Wkurza mnie, denerwuje, itp. itd.

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Postprzez Marmetal » środa, 14 mar 2007, 19:32

Nie dokładnie o to misiek_wrc :wink:. Myślę, że na mój problem nie ma rady, gdyż wylogowuje mnie automatycznie przy braku połączenia z Internetem. Chodzi o to, żeby mnie nie wyrzucało przy braku Internetu, gdyż na nowo muszę szukać postów, które czytałem bądź nie, a jest to czasochłonne i co by nie ukrywać - zwyczajnie denerwujące.
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20


Postprzez Hultay WRC » niedziela, 18 mar 2007, 09:51

Jak nie urok to sraczka, uszkodziłem swój wyhuhany sprzęt grający i czeka mnie około miasiąca postu bez muzyki...(tylko mp3, ale to produkt muzykopodobny...). Przez przypadek kolumny dostały za dużo mocy i jedna z nich powiedziała "to za dużo!". Super... żeby było zbawniej to przydarzyło mi sie to gdy porównywałem odtwarzacze słuchając utworu "Thoughtless" KoRn'a. Tytuł("Bezmyślny") jest tutaj zabawnie wymowny :lol: ... :?
Bozia pogroziła mi palcem bo słuchałem głośno w poście i uczyłem się troszkę za mało. Dobrze mi tak :)
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez Marmetal » niedziela, 18 mar 2007, 15:20

Hultay WRC napisał(a):Bozia pogroziła mi palcem bo słuchałem głośno w poście i uczyłem się troszkę za mało. Dobrze mi tak :)


Heh, ja tak robię właściwie codziennie, ale (jeszcze?) nikt mnie nie pokarał ;).
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez Gucio » niedziela, 18 mar 2007, 15:42

Nie no jestem poirytowany!!
Chciałem jechać na GP Węgier albo GP Europy...
ceny biletów zabijają...
Niemcy najtańczy 100 euro, Budapeszt 143 euro...
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Hultay WRC » niedziela, 18 mar 2007, 16:47

Marmetal napisał(a):
Hultay WRC napisał(a):Bozia pogroziła mi palcem bo słuchałem głośno w poście i uczyłem się troszkę za mało. Dobrze mi tak :)


Heh, ja tak robię właściwie codziennie, ale (jeszcze?) nikt mnie nie pokarał ;).

No to uważaj bo nie znasz dnia i godziny(ja jestem tuz przed maturą)! Szczęście w nieszczęściu, to najprawdopodobniej zwrotnica, lub jakiś spaw, dobrze że sam głośnik jest chyba cały bo byłoby niemożliwością dostac taki sam. Fiuuł[odetchnięcie] mam tylko nadzieję że wytrzymam i nie bede musiał przepraszać się ze swoimi 20letnimi Altusami :roll: (zardzewiały polonez wśród kolumn- z całym szacunkiem dla właścicieli Borewiczów :wink: ).
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez Buncol » niedziela, 18 mar 2007, 20:57

Gucio nie lepiej jechać na rajd na Węgry? Tam nikt Ci nie każe płacić za bilety :)
Obrazek
Buncol
A6
 
Posty: 1151
Dołączył(a): wtorek, 5 paź 2004, 16:49
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Gucio » niedziela, 18 mar 2007, 21:07

Nie no zgadza się, ale wiesz na F1 w zyciu jeszcze nie byłem, a chciał bym tak jak i pewnie większość z nas tutaj :)
Trzeba będzie się kiedyś pokazać to może udziele wywiadu Borowczykowi :D
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez MSG Racing » poniedziałek, 19 mar 2007, 01:42

Gucio napisał(a):Nie no jestem poirytowany!!
Chciałem jechać na GP Węgier albo GP Europy...
ceny biletów zabijają...
Niemcy najtańczy 100 euro, Budapeszt 143 euro...


Gucio a to nie są bilety na cały weekend ?
Ja jak kiedyś patrzyłem to bilet na niedzielę kosztował ok 400zł a siedziało sie właściwie w najszybszej partii drugiego 2 sektoru toru. Po drugiej stronie stoi wielki telebim. Są ławeczki. Nie ma niestety zadaszenia. to było rok i dwa lata temu.
W WRC też tak kosztują.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez Anonymous » wtorek, 20 mar 2007, 09:34

wkurza Mnie jak popatrze za okno :roll:
znowu to białe ciul...
Anonymous
 

Postprzez stachniak14 » wtorek, 20 mar 2007, 10:56

Bartek Cieszyn napisał(a):wkurza Mnie jak popatrze za okno :roll:
znowu to białe ciul...


Dokładnie...Nie dojechałem drogą międzynarodową do Kłodzka do szkoły, normalnie pewnie bym się z tego cieszył jak małe dziecko z zabawki ,ale dzisiaj wycieczka szkolna :evil: 10 km od domu z kumplem wysiadliśmy z autobusu i na nogach... Dobrze, że 3 km dalej kumpel stał w korku , to go nawróciliśmy :)
Paweł Stachniuk
stachniak14
A6
 
Posty: 1253
Dołączył(a): czwartek, 24 mar 2005, 13:19
Lokalizacja: Złoty Stok

Postprzez Anonymous » wtorek, 20 mar 2007, 10:58

bez Was nie pojechali chyba nie :?:
przynajmniej u Nas tak jest ze jak ktos nie dojedzie czeka sie do skutku potem sie dzwoni itp.
Trza sie brac na rower boki pociepać :D :wink:

Pozdrawiam
Anonymous
 

Postprzez skateman » wtorek, 20 mar 2007, 16:29

stachniak14 napisał(a):
Bartek Cieszyn napisał(a):wkurza Mnie jak popatrze za okno :roll:
znowu to białe ciul...


Dokładnie...Nie dojechałem drogą międzynarodową do Kłodzka do szkoły, normalnie pewnie bym się z tego cieszył jak małe dziecko z zabawki ,ale dzisiaj wycieczka szkolna :evil: 10 km od domu z kumplem wysiadliśmy z autobusu i na nogach... Dobrze, że 3 km dalej kumpel stał w korku , to go nawróciliśmy :)



Koło mojego domu staneliście? :D:D
skateman
A6
 
Posty: 1468
Dołączył(a): wtorek, 15 mar 2005, 14:16
Lokalizacja: Kłodzko/Podzamek

Postprzez stachniak14 » wtorek, 20 mar 2007, 17:01

skateman napisał(a):
stachniak14 napisał(a):
Bartek Cieszyn napisał(a):wkurza Mnie jak popatrze za okno :roll:
znowu to białe ciul...


Dokładnie...Nie dojechałem drogą międzynarodową do Kłodzka do szkoły, normalnie pewnie bym się z tego cieszył jak małe dziecko z zabawki ,ale dzisiaj wycieczka szkolna :evil: 10 km od domu z kumplem wysiadliśmy z autobusu i na nogach... Dobrze, że 3 km dalej kumpel stał w korku , to go nawróciliśmy :)



Koło mojego domu staneliście? :D:D


Czekali 40 minut i pojechali bez nas. Byliśmy w stałym kontakcie i to my kazaliśmy im jechać;)

Michał... wysiedliśmy z autobusu zaraz za zjazdem na Kolonie Gaj ... Mogliśmy wpaść na herbatke :D
Paweł Stachniuk
stachniak14
A6
 
Posty: 1253
Dołączył(a): czwartek, 24 mar 2005, 13:19
Lokalizacja: Złoty Stok

Postprzez misiek_wrc » piątek, 25 sty 2008, 11:14

Czytając dzisiejszą prasówkę w necie, bardzo się zirytowałem. Zabierają mi mój kanał Eurosport na TVP Sport. Argumentując to w ten sposób :

"Ponadto stawiamy na dyscypliny budzące największe emocje wśród lokalnych społeczności, a te nie mogą być realizowane przez stację paneuropejską. Przykładem tego niech będą rozgrywki Jastrzębskiego Węgla w siatkarskiej Lidze Mistrzów, czy udział zespołów Wisły Can Pack i Lotosu PKO BP w Eurolidze koszykarek"

No hallo kogo to interesuje ????

Pytanie do posiadaczy ww. kanału czy na TVP Sport są programy poświęcone rajdom ??? Jestem wściekły zirytowany i musiałem gdzieś wyładować emocje. :evil:
..:: !! QHR MAJCHER OGIEN NA TLOKI !! ::..
Avatar użytkownika
misiek_wrc
A5
 
Posty: 544
Dołączył(a): niedziela, 13 sie 2006, 15:50
Lokalizacja: Świdnica

Postprzez gabrally » piątek, 25 sty 2008, 12:02

Posrało ich?! :? A gdzie rajdy kurde?
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości