Telefon z MP3 ?? jaki dobry ??

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Telefon z MP3 ?? jaki dobry ??

Postprzez Albert(Zambrów) » niedziela, 5 lis 2006, 17:15

słuchajta :D telefon chce sobie kupic z mp3 jakis. Mam kilka opcji na ktore mnie stac, jak ktos bedzie mial cos do powiedzenia na temat poszczególnych przedstawionych opcji, niech sie wypowie :)

1. Sony Ericsson K700i - kilku kumpli ma, dobry, podoba mi sie odtwazanie mp3 na glosniku, tylko ten joy, sie z nim trzeba uzerac.
2. Simens SX1 - kolega miał, nie narzekał, wszystko działało jajk nalezy, tylko podobo bateria słabe.
3. Motorola E398 - kolega miał, fajny ale malo wiem o nim, wiem ze muzyke dobrze odtwaza.

Moze jakies inne propozycje, uwagi, piszcie, bo niedługo bede zmieniał.

PS mialem siemensa sl45i, to masakra, nic nie dzialalo, ale moze taki byl egzemplaz :) teraz mam S55 i nie narzekam, od ponad roku go mam, i wszystko ok. ale nie ma mp3 :) to mnie boli :)

zapraszam do dyskusji :)
...każdy ponad każdym, wszyscy najmądrzejsi...

Rajdy wporzO!

Banasik Rally Team OGIEŃ :!:
Avatar użytkownika
Albert(Zambrów)
A6
 
Posty: 1350
Dołączył(a): czwartek, 28 sie 2003, 13:04
Lokalizacja: Zambrów


Postprzez chodek » niedziela, 5 lis 2006, 17:32

Co do siemensów to fakt-baterie sa do dupy, mam od pol roku CXV70 i bateria trzyma max 4 doby, niestety on tez nie ma mp3 i to mnie boli :P Ale ma duzy wyświetlacz i to mnie cieszy :wink:
C20XE
Avatar użytkownika
chodek
A6
 
Posty: 1025
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 16:11
Lokalizacja: Przasnysz/Wa-wa

Postprzez Banan » niedziela, 5 lis 2006, 17:36

Chyba Zoltodziob juz gdzies zakladal temat o komorkach.

A powiedz, ile kasy chcesz wydac na komorke?

Ja tam jakiejs wybajerowanej komorki nie mam, wazne ze dzwoni i da sie pisac smsy ;). Ale skoro mowimy na przykladach kolegow, to:

Niedawno mial K700i, ale tak jak piszesz, sa problemy z joystickiem, pozatym stwierdzil, ze za duzo osob ma juz ten telefon :).
Pozniej byl MyX6-2, niby ciekawa oferta, ale mozna powiedziec, ze posiada takie ukryte psie, poniewaz gdy jest duzo dodatkow na karcie, to strasznie wolno chodzi.
Aktualnie posiada K800i i narazie nie narzeka, mozna wiedziec, ze jest to wszystko majacy telefon, niestety "troszke" drogi.

PS. I tak Nokia 6020 jest najlepsza :P
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez adamlen » niedziela, 5 lis 2006, 18:59

Ostatnio stałem przed takim wyborem i ja mogę krótko napisać tak:

SE K700i - kiepski joystick nie wygodny i się często psuje no i do mp3 się nie nadaję gdyż nie ma wejścia na karty.

Nokia 6230i - dobry stabilny telefon bez bajerów ale wejście na karty i mp3 ma a także radio

Motorola e398 - dobre mp3 dzięki Itunes , niska cena i duża możliwość modernizacji softu , niestety brak radia.

Wybrałem e398 dzięki korzystnej cenie ale gdybym miał kasę wolałbym nokie. SE odpada od razu.

Możesz też poszukać motoroli c975(tańsza od e398 ale i trochę gorsza) tylko żeby była bez sim-locka bo ciężko później zdjąć.
"Nie wiedziałem co robić, więc jechałem szybko" - Robert Kubica po wygraniu pierwszego oesu Rajdu Monte Carlo 2014
Avatar użytkownika
adamlen
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 20 lis 2004, 21:09
Lokalizacja: Pogranicze trzech województw

Postprzez Buncol » niedziela, 5 lis 2006, 20:36

Banan napisał(a):Aktualnie posiada K800i i narazie nie narzeka, mozna wiedziec, ze jest to wszystko majacy telefon, niestety "troszke" drogi.


Nie wiem ile pięniedzy chcesz wydać, ale ja teraz użytkuje W810i. Jest po prostu świetny. MP3 512mb, radio, ma mnóstwo śmiesznych bajerów, niezły aparat, gorąco polecam.
Obrazek
Buncol
A6
 
Posty: 1151
Dołączył(a): wtorek, 5 paź 2004, 16:49
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ŁukaszWRC » niedziela, 5 lis 2006, 23:08

Ja polecam Nokię 6230! Sam mam taki telefon i nie powiem na niego złego słowa.
Avatar użytkownika
ŁukaszWRC
A5
 
Posty: 976
Dołączył(a): sobota, 13 sie 2005, 22:47
Lokalizacja: RKR

Postprzez padre-mk3 » niedziela, 5 lis 2006, 23:50

ja moglym polecic nokie 6230i,ma wszystko co trzeba nie polecilbym nokii n70 bo mam takowa i odtwarzanie utworow jest kijowe jak nie wiem!polecilbym tez w 810i.

jak cos to mozesz miec zobacz to
http://www.rallypl.com/forum/viewtopic.php?p=7027#7027



pozdro
Avatar użytkownika
padre-mk3
A5
 
Posty: 761
Dołączył(a): piątek, 21 kwi 2006, 10:01

Postprzez _misiek055_ » poniedziałek, 6 lis 2006, 00:01

Ja gdzieś od pół roku mam K750i czyli podobną zabawkę jak Buncol. Generalnie odczucia pozytywne, chociaż 2MPix aparatu w telefonie nie są mi do niczego potrzebne. I tak w życiu nie zrobię zdjęcia jak choćby najtańszą małpą więc wg mnie to niepotrzebny bajer (ale skuteczny, sam głównie z tego powodu zdecydowałem się na K750i). Odtwarzanie na głośniczku też o kant dupy potłuc, nadaje się co najwyżej do robienia jaj na lekcjach. Bateria przy słuchaniu mp3 codziennie przez dłuższy czas trzymała dość kijowo, ale zafundowałem sobie większą na allegro, do tego 512MB i jest fajnie.
Co do joya-u mnie zero problemów, ale znam paru właścicieli K700 którym poleciał bardzo szybko. Słyszałem, że w już K/D750i jest lepszy, o W810i nawet nie wspominając.
http://dziecineo.prv.pl Obrazek
Avatar użytkownika
_misiek055_
N3
 
Posty: 355
Dołączył(a): sobota, 10 gru 2005, 19:42
Lokalizacja: Ostrołęka

Postprzez Buncol » poniedziałek, 6 lis 2006, 00:29

Jeśli chodzi o 810 to nie ma tam jako takiego joya, nie robi się nim żadnych okrężnych ruchów tylko jest 5 przycisków: lewo, prawo, góra, dół, srodek.
Obrazek
Buncol
A6
 
Posty: 1151
Dołączył(a): wtorek, 5 paź 2004, 16:49
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Matador » poniedziałek, 6 lis 2006, 13:26

Ja używam takiego wynalazku: http://www.teampdafrance.com/denver/arc ... 206630.jpg - Nokia 6630


Solidna prostota, bez fajerwerków i wyszukanych bajerów. Oczywiście mp3, karty pamięci itp są. Niesamowicie solidny i funkcjonalny, plus bardzo dobry wyświetlacz.


Dużo moich znajomych pytało się co ja zrobiłem że kupiłem "to coś" zamiast np. K700i (więcej bajerów). Poobcowałem troche potem z tym modelem SE, no i niestety jak dla mnie śmiech na sali. :wink: 6630 wg mnie stoi wyżej mimo braku kilku funkcji...


To jest oczywiście tylko moje zdanie, zapewne zaraz ktoś je obali. To tylko kwestia gustu i upodobań. Ja mimo to polecam ten wyrób...
Avatar użytkownika
Matador
A5
 
Posty: 559
Dołączył(a): środa, 29 paź 2003, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Albert(Zambrów) » poniedziałek, 6 lis 2006, 16:04

szukam maks do 400 zeta. Dlatego myslalem o SE, sam mialem i wiem ze ten joy da sie przezyc, ale w sumie sa chyba lepsze telefony.

Niestety, p owczorajszej zwari pompy paliwa w samochodzie, chyba poczekam jeszcze troche na nowy telefon :(
...każdy ponad każdym, wszyscy najmądrzejsi...

Rajdy wporzO!

Banasik Rally Team OGIEŃ :!:
Avatar użytkownika
Albert(Zambrów)
A6
 
Posty: 1350
Dołączył(a): czwartek, 28 sie 2003, 13:04
Lokalizacja: Zambrów

Postprzez Matador » poniedziałek, 6 lis 2006, 18:56

Rozumiem, zatem SE może być dobrym wyborem. Moje zdanie nie jest zbytnio obiektywne, wiąże się bardziej z zamiłowaniem do marki. Jestem wiernym fanem Nokii...


Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Matador
A5
 
Posty: 559
Dołączył(a): środa, 29 paź 2003, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Banan » poniedziałek, 6 lis 2006, 19:59

Matador napisał(a):Jestem wiernym fanem Nokii...


"I za to Cie szanuje" :)

PS. Niecly ceglofon z tej Nokii 6630 :)
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez Matador » wtorek, 7 lis 2006, 22:59

Zgadza się, wymiary i waga robią wrażenie. Ale to dla mnie tylko zaleta. Odmiana, bo wcześniej używałem bardzo udanego i filigranowego 6510. Obecnie używa go mój brat, to już cztery lata i wciąż bez problemów...
Avatar użytkownika
Matador
A5
 
Posty: 559
Dołączył(a): środa, 29 paź 2003, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Postprzez padre-mk3 » środa, 8 lis 2006, 10:53

a co myslicie nad nokia e61?przymierzam sie do takowej i jestem ciekaw czy ktos z forumowiczow go ma,albo mial.
Avatar użytkownika
padre-mk3
A5
 
Posty: 761
Dołączył(a): piątek, 21 kwi 2006, 10:01

Następna strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości