Wasz najbardziej ulubiony utwór muzyczny.

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Postprzez Wloch a ty? » wtorek, 16 sie 2011, 13:48

http://www.youtube.com/watch?v=imdwZZcf ... re=related


Kolega cogonieznajom tak płacze że on boardzie powiedziałem kilka słów na k a tu proszę jaki Twardy raper na wyrósł. W piosence takie słowa. Tak sie wku.... bo 15 min czekał w korku a był z chłopakiem umówiony. :o :lol: :lol: :shock:
Z rajdowym pozdrowieniem
kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem

https://www.facebook.com/WLOCH.rally
Avatar użytkownika
Wloch a ty?
N3
 
Posty: 299
Dołączył(a): środa, 22 sty 2003, 21:27
Lokalizacja: Jelenia Góra


Postprzez Anbarra » wtorek, 16 sie 2011, 18:20

Nie mieszaj jednego z drugim, mianowicie muzyki ze sportem. Probujesz tylko odwrocic uwage od swoich grzechow. W tego typu muzyce takie slowa sa jej elementem natomiast w onboardzie juz inny temat. Jesli chcecie przeklinajcie sobie, ale mozecie uzyc jakiegos programu do edycji video, i wypikac brzydkie slowa przed wstawieniem do neta (bo chyba wasza kamera?)
Anbarra
A5
 
Posty: 508
Dołączył(a): sobota, 21 sie 2010, 10:36
Lokalizacja: Vienna, Myslenice, Trzemesnia

Postprzez hienu » wtorek, 16 sie 2011, 19:45

Anbarra napisał(a):Nie mieszaj jednego z drugim, mianowicie muzyki ze sportem. Probujesz tylko odwrocic uwage od swoich grzechow. W tego typu muzyce takie slowa sa jej elementem natomiast w onboardzie juz inny temat. Jesli chcecie przeklinajcie sobie, ale mozecie uzyc jakiegos programu do edycji video, i wypikac brzydkie slowa przed wstawieniem do neta (bo chyba wasza kamera?)

czepiasz sie włocha a on board-a chyba nie oglądałeś bo przekleństwa sa wypipkane :roll:
hienu
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 4 cze 2007, 20:42

Postprzez tomlodz » wtorek, 16 sie 2011, 20:00

Wloch a ty? napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=imdwZZcfa6I&feature=related


Kolega cogonieznajom tak płacze że on boardzie powiedziałem kilka słów na k a tu proszę jaki Twardy raper na wyrósł. W piosence takie słowa. Tak sie wku.... bo 15 min czekał w korku a był z chłopakiem umówiony. :o :lol: :lol: :shock:


Ja jestem za tym żeby powołać komisję śledczą w tej sprawie :roll: :oops:

Żeby off-topa nie było ta nuta jest super:

http://w366.wrzuta.pl/audio/1pACyWbgKAz/soundtrack_-_requiem_dla_snu
Avatar użytkownika
tomlodz
N2
 
Posty: 191
Dołączył(a): środa, 1 lip 2009, 20:17
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Anbarra » wtorek, 16 sie 2011, 21:14

hienu napisał(a):
Anbarra napisał(a):Nie mieszaj jednego z drugim, mianowicie muzyki ze sportem. Probujesz tylko odwrocic uwage od swoich grzechow. W tego typu muzyce takie slowa sa jej elementem natomiast w onboardzie juz inny temat. Jesli chcecie przeklinajcie sobie, ale mozecie uzyc jakiegos programu do edycji video, i wypikac brzydkie slowa przed wstawieniem do neta (bo chyba wasza kamera?)

czepiasz sie włocha a on board-a chyba nie oglądałeś bo przekleństwa sa wypipkane :roll:


Moze, nie rzucilo mi sie to tak w uszy, jesli tak zrobil to przepraszam za osad.
Mimo to jego przyklad z piosenka Aro byl slaby.
Anbarra
A5
 
Posty: 508
Dołączył(a): sobota, 21 sie 2010, 10:36
Lokalizacja: Vienna, Myslenice, Trzemesnia

Postprzez hienu » wtorek, 16 sie 2011, 22:16

Anbarra napisał(a):
hienu napisał(a):
Anbarra napisał(a):Nie mieszaj jednego z drugim, mianowicie muzyki ze sportem. Probujesz tylko odwrocic uwage od swoich grzechow. W tego typu muzyce takie slowa sa jej elementem natomiast w onboardzie juz inny temat. Jesli chcecie przeklinajcie sobie, ale mozecie uzyc jakiegos programu do edycji video, i wypikac brzydkie slowa przed wstawieniem do neta (bo chyba wasza kamera?)

czepiasz sie włocha a on board-a chyba nie oglądałeś bo przekleństwa sa wypipkane :roll:


Moze, nie rzucilo mi sie to tak w uszy, jesli tak zrobil to przepraszam za osad.
Mimo to jego przyklad z piosenka Aro byl slaby.

taki sam słaby jak utwór Aro :twisted:
hienu
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 4 cze 2007, 20:42

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron