Wkurza mnie, denerwuje, itp. itd.

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Postprzez Gucio » czwartek, 8 mar 2007, 20:09

Dokładnie albert!
Tylko zawsze jest tak, że znajdzie sie jakis obrońca ucieśnionych i wszystko szlag....
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez Marmetal » czwartek, 8 mar 2007, 21:10

Mnie wkurza to, że mam bardzo dużo nauki i zadań, a nie mam czasu na zrobienie wszystkiego... Przecież muszę wejść na kilka for :wink:.
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez Hultay WRC » czwartek, 8 mar 2007, 21:43

Albert(Zambrów) napisał(a):Panowie, przejmujecie sie gowniazami. Takiego jednego czy drugiego, od razu po mordzie, z buta poprawic i po kolesiu, zdziwony bedzie za bardzo na reakcje. a koledzy :?: dwóch dostanie, reszta sie odsunie, widzialem sporo tego typu akcji i wiem jedno, od razu w pysk.


Hmm nie spodziewałem się ze rozgorzeje taka dyskusja :P

Tak sobie teraz myślę że nie warto, moze być jak napisał Rafał_S, ja jestem spokojny człowiek i mogę przez takie g*** problemy. Najlepiej zmijac z daleka i bo można wdepnąć. Ja mam takie szczęście że w przedszkolu jak się ktoś wyżywał to przedszkolanka wchodziła wtedy gdy ja sie odwinąłem miałem kłopoty :lol: . Znam ich rodziny-matka jednego z nich jest raczej ok choć wpierniczyć facetowi(w obronie) potrafiła. Ale ojcowie jednego i drugiego-menele wręcz, jeden z nich wiecznie w rozpietej koszuli, widać że zwierzę... Obydwaj ojcowie na dyskotekach kiedyś to wiecznie zalani krwią łazili, z porwanymi koszulami ledwo czając co się wokół nich dzieje szukali zaczepki po pierwszym piwie. Szkoda nerwów.
Swoją drogą to mój młodszy brat powiedział mi że przyszli raz do szkoły "pod wpływem", najwyraźniej w swoich rodzinach zebrali wszystko co najgorsze, ich rodzeństwo jest bardziej ludzkie.
Przeszkadza im to że słucham muzyki w autobusie przez słuchawki, jak ich to wkurza to chyba tym bardziej będe to robił, niech ich rzuca. Starsza mi suszy głowę że to na niektórych działa jak płacha na byka, ja sądze że tak, ale na tych ludzi na których akceptacji mi nie zależy-zawistnych pieniaczy i patafianów. (pomijam ludzi starszych, oni moga na to inaczej patrzeć)Jak mam z kim pogadać w autobusie to chętnie ale jak jak mam słuchać towarzystwa z tyłu to dzięki, wole muzykę.
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez MSG Racing » czwartek, 8 mar 2007, 22:15

Nie rozumiem dlaczego sie komuś nie podoba że ktoś słucha muzyki. Gówniarz po prostu szuka zaczepki nic więcej.
Tak, racja należy omijać z daleka takich ale jeżeli bezie sie im pobłażać bo to jest przyszłość tego kraju i ja nie widzę mieszkania miedzy taka bandą.
Jakby nie było należy uważać i wiedzieć kiedy przestać, odpuścić. Tym sie różnimy od takich debili, że mamy mózg sprawny i potrafimy z niego korzystać.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez Gucio » piątek, 9 mar 2007, 01:10

Wiecie...tunie chodzi o to,, żeby jednemu i drugiemu zrobić krzywde, bo pamiętajcie, że "agresja rodzi agresje" ale kiedy widzi sie takiego łba z kastetem no to nie nasówają mi sie zbyt pozytywne mysli i odczucia, bo co z takiego człowieka wyrośnie za pare lat...?
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Hultay WRC » poniedziałek, 12 mar 2007, 17:55

No i proszę, problem rozwiazuje się sam. Przychodzi dziś mój brat i mówi że się "Śmietana"(wobec mnie OK, ale narwany, szurnięty gość), z "Białym"(tym od kastetu) wzięli za łby. Ponoć policja ich zgarnęła. Może gość trochę ucichnie, czekam tylko aż ktoś uspokoi drugiego narwańca.

A tak wogóle to nic mnie dzisiaj nie wkurza, na razie wogóle fajny dzionek- SUGAR! :mrgreen:

Panowie Gucio i MSG Racing, nowe avatarki widzę, prawie was nie poznałem, myślałem że nie to forum :lol:
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez Marmetal » poniedziałek, 12 mar 2007, 19:08

Hultay WRC napisał(a):A tak wogóle to nic mnie dzisiaj nie wkurza, na razie wogóle fajny dzionek- SUGAR! :mrgreen:


Racja, mam dobry humor, niezły dzień w szkole, Internet jest :).

Hultay WRC napisał(a):Panowie Gucio i MSG Racing, nowe avatarki widzę, prawie was nie poznałem, myślałem że nie to forum :lol:


Heh, a ja myślałem, że to jacyś nowi użytkownicy :P :D.
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez mati_WRC » poniedziałek, 12 mar 2007, 19:43

Wkurza mnie jak sie pytam czy ktoś wie gdzie ktoś ma testy i nikt nie wie....a potem sie ludzie chwalą jak to super w ch... fajnie było!!! :twisted:
http://www.cherubicstudio.pl CherubicStudio

..::Uzależniony od zapachu rajdowego paliwa::..
GG: 5422949
Avatar użytkownika
mati_WRC
A5
 
Posty: 560
Dołączył(a): środa, 8 sty 2003, 22:43
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Gucio » poniedziałek, 12 mar 2007, 20:46

mati tak bywa...ja też nie o wszystkich wiem, a to, że kierowca i sponsorzy sobie nie życzą nikogo na testach oficjalnie to inna sprawa.
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez mati_WRC » poniedziałek, 12 mar 2007, 21:16

To też mnie wkurza <zart>///to rozumiem, ich prawo i to szanuje. Ale bardzo często tak jest że niektórzy udają że nic nie wiedzą....co gorsze jak już jest tak że sam nie skorzysta ale też nikomu nie powie to już masakra - pies ogrodnika...


Aha... ale czemu sponsorzy nie chcą kibiców, przecież im wiecej zobaczy ich reklame tym lepiej :-)
http://www.cherubicstudio.pl CherubicStudio

..::Uzależniony od zapachu rajdowego paliwa::..
GG: 5422949
Avatar użytkownika
mati_WRC
A5
 
Posty: 560
Dołączył(a): środa, 8 sty 2003, 22:43
Lokalizacja: Kraków

Postprzez MSG Racing » poniedziałek, 12 mar 2007, 22:28

mati_WRC napisał(a):
Aha... ale czemu sponsorzy nie chcą kibiców, przecież im wiecej zobaczy ich reklame tym lepiej :-)


Te reklamy nie zawsze są na autach naklejone na testach.
Z tego co wiem to tłumy na testach bardziej przeszkadzają i może dlatego.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez dziq » poniedziałek, 12 mar 2007, 22:47

Ale jezeli napiszesz o testach, wieczorem dzień przed nimi lub rano w ten sam dzień to pojada ci którzy mieszkają w okolicach, przecież nikt na testy nie bedzie jezdzil 100 czy 200 km, a ludzie pracuja i ucza sie. Wiec msle ze takie informacje na ktortko przed testami byly by ok, bo nie przyjezdzali by kibice autobusami :wink: takie jest moje zdanie :D
dziq
N3
 
Posty: 427
Dołączył(a): niedziela, 28 maja 2006, 11:28

Postprzez Gucio » wtorek, 13 mar 2007, 00:03

przecież nikt na testy nie bedzie jezdzil 100km...

Ja na Spaloną mam 140 km z hakiem :)
Chodzi o to, że na testach kierowca powinien byc maksymalnie skupiony i mieć spokuj medialny i spokuj od kibiców. A często jest tak, że to tylko teoria.
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Marmetal » wtorek, 13 mar 2007, 19:20

Wkurza mnie to (żeby nie używać gorszych słów), że codziennie nie mam Internetu przez jakiś czas i mnie wylogowuje z forum :evil:. Czy da się to jakoś ominąć (żebym był nadal zalogowany i widział nowe posty)?
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez misiek_wrc » środa, 14 mar 2007, 11:37

Nie wiem jak w IE ale w Mozilla Firefox daje możliwość zapamiętywania haseł w logowaniu na poszczególnych stronach www... Wchodząc na daną stronę, przy wcześniejszym zaakceptowaniu aby program logował automatycznie, jesteśmy zalogowani... Nie wiem czy o to Ci chodziło... 8)
..:: !! QHR MAJCHER OGIEN NA TLOKI !! ::..
Avatar użytkownika
misiek_wrc
A5
 
Posty: 544
Dołączył(a): niedziela, 13 sie 2006, 15:50
Lokalizacja: Świdnica

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron