Gdzie pracujecie?

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Gdzie pracujecie?

Postprzez Albert(Zambrów) » wtorek, 4 lip 2006, 17:17

Mam taki dylemat, bo wydaje mi sie ze tylko ja pracuje w fabryce za marne grosze :evil: jak u was to wyglada, czy rownie "rózowo" :?:

I weź tu uzbieraj na ściganie :(
...każdy ponad każdym, wszyscy najmądrzejsi...

Rajdy wporzO!

Banasik Rally Team OGIEŃ :!:
Avatar użytkownika
Albert(Zambrów)
A6
 
Posty: 1350
Dołączył(a): czwartek, 28 sie 2003, 13:04
Lokalizacja: Zambrów


Postprzez piter306 » wtorek, 4 lip 2006, 17:55

Ja pracuję na czymś takim, na co ostatnio spadło 60 ton, zarobki tyż bez rewelki :)
Czas leci a człowiek jakby coraz głupszy.
Avatar użytkownika
piter306
A5
 
Posty: 697
Dołączył(a): czwartek, 13 lis 2003, 20:38
Lokalizacja: Mysłowice

Postprzez Beret » wtorek, 4 lip 2006, 18:06

ja pracuje w forimie wydzierzawiajacej xerokopiarki... zyje z prowizji, a ze w firmie malo sie kreci to i zarobki o kant stolu potluc...

moze ktps xero potrzebuje?? za zlotowke ?:D
nindża nie moze byc mientka

MIEJSCE NA TWOJA REKLAME

www.bwyszkowski.pl
www.codrivers.fora.pl

Obrazek
Avatar użytkownika
Beret
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 22:58
Lokalizacja: wawa-piaseczno

Postprzez PawelRally » wtorek, 4 lip 2006, 18:22

Ja pracuje w markecie budownalnym. Jeżdżę, wypadje towary, rozłądowuje widlakiem transporty. Ogólnie nie narzekam ale czasami to jest niezły młyn. Zarobki? nie są złe.
Rajdy wporzO!
(BRT) - Banasik Rally Team ;)
Avatar użytkownika
PawelRally
A6
 
Posty: 1773
Dołączył(a): poniedziałek, 25 sie 2003, 20:50
Lokalizacja: ZAMBRÓW

Postprzez =wojtas= » wtorek, 4 lip 2006, 22:12

Beret napisał(a):ja pracuje w forimie wydzierzawiajacej xerokopiarki... zyje z prowizji, a ze w firmie malo sie kreci to i zarobki o kant stolu potluc...

moze ktps xero potrzebuje?? za zlotowke ?:D

to mamy podobna branze tyle ze ja naprawiam owe xerokopiarki, ale tez na prowizji, i wiadomo raz lepiej raz gorzej
he i tez z wawy, moze sie znamy :)
Avatar użytkownika
=wojtas=
N1
 
Posty: 82
Dołączył(a): niedziela, 7 maja 2006, 22:04
Lokalizacja: warszawa

Postprzez beeper_ » wtorek, 4 lip 2006, 23:19

We firmie windykacyjnej, w kancelarii prawnej oraz przedsiębiorstwie zajmującym się obróbką metali. Jako programista, głównie systemy ERP.
Avatar użytkownika
beeper_
N4
 
Posty: 2056
Dołączył(a): sobota, 5 lip 2003, 10:21
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Tomaaaa » wtorek, 4 lip 2006, 23:41

W autoryzowanym serwisie AGD :) ale wiecej robie przy kompie niz sprzecie.. rozliczenia itd. Zarobki takie sobie, przydało by sie wiecej..
Piekary moim miastem.. rajdy moim życiem..
QHR Ognia!!
Avatar użytkownika
Tomaaaa
N2
 
Posty: 102
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 14:26
Lokalizacja: Bytom / Edinburgh

Postprzez Mroowa » środa, 5 lip 2006, 00:17

Cynkowianie itp... pokrywanie metali ogólnie jako Galwanizer :) Zarobki hmmm jak wszędzie w większych miastach pewnie macie więcej :)
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Postprzez bzyq » środa, 5 lip 2006, 00:29

pracuje jako wolny strzelec, dla pewnej firmy, dokumentacje techniczne rysuje w AutoCAD'zie oraz w CATII. zarobki jak na moje potrzeby wystarczajace :)
Edek z krainy kredek ;p
bzyq
A6
 
Posty: 1247
Dołączył(a): poniedziałek, 20 wrz 2004, 15:20
Lokalizacja: Krosno

Postprzez fasi » środa, 5 lip 2006, 06:45

budżetówka ;) comiesięczna premia, jakas trzynastka czy bony świąteczne, ogólnie nie jest źle choc mogłoby byc lepiej. kokosów nie zbijam ;)
Avatar użytkownika
fasi
 
Posty: 10
Dołączył(a): środa, 14 cze 2006, 09:09
Lokalizacja: Olsztyn

Postprzez żółtodziób » środa, 5 lip 2006, 11:21

Samozatrudnienie. I jak to na swoim bywa raz na wozie raz pod wozem. Ale przynajmniej sam dysponuję swoim czasem i to też jest istotne.

Z zarobkami to jest tak, że awsze będzie za mało. Mój wyjątkowo inteligentny brat miał pracę w której płacili mu 2500 PLN (do ręki), dawali służbowe auto i komórkę. Rzucił ją bo nie odpowiadało u że szef probuje robić ograniczenia w eksploatowaiu auta i telefonu w celach prywatnych. A ze chłop ma tylko średnie wykształcenie to do dzisiaj lepszej roboty nie znalazł. Czasem trzeba doceniać to co się ma, zwłaszcza że dla prasodawcy to są na prawdę kosmiczne koszty, szacuję że łączeni mój kochany braciszek mógł kosztować pracodawcę nawet 6000 PLN miesięcznie, a firma była niewielka, zatrudnia łącznie 10 osób.

morał z tego taki - narzekajcie sobie na swoją pracę i zarobki i w miarę możliwości walczcie o swoje bo bez tego to nie wyjdziemy z biedy jeszcze przez 50 lat, ale jednocześnie szanujcie to co macie, bo zawsze może być gorzej.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez *fly* » środa, 5 lip 2006, 17:57

www.superfoto.pl <- to gdzie pracuje, nie jest zle ale startowac z zarobionej kasy nie bede niestety.
Avatar użytkownika
*fly*
A5
 
Posty: 624
Dołączył(a): piątek, 17 paź 2003, 11:00
Lokalizacja: Żary-Kraków

Postprzez Saruto » środa, 5 lip 2006, 18:00

Obecnie pracuje w firmie ogrodniczej, nic ciekawego ale zarobić troche można :) jak dobrze pójdzie to otworze sklep z ciuchami.
GO!!! Loeb & Latvala GO!!!
GO!!! Sandell & Kościuszko GO!!!
GO!!! Al-Attiyah & Hänninen GO!!!
Obrazek
http://batracer.com/-1FrontPage.htm?Buy/ Zapraszam do gry!
Avatar użytkownika
Saruto
A6
 
Posty: 1677
Dołączył(a): sobota, 21 sty 2006, 20:10
Lokalizacja: Kraków/Swoszowice

Postprzez +RAFAŁ+ » środa, 5 lip 2006, 18:29

A ja pracuję w hotelu(praca tymczasowa przez 4 miesiące). Jestem bellmenem(czyli zawożę ludziom bagaże do pokoji), czasempracuję jako doorman(otwieranie drzwi i parkowanie samochodów). Pensja słabiutka, ale za to napiwki dobre :P
Odszedł wielki kierowca, jeden z największych, jacy kiedykolwiek pojawili się w polskich rajdach...

ryspol.net.pl
Avatar użytkownika
+RAFAŁ+
A6
 
Posty: 1800
Dołączył(a): piątek, 23 maja 2003, 19:11

Postprzez Slee_ » środa, 5 lip 2006, 19:00

Wcześniej pracowałem w autoryzowanym serwisie Nokii, teraz prowadzę własny serwis :) Da się wyżyć, choć kokosów też nie ma.
Slee_
N3
 
Posty: 260
Dołączył(a): piątek, 11 mar 2005, 20:02
Lokalizacja: Reykjavik

Następna strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron