Rower - Prawie jak Subaru WRC...

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Postprzez KMart » środa, 30 sie 2006, 08:42

Ostatnio wydurnialiśmy się z kolegą...
Obrazek

To była dosyć duża kałuża, nie chcieliśmy się ochlapać, więc wchodziliśmy w nią bokiem tak żeby tylne koło zrobiło watersplash a'la Rzeszowski a my byliśmy susi (no nie mokrzy :P)
Obrazek

Polecam od czasu do czasu zrobić sobie przerwę w obowiązkach i poszaleć (ale bezpiecznie, najlepiej z dala od ludzi :D) na rowerku... weźcie kolegę (koleżankę) i po takich "dziecinnych zabawach" będziecie zmęczeni, ale zrelaksowani :D :lol:
watersplash- najefektowniejsza forma mycia rajdówki
Avatar użytkownika
KMart
A5
 
Posty: 695
Dołączył(a): środa, 11 maja 2005, 17:07
Lokalizacja: Cieszyn


Postprzez SiwY » środa, 30 sie 2006, 18:14

skoro taki topic to ja niedawno sobie kupiłem nowy rower bo miałem pare lat temu fajny rower ,ale tzw rajdy rowerowe organizowane przez nasza ekipe skatowały go totalnie ;) wyrosłem juz z tego i mam nadzieje rower pozostanie dłuzej niz 4 lata :P
....:: Janusz w naszej pamięci[*] ::...
Avatar użytkownika
SiwY
N3
 
Posty: 430
Dołączył(a): niedziela, 8 sty 2006, 14:45
Lokalizacja: Ostroszowice

Postprzez Miedziu » czwartek, 31 sie 2006, 18:42

No Siwy rajdy były super :) , ale rowerom w kosc ostro dawały. Ja tez własnie rozwaliłem dosczetnie rower na rajdach rowerowych... Ale ostanio kupiłem sobie nowy fajniutki rowerek i juz nim tak nie szarżuje,choc czasem jak jest jakis fajny zakręt to boka sobie posatwie :wink:
Avatar użytkownika
Miedziu
A6
 
Posty: 1061
Dołączył(a): czwartek, 19 sty 2006, 19:08
Lokalizacja: Ostroszowice

Postprzez slinki555 » czwartek, 31 sie 2006, 22:52

KIedyś dużo jezidziłem na rowerze . ze 3 lata temu zrobiłem ok 3 tys. km, potem z roku na rok czasu na rower było mniej. A teraz na rowerze nie pojeżdże.Około miecha temu jechałem rowerem od kolegi koło 24, partrze a tu machają mi policemeni światełkami, było 1,2 promila. Wczoraj dostałem zakaz prowadzenia pojazdów jednośladowych na rok. :cry:
Avatar użytkownika
slinki555
 
Posty: 39
Dołączył(a): piątek, 28 lip 2006, 10:23
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez Kisiel » czwartek, 31 sie 2006, 22:57

To i tak się chyba dobrze skończyło. Z dwa razy też mi się zdarzyło tak jechać, tyle że wtedy chowałem się miedzy bloki i chodnikiem "powoluśku" pedałowałem.
Ostatnio edytowano czwartek, 31 sie 2006, 23:06 przez Kisiel, łącznie edytowano 1 raz
zielony listek
Avatar użytkownika
Kisiel
A5
 
Posty: 620
Dołączył(a): sobota, 15 lis 2003, 22:15
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez BartekRally » czwartek, 31 sie 2006, 22:59

slinki555 napisał(a):KIedyś dużo jezidziłem na rowerze . ze 3 lata temu zrobiłem ok 3 tys. km, potem z roku na rok czasu na rower było mniej. A teraz na rowerze nie pojeżdże.Około miecha temu jechałem rowerem od kolegi koło 24, partrze a tu machają mi policemeni światełkami, było 1,2 promila. Wczoraj dostałem zakaz prowadzenia pojazdów jednośladowych na rok. :cry:


Wiesz nie chce nic mówic ale nie ma sie czym chwialic... i powiem wiecej 1 rok to mało moim zdaniem ale ile masz Lat jeśli można wiedziec?
BartekRally
A5
 
Posty: 913
Dołączył(a): piątek, 5 maja 2006, 22:36

Postprzez slinki555 » czwartek, 31 sie 2006, 23:17

18 skończyłem . Wiem, że to nie powód do dumy. Ogulnie trzmam się zasady piłeś nie jedź , ale była północ ruchu zero , nie czułem się piany , a w moje małej mieścinie k. Wałbrzycha jechał tylko samochód policji , miałem do przejechania nie więcej niż 150 m .
Miałem pecha, teraz wiem że nie warto jeździć po pijaku.

Piłeś nie jedź
Avatar użytkownika
slinki555
 
Posty: 39
Dołączył(a): piątek, 28 lip 2006, 10:23
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez Saruto » piątek, 1 wrz 2006, 00:37

Ja wogóle nie pije a tym bardziej nie jeżdże pijany na rowerze ale policja mnie kilka razy już goniła(jak narazie nie złapała, zawsze gdzieś znikam w bocznej ulicy :D ), jak jade na rowerze to zawsze jakieś przepisy łamie :lol:
GO!!! Loeb & Latvala GO!!!
GO!!! Sandell & Kościuszko GO!!!
GO!!! Al-Attiyah & Hänninen GO!!!
Obrazek
http://batracer.com/-1FrontPage.htm?Buy/ Zapraszam do gry!
Avatar użytkownika
Saruto
A6
 
Posty: 1677
Dołączył(a): sobota, 21 sty 2006, 20:10
Lokalizacja: Kraków/Swoszowice

Postprzez Banan » piątek, 1 wrz 2006, 13:20

A podobno teraz daja mandaty po 200zl za brak swiatelek. Nawet jak sie jedzie w dzien... :roll:
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez Beret » piątek, 1 wrz 2006, 14:09

Banan napisał(a):A podobno teraz daja mandaty po 200zl za brak swiatelek. Nawet jak sie jedzie w dzien... :roll:


to nie znaczy ze musza byc zapalone... po prostu musi byc lampka przednia i tylna. nie wiem czy nadal jest obowiazek "mania" odblaskow
nindża nie moze byc mientka

MIEJSCE NA TWOJA REKLAME

www.bwyszkowski.pl
www.codrivers.fora.pl

Obrazek
Avatar użytkownika
Beret
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 22:58
Lokalizacja: wawa-piaseczno

Postprzez Buncol » piątek, 1 wrz 2006, 14:57

Banan napisał(a):A podobno teraz daja mandaty po 200zl za brak swiatelek. Nawet jak sie jedzie w dzien... :roll:


pogielo ich do reszty, niedlugo zaczna rowery konfiskowac zeby sobie budzet podreperowac :roll:
Obrazek
Buncol
A6
 
Posty: 1151
Dołączył(a): wtorek, 5 paź 2004, 16:49
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Saruto » piątek, 1 wrz 2006, 16:21

Banan napisał(a):A podobno teraz daja mandaty po 200zl za brak swiatelek. Nawet jak sie jedzie w dzien... :roll:

ten przepis jest już od dawna ;) tylko że i tak nikt tego nie sprawdza :lol:
GO!!! Loeb & Latvala GO!!!
GO!!! Sandell & Kościuszko GO!!!
GO!!! Al-Attiyah & Hänninen GO!!!
Obrazek
http://batracer.com/-1FrontPage.htm?Buy/ Zapraszam do gry!
Avatar użytkownika
Saruto
A6
 
Posty: 1677
Dołączył(a): sobota, 21 sty 2006, 20:10
Lokalizacja: Kraków/Swoszowice

Postprzez SiwY » piątek, 1 wrz 2006, 17:12

Saruto napisał(a):
Banan napisał(a):A podobno teraz daja mandaty po 200zl za brak swiatelek. Nawet jak sie jedzie w dzien... :roll:

ten przepis jest już od dawna ;) tylko że i tak nikt tego nie sprawdza :lol:
trafisz na jakiegos natretnego policjanta i zapłaciesz mandacik..
....:: Janusz w naszej pamięci[*] ::...
Avatar użytkownika
SiwY
N3
 
Posty: 430
Dołączył(a): niedziela, 8 sty 2006, 14:45
Lokalizacja: Ostroszowice

Postprzez Saruto » piątek, 1 wrz 2006, 17:41

SiwY napisał(a): trafisz na jakiegos natretnego policjanta i zapłaciesz mandacik..

Przynajmniej mnie do domu odwiezie, nigdy dokumentów nie mam przy sobie.
GO!!! Loeb & Latvala GO!!!
GO!!! Sandell & Kościuszko GO!!!
GO!!! Al-Attiyah & Hänninen GO!!!
Obrazek
http://batracer.com/-1FrontPage.htm?Buy/ Zapraszam do gry!
Avatar użytkownika
Saruto
A6
 
Posty: 1677
Dołączył(a): sobota, 21 sty 2006, 20:10
Lokalizacja: Kraków/Swoszowice

Postprzez Banan » czwartek, 28 gru 2006, 22:09

Jest snieg, jest zabawa! Poniewaz dzisiaj okolo 18 zaczelo u mnie pruszyc, postanowilem pojsc do garazu, psiknac lancuch WD40, napompowac kola, poustawiac przeszkody dookola domu i pojezdzic mini oes :). Lekka warstwa swiezego sniegu, a do tego brak lodu i mozna polatac bokami. Jutro testow ciag dalszy :)
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 49 gości