Jaki telefon komórkowy?

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Postprzez JoannaXP » sobota, 18 lut 2006, 02:57

Buncol napisał(a):Mialem CX65m, zmienilem go 2 dni temu na SE T610. Siemens moze i mial fajne opcje, design itp ale byl bardzo wkurzajacy. Czesto sie zacinal , bateria szybko sie rozladowywala. PRzedtem mialem dwie nokie i z nich bylem najbardziej zadowolony.

no bateria oczywiscie ze w kazdym sie wyladowuje jak sie bawisz gierkami itp czesto :) Ale jak normalnie sie uzytkuje to tydzień spokojnie u mnie leży,czasem nawet opnad tydzień,a juz ponad pol roku go mam bez zmieniana baterii
"Janusz żyje wśród nas ,my kibice nigdy o Nim nie zapomnimy" [']
Avatar użytkownika
JoannaXP
N4
 
Posty: 2430
Dołączył(a): niedziela, 22 lut 2004, 00:45


Postprzez bounder » sobota, 18 lut 2006, 13:33

od jakiś 5 lat używam telefonów siemensa, jeśli chodzi o niezawodność, to jeszcze nigdy mi się nic w nich nie zepsuło, typu nie działał głośnik czy wyświetlacz. Ale ma jedną podstawową wadę, bateria bardzo krótko trzyma. eryki odradzam, masa moich znajomych się z nimi użerała i po miesiącu zmieniali. Wszyscy standardowo chwalą nokię. jeśli chcesz telefon, który fajnie wygląda, to dla mnie nr1 to motorola V3
bounder
N3
 
Posty: 316
Dołączył(a): wtorek, 17 lut 2004, 01:45

Postprzez WRCfan » sobota, 18 lut 2006, 15:01

bounder napisał(a): Wszyscy standardowo chwalą nokię. jeśli chcesz telefon, który fajnie wygląda, to dla mnie nr1 to motorola V3


V3i, jest dużo lepiej dopracowane podobno.
-how fast are You in 1/4?
-all depends on how many corners I have to take in that 1/4 :twisted:
Avatar użytkownika
WRCfan
A6
 
Posty: 1102
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lis 2003, 15:23
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Buncol » sobota, 18 lut 2006, 15:05

speed-x napisał(a):
Buncol napisał(a):Mialem CX65m, zmienilem go 2 dni temu na SE T610. Siemens moze i mial fajne opcje, design itp ale byl bardzo wkurzajacy. Czesto sie zacinal , bateria szybko sie rozladowywala. PRzedtem mialem dwie nokie i z nich bylem najbardziej zadowolony.

no bateria oczywiscie ze w kazdym sie wyladowuje jak sie bawisz gierkami itp czesto :) Ale jak normalnie sie uzytkuje to tydzień spokojnie u mnie leży,czasem nawet opnad tydzień,a juz ponad pol roku go mam bez zmieniana baterii


uzywam telefonu tylko do dzwonienia i rzadko do smsow, uwazam, ze bateria jest za slaba.
Obrazek
Buncol
A6
 
Posty: 1151
Dołączył(a): wtorek, 5 paź 2004, 16:49
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez PLayer » czwartek, 20 kwi 2006, 23:43

Witam.
Pytanie nieco z innej beczki ale związane z telefonami komórkowymi.
Czy telefon komórkowy może jednocześnie współpracować z dwoma urządzeniami za pomocą połaczenia Bluetooth? np. z odbiornikiem GPS i zestawem słuchawkowym (wszystko przez Bluetooth).
Avatar użytkownika
PLayer
N3
 
Posty: 441
Dołączył(a): środa, 11 cze 2003, 17:41
Lokalizacja: Będzin (obecnie Lincoln UK)

Postprzez KaMiLL WRC » piątek, 21 kwi 2006, 22:50

Ja również polecił bym Tobie Nokie 6230i. Od kilku lat jestem posiadaczem różnych modeli Nokii i jak na razie nigdy sie nie zawiadłem. W najblizszym czasie również planuje zmiane właśnie na model 6230i
Avatar użytkownika
KaMiLL WRC
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): niedziela, 20 lut 2005, 21:34
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez SiwY » piątek, 21 kwi 2006, 22:55

KaMiLL WRC napisał(a):Ja również polecił bym Tobie Nokie 6230i. Od kilku lat jestem posiadaczem różnych modeli Nokii i jak na razie nigdy sie nie zawiadłem. W najblizszym czasie również planuje zmiane właśnie na model 6230i
mam własnie taka nokie do sprzedania ale bez"i" :wink: miałem siemens'a ,sony ericsson'a nokie i najbardziej cenie sobie Nokie najbardziej sie trzymaja w cenie i sa niezawodne :) 8)
....:: Janusz w naszej pamięci[*] ::...
Avatar użytkownika
SiwY
N3
 
Posty: 430
Dołączył(a): niedziela, 8 sty 2006, 14:45
Lokalizacja: Ostroszowice

Postprzez PLayer » sobota, 22 kwi 2006, 00:27

Już kupiłem Nokię N70 ale dzięki za porady :)
Avatar użytkownika
PLayer
N3
 
Posty: 441
Dołączył(a): środa, 11 cze 2003, 17:41
Lokalizacja: Będzin (obecnie Lincoln UK)

Postprzez mda » sobota, 22 kwi 2006, 10:40

jesli w orange.. to radze zmienic oprogramowanie bo oni swoje wgrywają.. i na ekranie glownym jest taki pasek szybkiego dostepu, przez co telefon się zawiesza i działa z lekkim opoznieniem...no chyba ze w UK tak nie robią... :wink:

SiwY: w polsce w orange za 1 zł 22 grosze można dostać...
Ostatnio edytowano sobota, 22 kwi 2006, 11:21 przez mda, łącznie edytowano 1 raz
all we do is kiteboarding...
Avatar użytkownika
mda
A6
 
Posty: 1007
Dołączył(a): niedziela, 27 lut 2005, 14:23
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez SiwY » sobota, 22 kwi 2006, 11:12

PLayer napisał(a):Już kupiłem Nokię N70 ale dzięki za porady :)

Z polskiej sieci?? :roll: i z simlockiem czy bez??
....:: Janusz w naszej pamięci[*] ::...
Avatar użytkownika
SiwY
N3
 
Posty: 430
Dołączył(a): niedziela, 8 sty 2006, 14:45
Lokalizacja: Ostroszowice

Postprzez zales » sobota, 22 kwi 2006, 15:02

ja niedawno kupilem sobie NOKIE 6680! Telefonik bardzo mi sie podoba tylko jest troche duzy, ale mniejsza z tym :lol:
Avatar użytkownika
zales
N1
 
Posty: 66
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 08:42
Lokalizacja: Bystrzyca Kłodzka/Cardiff

Postprzez PLayer » sobota, 22 kwi 2006, 15:34

Kupiłem w Anglii na ebay'u. Jest bez simlocka.
Avatar użytkownika
PLayer
N3
 
Posty: 441
Dołączył(a): środa, 11 cze 2003, 17:41
Lokalizacja: Będzin (obecnie Lincoln UK)

Postprzez SiwY » sobota, 22 kwi 2006, 21:12

PLayer napisał(a):Kupiłem w Anglii na ebay'u. Jest bez simlocka.
to dobrze ze bez simlocka bo nie sciagnoł bys nigdzie nie da rady siegnac... na te nowe modele nokii... :?
....:: Janusz w naszej pamięci[*] ::...
Avatar użytkownika
SiwY
N3
 
Posty: 430
Dołączył(a): niedziela, 8 sty 2006, 14:45
Lokalizacja: Ostroszowice

Postprzez PLayer » sobota, 22 kwi 2006, 22:55

SiwY napisał(a): to dobrze ze bez simlocka bo nie sciagnoł bys nigdzie nie da rady siegnac... na te nowe modele nokii... :?


No wiem :) Wszystkie z platformą bb5 czy jakoś tak są nie do obejścia podobno. Z tego co czytałem tylko 2 osoby na świecie je odblokowywują prawidłowo. Ale to kwestia czasu...
Nie wiem jak i kto odblokowywał mój ale jak na razie działa dobrze.
Avatar użytkownika
PLayer
N3
 
Posty: 441
Dołączył(a): środa, 11 cze 2003, 17:41
Lokalizacja: Będzin (obecnie Lincoln UK)

Postprzez SiwY » sobota, 22 kwi 2006, 23:10

PLayer napisał(a):
SiwY napisał(a): to dobrze ze bez simlocka bo nie sciagnoł bys nigdzie nie da rady siegnac... na te nowe modele nokii... :?


No wiem :) Wszystkie z platformą bb5 czy jakoś tak są nie do obejścia podobno. Z tego co czytałem tylko 2 osoby na świecie je odblokowywują prawidłowo. Ale to kwestia czasu...
Nie wiem jak i kto odblokowywał mój ale jak na razie działa dobrze.
Ja mam 6680 i za nic nie da sie odblokowac... :evil: ciekawe ile jeszcze bedzie takie cos trwało ze takie problemy beda... :x
....:: Janusz w naszej pamięci[*] ::...
Avatar użytkownika
SiwY
N3
 
Posty: 430
Dołączył(a): niedziela, 8 sty 2006, 14:45
Lokalizacja: Ostroszowice

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron