Mandaryna w Sopocie...

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Mandaryna w Sopocie...

Postprzez żółtodziób » sobota, 3 wrz 2005, 22:07

nie oglądam festiwalu, ale akurat przy kolacji ktoś włączyl telewizornię, a że Doda Elektroda akurat eksponowala swoje plastiki to kazałem zostawić TVN :) nie to żebym lubił lalki Barbie, bo prostu kobiszczę działało na mnie najbardze rozweselająco (ex-aequo z E. Górniak) jeśli chodzi o polskie piosenkarki. Dodzina zaryczała jako tako, widać było że znacznie lepiej leżała jej druga piosenka (w pierwsza był wykrzyczana, trochę nieczysto było, ale technicznie nie najgorzej, na trójkę z małym plusem, inna sprawa że jeśli chodzi o przesłanie to mniej wiarygodny byłby chyba tylko Marylin Manson), ale to wszystko nic... Na końcu zryczała diva, mistrzyni playbacku czyli sama Mandaryna. Było to coś jak wisienka na koktajlu, monumentalny pomnik na cześć kiczu tandety, amatorszczyzny i bezkrytycznego podejścia do swojej osoby... Chryste, widzisz a nie grzmisz... Już nie chodzi o to że nie było tam ani jednego czystego dźwięku, ze nie dośpiewywła do końca, głos się łamał, ale o to czy biorąc udział w najbardziej prestiżowym polskim konkursie piosenki wypadałoby umieć znaleźc tonację i trzymać time... Wycie jak na godzinkach w wiejskim kościółku... Ich Troje do tej pory było dno, zero w skali absolutnej, teraz trzeba będzie rozszerzyć skalę... ot, przełamywanie granic, zaśpiewajmy Keine Grenzen!!! ROTFL!
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz


Postprzez Megas WRC » sobota, 3 wrz 2005, 22:12

Świetnie jej występ ujołeś :) Jeśli ktoś chce usłyszeć jej "głos" bez playbacku to prosze http://media.putfile.com/mandaryna2 Mnie osobiście uszy zabolały :)
Ostatnio edytowano sobota, 3 wrz 2005, 22:13 przez Megas WRC, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Megas WRC
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): piątek, 3 gru 2004, 18:34
Lokalizacja: Barcin/ k. Bydgoszczy

Postprzez mda » sobota, 3 wrz 2005, 22:13

:lol:
all we do is kiteboarding...
Avatar użytkownika
mda
A6
 
Posty: 1007
Dołączył(a): niedziela, 27 lut 2005, 14:23
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Psycholog_Rajdowy » sobota, 3 wrz 2005, 22:15

Ja myślę, że silikonowe wkładki, którymi anyradnaM stuningowała sobie kilka miesięcy temu biust nie ułożyły się jeszcze i uciskają przeponę. :lol:
Rally_Psycho

Ponieważ rozpoczął się dla mnie okres wakacyjny, zmieniłem avatar na mniej formalny. ( : Zastrzegam sobie jednak prawo powrotu do dotychczasowego, wraz z rozpoczęciem kolejnego roku akademickiego. ( :
Avatar użytkownika
Psycholog_Rajdowy
A5
 
Posty: 630
Dołączył(a): sobota, 19 paź 2002, 19:58
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ŁukaszWRC » sobota, 3 wrz 2005, 22:23

Megas WRC napisał(a):Świetnie jej występ ujołeś :) Jeśli ktoś chce usłyszeć jej "głos" bez playbacku to prosze http://media.putfile.com/mandaryna2 Mnie osobiście uszy zabolały :)


Mnie jeszcze dodatkowo brzuch :shock:
Kompletne dno.
Avatar użytkownika
ŁukaszWRC
A5
 
Posty: 976
Dołączył(a): sobota, 13 sie 2005, 22:47
Lokalizacja: RKR

Postprzez piter306 » sobota, 3 wrz 2005, 22:43

Dziwicie się, że Margaryna tam jęczała, przecież TVN wyrasta na najbardziej kiczowatą z polskich telewizji. Sopot schodził na psy od kilku lat, teraz zachodzi pytanie czy może być jeszcze gorzej :?:
Czas leci a człowiek jakby coraz głupszy.
Avatar użytkownika
piter306
A5
 
Posty: 697
Dołączył(a): czwartek, 13 lis 2003, 20:38
Lokalizacja: Mysłowice

Postprzez JoannaXP » sobota, 3 wrz 2005, 23:15

mi sie najbardziej podobało jak zaśpiewała Doda.Sztuką jest zaśpiewać na żywo przed setkami publicznosci i milionami przed TV,a moim zdaniem Dodzie wyszło to najlepiej.No Piasek chyba tez spoko wypadl,ale ja go nie trawie............Także moj glos poszedl wiadomo na kogo.Nagroda publiczności gwarantowana co bylo widac.A Mandaryny głosu nie skomentuje..ehh,gdyby nie miala znanego meza,to nie mialaby nawet odrobinki szansy nagrać płyty i dobrze sprzedać.......Kompletny brak glosu.Nie potrafi wyciągnąć,bylo slychać jak braklo jej tchu a chórek dośpiewywał kiedy ona juz nie dala rady :] Troszke szkoda ze tak fajne melodie ,rytmy spiewa taki slaby glos (chociaż wiadomo,na plytce wszystko pieknie ladnie dopracowane komputerowo) W sumie to o ile sie nie myle pierwszy raz przed wieksza publicznoscia zaspiewala na żywo.Jurorzy nawet nie chcieli wprost skomentować jej glosu tylko tak okrężną drogą szli :) (no tylko ktos powiedzial ,że nie umie spiewac )
Łzy-boshe,Wyszkoni fałszowala okropnie.Wstyd i porażka.Nawet za Mandaryną sie uplasowali w głosach publiczności póki co narazie :lol: :lol: Bo zespół ten nawet nie pokazał żadnego show,tak bezpłciowo (kawaleczek początku ogladalam i takie odnosze wrazenie ) .Już Mandaryna lepiej wypadla pod wzgledem "show" (wiecie o co chodzi: uklad taneczny,stroje itp.)
Flinta....yyyy,tez jej nie trawie i nie podobalo mi sie.Wielka "gwiazda" Idola pffff.


piter306-chyba troszke przesadzasz,na pewno tvn lepsze od jakiegoś badziewnego TVP1 albo 2w ktorym lecą jakieś klany srany i kiczowate filmy ,no moze z malymi wyjątkami
"Janusz żyje wśród nas ,my kibice nigdy o Nim nie zapomnimy" [']
Avatar użytkownika
JoannaXP
N4
 
Posty: 2430
Dołączył(a): niedziela, 22 lut 2004, 00:45

Postprzez piter306 » niedziela, 4 wrz 2005, 00:07

W tym roku Sopot w wydaniu jedynkowym był lepszy, choćby ze względu na piątkowy koncert ze starszymi kawałkami, widać to było po reakcji publiczności. Z TVN-u to zaczyna się robić rzadka kupa, łącznie z jego odszczepami.
Jak się śpiewa i gra na żywo, to słyszałem w czwartek na urodzinach Myslowitz, po prostu bajka.
Czas leci a człowiek jakby coraz głupszy.
Avatar użytkownika
piter306
A5
 
Posty: 697
Dołączył(a): czwartek, 13 lis 2003, 20:38
Lokalizacja: Mysłowice

Postprzez żółtodziób » niedziela, 4 wrz 2005, 00:50

Doda wcale dobrze nie zaśpiewała, momentami też było nieczysto, ofkoz nie tak jak u Wiśniewskiej, do tego żeby być o pół tonu obok i nie korygować tego to jednak nie dopusciła, ale też widać było brak wykształcenia muzycznego. Dla mnie najlepiej zaśpiewał Kiljański, nie przepadam za tego typ muzą, ale praktycznie jako jedyny był w stanie zaśpiewać live tak samo jak w studiu, czysto, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, w jego śpiewaniu nie było miejsca na przypadkowość i mówię to mimo że słyszałem tylko urywek a nie cały występ, pełen szacunek za nie pierwszy raz udowodniony profesjonalizm. Na drugim miejscu Flinta za "Dziwny jest ten świat". Okazuje się że jednak potrafi śpiewać rocka, stworzyć klimat, zbudować napięcie, tylko dlaczego zamiast porządnych kawałków nagrywa jakieś shity w stylu "nic nie zmienię bo to przeznaczenie"? Trzecie miejsce Doda, "o mnie się nie matw" miało ręce i nogi, choć na kolana nie powaliło, no, ale widać tanie numerki (jak choćby wypięty tyłek obmacywany przez Majdana czy Karwana, nie interesuję się piłką kopaną więc wybaczcie niewiedzę) skutkują nie tylko w tak-taku. nie powiem że nie skutkują i na mnie, jeśoli mam być szczery to właśnie licząc na podobny cyrk zostawiłem TVN, jak zobaczyłem Dodę, choć raczej z myślą o dobrym uśmianiu się niż o zachwyceniu się. piasek jak to piasek, jak zwykle bezpłciowy, powinien urodzić się kobietą i wstąpić do klasztoru. Łez nie słyszlem ale podejrzewam że było jak zwykle, przesadnie dramatyczna modulacja glosu wokalistki, trywialne teksty, kicz, odpust. W ich karierze był tylko jeden kawałek nadający się do słuchania, ale później wyszło że komuś go rąbnęli czy coś w tym stylu, w każdym razie sami go nie napisali. Temat margarny wyczerpałem juz wcześniej, mogę tylko dodać ze powinni ustanowić antynagrody dla takic jak ona, może by się młoty z5 razy zastanowiły zanim pojadą na festiwal.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez JoannaXP » niedziela, 4 wrz 2005, 01:07

Łzy tak jak pisałam,fałszowała okropnie.A co do Kiljańskiego to mała wpadka była na początku.Chyba za wcześnie zaczął śpiewać i zawiesił sie (chociaz to slyszalam tak tylko "kątem" ucha) Są rozne gusta i guściki.mi osobiscie Sopot na TVP1 kompletne dno,nie podobal mi sie,nie moj gust.
"Janusz żyje wśród nas ,my kibice nigdy o Nim nie zapomnimy" [']
Avatar użytkownika
JoannaXP
N4
 
Posty: 2430
Dołączył(a): niedziela, 22 lut 2004, 00:45

Postprzez Mroowa » niedziela, 4 wrz 2005, 02:38

Jak nieznacie to jest jeszcze http://media.putfile.com/mandaryna3 :)

A Flinta speedx ona chyba najdłużej śpiewa naturalnie i za to ją cenię. Doda jak najbardziej za niepatrząc na jej wygląd bo takie panienki to niebardzo. ale niemów gdyby nie miała sawnego mężą... bo karierę zaczęła robić jak jeszcze nie była z Majdanem.

a Margaryna ....

Porażka na całej linii.
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Postprzez JoannaXP » niedziela, 4 wrz 2005, 03:19

SWRT_ napisał(a): Doda jak najbardziej za niepatrząc na jej wygląd bo takie panienki to niebardzo. ale niemów gdyby nie miała sawnego mężą... bo karierę zaczęła robić jak jeszcze nie była z Majdanem.

yyy,cos ci sie chyba pokiełbasiło,przeczytaj jeszcze raz mój post .Z tym znanym mężem to chodziło mi o Mandaryne !! :]
"Janusz żyje wśród nas ,my kibice nigdy o Nim nie zapomnimy" [']
Avatar użytkownika
JoannaXP
N4
 
Posty: 2430
Dołączył(a): niedziela, 22 lut 2004, 00:45

Postprzez Mroowa » niedziela, 4 wrz 2005, 12:11

speed-x napisał(a):
SWRT_ napisał(a): Doda jak najbardziej za niepatrząc na jej wygląd bo takie panienki to niebardzo. ale niemów gdyby nie miała sawnego mężą... bo karierę zaczęła robić jak jeszcze nie była z Majdanem.

yyy,cos ci sie chyba pokiełbasiło,przeczytaj jeszcze raz mój post .Z tym znanym mężem to chodziło mi o Mandaryne !! :]



Yyyy sorry :] mogło się pokiełbasić :] w takim stanie hehe

Jak ma się pieniądze to można być i piosenkarką. Sam niesłuchał 2+1 ale jej wykonanie to było "mniej niż zeroo..."
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Postprzez Cobra » niedziela, 4 wrz 2005, 13:03

Jak dla mnie Flinta jest najlepsza umie spiewac, umie zrobic klimat, ma fajna rockowa brawe i talent. To jest koncert wokalny jak sama nazwa wskazuje "bursztynowy slowik" a slowik kazdemu kojarzy sie z ladnym spiewem a nie platikowym cyckiem, znanym glupim mezem, przebierankami na scenie (rozbieraniem doda, ubieraniem mandaryna) i robieniem show. od show sa inne konkursy i krew mnie zalewa jak ciemnogrod nie glosuje na tego kto potrafi spiewac tylko na lansowanych przez poj.. media sztuczne cyce. A najbardizje wkur.. mnie to pieprzone towarzystwo wzajemnej adoracji i lizydupstwa zwane jury konkursu. najlepszy w sopocie byl koncert scorpionsow, skrzywiona obrzydzeniem po pocalunku perkusisty plastikowa magda molek i jej zalosna proba uwolnienia sie z uscisku wokalisty kompletne zero profesjonalizmu
Janusz Kulig, Marian Bublewicz - pamiętam...
Avatar użytkownika
Cobra
A5
 
Posty: 681
Dołączył(a): wtorek, 7 wrz 2004, 18:31
Lokalizacja: Katowice

Postprzez P.I.M.P. » niedziela, 4 wrz 2005, 13:37

Sopot jak i Opole to z roku na rok tendencja spadkowa. Nie dziwia mnie slabe wystepy zenujacych wokalistow i wokalistek. Ludzie na nich glosuja bo wciaz ich utwory sa puszczane w kolko zarowno w telewizji jak i radio. Po uslyszeniu dziesiatek razy tych samych ''hitow'' ludzie zaglosuja na swoich marnych faworytow.
Mnie wkurza lansowanie przez media kompletnych nieukow muzycznych, a ludzie ktorzy cos naprawde potrafia nie moga sie przebic przez ta papke muzyczna. Jak widac majac hajs mozna zarobic go jeszcze wiecej nie zwazajac na poziom artystyczny. W mysl zasady: nie wazne co mowia, czy zle czy dobrze, wazny jest rozglos.
Co to za organizatorzy sa, ze serwuja nam kompletne gnioty. Kto ma takie przebicie, ze zaprasza takie miernoty.
Nie przepadam za polskimi wykonawcami ale jestem pewien, ze znalazlyby sie ambitniejsze zespoly i artysci ktorzy zamiast robic sztuczne show pokazliby swoj kunszt spiewu.
Zniesmaczony jak co roku jestem. Ale zasadniczo mam to w dupie. Nie ogladam telewizjii publicznej i prywatnych stacjii. Nie slucham radia. A to co mi sie podoba to slucham przez neta i olewam cieplym moczem wszystkich tych ktorzy lansuja sie za pomoca pieniedzy. Ich dni i tak sa policzone. Telewizja i radio zaraz sobie znajda nowych pupilow i takie dody i margaryny sa gwiazdami jednego lub dwoch sezonow. Przyjda nowi i zajma miejsce poprzednikow z jeszcze marniejszym skutkiem.
Avatar użytkownika
P.I.M.P.
N3
 
Posty: 226
Dołączył(a): poniedziałek, 27 gru 2004, 17:57

Następna strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości