Wimbledon półfinał Szarapowa vs. Williams - oglądał ktos?

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Wimbledon półfinał Szarapowa vs. Williams - oglądał ktos?

Postprzez Sergiey » piątek, 1 lip 2005, 09:43

Chodzi mi o relację w Polsacie Sport. Zna ktoś nazwisko tego starego capa który komentował ten mecz? Mam wrażenie że gość, nie dość że cap to jeszcze lubi małe dziewczynki, a na przynajmniej wskazywały jego - pożal się boże - komentarze. Potrzebuje po prostu jego nazwisko...
gg://1569993 Gadu-Gadu
---
Auto racing, bull fighting, and mountain climbing are the only real sports ... all others are games.
Ernest Hemingway
Avatar użytkownika
Sergiey
A5
 
Posty: 594
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:43
Lokalizacja: Kraków-Żory


Postprzez el_misios » piątek, 1 lip 2005, 15:43

Komentował to Tomaszewski . Olej jego komentarz scisz telewizor i włącz sobie radio albo winampa. Mecze na Wimbledonie są niesamowite. Staram się oglondac większosc w Polsaci sport chociaż niezawsze jest czas.
Obrazek
www.rallyfans.republika.pl
Avatar użytkownika
el_misios
N3
 
Posty: 295
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 18:52
Lokalizacja: Górny Śląsk - Ruda Śląska

Postprzez Sergiey » piątek, 1 lip 2005, 16:54

Dzieki. To nie chodzi o olewanie tylko o zasade. No kurfa stary cap wygłasza sentencje w stylu piękne, elastyczne ciałka 16stoletnich bliźniaczek z taką emfazą ze to sie do prokuratury nadaje. :twisted:
gg://1569993 Gadu-Gadu
---
Auto racing, bull fighting, and mountain climbing are the only real sports ... all others are games.
Ernest Hemingway
Avatar użytkownika
Sergiey
A5
 
Posty: 594
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:43
Lokalizacja: Kraków-Żory

Postprzez żółtodziób » niedziela, 3 lip 2005, 00:35

Prawo w Polsce zezwala na dymanie 16stek (pod warunkiem że nie jest to gwałt), więc prokurator nie ma tutaj nic do gadania, niemniej jednak taki tekst i tak wprawił mnie w osłupienie, nie wiem jak pusty łeb trzeba mieć żeby takie bzdury wygadywać. Tenisa już od dłuższego czasu nie oglądam, kiedyś, jak grywali ze sobą Sampras i Agassi to było na co popatrzec, współcześni zawodnicy grają IMO bez finezji, choć technicznie doskonale.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz


Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości