątek, 17 lis 2006, 14:26

ja natomiast mam n70, ale z gównianym oprogramowaniem orange, przez ktore telefon sie wylacza, zawiesza, sam sobie cos uruchamia...a przed wirusami mozesz sobie zainstalowac Symantec Security...poza tym obudowa jest tak wykonana, ze dwa razy upadnie i juz bez farby jest telefon... :x
all we do is kiteboarding...
Avatar użytkownika
mda
A6
 
Posty: 1007
Dołączył(a): niedziela, 27 lut 2005, 14:23
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Megas WRC » piątek, 17 lis 2006, 19:36

Co zrobiłeś z tą Nokią 6230i?
Avatar użytkownika
Megas WRC
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): piątek, 3 gru 2004, 18:34
Lokalizacja: Barcin/ k. Bydgoszczy

Postprzez Anonymous » piątek, 17 lis 2006, 19:40

3660 - kiepski telefon , szybko sie psuje jest duzyy nie miesci w kieszeni i wystaje .. :)

pozdro
Anonymous
 

Postprzez Albert(Zambrów) » sobota, 18 lis 2006, 09:54

Moj kumpel ma Symbiana na Nokii 7650 i nic złego sie nie dzieje. Telefon jest dobity juz lekko, ale w sumie działa bez zarzutów.
...każdy ponad każdym, wszyscy najmądrzejsi...

Rajdy wporzO!

Banasik Rally Team OGIEŃ :!:
Avatar użytkownika
Albert(Zambrów)
A6
 
Posty: 1350
Dołączył(a): czwartek, 28 sie 2003, 13:04
Lokalizacja: Zambrów

Postprzez Erni » sobota, 18 lis 2006, 10:59

slinki555 napisał(a):Co myślicie o nokii 3660 i 3650? Ktoś z was ma tela z symbianem? Czy są tym jakieś problemy(wirusy itp)?
Telefony te są dosyć tanie jak ich morzliwości
3650
Obrazek
klawitura troche poj...
3660
Obrazek
Tu już normalna , wyświetlacz i procesor lepszy


N3650 się często zawiesza, nie polecam jej z tanich tel z symbianem to tylko NGAGE Clasic, bo QD jest do dupy!!! Sam teraz się zastanawiam nad dobrym telefonym i chyba kupię K750i bo na Samsunga D600 nie starczy mi kasy. Lecz samsungi mają lepsze dzwięki (moja mama ma X820 tą ultra płaską)
Z SE to W800i jest zaeb*sty piękne dzwięki!!!
Obrazek
Obrazek

DZIECI ŚCIĄGAJĄ NARTY WSIADAJĄ W GOKARTY!!!
Avatar użytkownika
Erni
N2
 
Posty: 114
Dołączył(a): sobota, 10 cze 2006, 17:14
Lokalizacja: Cieszyn

Postprzez Albert(Zambrów) » niedziela, 19 lis 2006, 12:12

własnie patrzyłem Siemensy SX1, telefon juz w sumie troche ma, ale kurna podoba mi sie. Symbian jest, mp3 są, w sumie wszystko jest, a ze duzy, tylko nieco szerszy od 3310 :D
...każdy ponad każdym, wszyscy najmądrzejsi...

Rajdy wporzO!

Banasik Rally Team OGIEŃ :!:
Avatar użytkownika
Albert(Zambrów)
A6
 
Posty: 1350
Dołączył(a): czwartek, 28 sie 2003, 13:04
Lokalizacja: Zambrów

Postprzez Hultay WRC » niedziela, 19 lis 2006, 12:53

Erni napisał(a):N3650 się często zawiesza, nie polecam jej z tanich tel z symbianem to tylko NGAGE Clasic, bo QD jest do dupy!!! Sam teraz się zastanawiam nad dobrym telefonym i chyba kupię K750i bo na Samsunga D600 nie starczy mi kasy. Lecz samsungi mają lepsze dzwięki (moja mama ma X820 tą ultra płaską)
Z SE to W800i jest zaeb*sty piękne dzwięki!!!


No i dobrze że nie bierzesz Samsunga, każdy telefon ich produkcji szybko się sypie. Może teraz poprawili jakość, choć raczej wątpię. Przyciski się zużywają, zdarzało mi się że wyłączał sie lub nie chciał sie rozłączyć, koledze padł aparat. Chyba dla tego wybrałem Nokie 6230i, mając nadzieję że będzie solidniejsza. Ma mp3 i wszystko co trzeba, choć brzmienie muzyki jest tragiczne! Teraz jak ostatnio zacząłem przykładać wagę do sprzetu grającego i do jego brzmienia nie widzę wielkiej przyjemności w sluchaniu muzyki przez to. Parę dni temu walnąłem recenzyjkę ale chyba gdzieś przepadł w zawierusze na forum.
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez Erni » poniedziałek, 20 lis 2006, 00:21

Hultay WRC napisał(a):No i dobrze że nie bierzesz Samsunga, każdy telefon ich produkcji szybko się sypie. Może teraz poprawili jakość, choć raczej wątpię. Przyciski się zużywają, zdarzało mi się że wyłączał sie lub nie chciał sie rozłączyć, koledze padł aparat.


Hmm a to ciekawe Samsung mojej mamy na razie się sprawuje elegancko :D

Hultay WRC napisał(a): Chyba dla tego wybrałem Nokie 6230i, mając nadzieję że będzie solidniejsza. Ma mp3 i wszystko co trzeba, choć brzmienie muzyki jest tragiczne!


Właśnie dlatego nie zastanawiam się nad nim bo to tel do np biznesmenów :D w SE K750i muzyka jest o niebo lepsza
Obrazek
Obrazek

DZIECI ŚCIĄGAJĄ NARTY WSIADAJĄ W GOKARTY!!!
Avatar użytkownika
Erni
N2
 
Posty: 114
Dołączył(a): sobota, 10 cze 2006, 17:14
Lokalizacja: Cieszyn

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 50 gości