Mój koniec...

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Postprzez Cogonieznajom » czwartek, 30 cze 2005, 14:02

Sergiey napisał(a):No, ale... gdzież ty sie wyprowadzasz że opłata netu przerośnie Twoje możliwości finansowe. Poza podłaczeniem (często za symboliczną złotówkę) - opłaty za rozsądne łącze nie przekraczają 30-50zł /m-c.


póki jeszcze jestem to wytłumaczę... otóż zakładając, że internet to "tylko" 50 plnów na miesiąc, to tak samo mógłbym powiedzieć, że najdroższy pakiet kablówki to też "tylko" 50 złotych i np.sprzątaczka która przyjdzie ogarnąć mieszkanie to też "tylko" 50 złotych... Robi się całkiem spora suma z tych "tylko" - więc sam widzisz... A internet nie jest naprawde priorytetem w moim życiu :wink:

Dziękuje za ciepłe słowa "na pożegnanie" :) Miło :wink:
Jeżeli szukasz pilota na KZK, KJS lub imprezę o podobnym charakterze z łódzkiego lub najbliższych okolic napisz PW, lub mail: aro1@o2.pl
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)


Postprzez szirer205xs » czwartek, 30 cze 2005, 14:25

hehe tez mialem taki problem jak sie przeprowadzalem, ale op jakichs dwoch latach wreszcie moglem sie szarpnac na stalke ;) coprawda musialem zmienic neico nika bo zapomnialem hasla do starego :lol:
wiec proponuje na wszelki wypadek zapisac gdzies haslo ;)
jaskiniatrolla.eu
Avatar użytkownika
szirer205xs
A5
 
Posty: 727
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lis 2003, 12:28
Lokalizacja: Skoczów

Postprzez Zajcev » czwartek, 30 cze 2005, 14:31

No to żegnaj "cogonieznajom" - nick jest , źle napisany - wyjaśniłem już to w topicu z twoim zdjęciem :) Hehe

Cya Aro

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Zajcev
N4
 
Posty: 2227
Dołączył(a): piątek, 23 lip 2004, 11:21
Lokalizacja: Moscow

Postprzez mda » czwartek, 30 cze 2005, 14:46

A co z relacjami?? będą dostępne pod koniec sezonu na DVD??

Pozdro,
all we do is kiteboarding...
Avatar użytkownika
mda
A6
 
Posty: 1007
Dołączył(a): niedziela, 27 lut 2005, 14:23
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez JoannaXP » czwartek, 30 cze 2005, 14:50

KuziFanMyslenice napisał(a):No to żegnaj "cogonieznajom" - nick jest , źle napisany - wyjaśniłem już to w topicu z twoim zdjęciem :) Hehe

Cya Aro

Pozdrawiam

daj już spokój z tym nickiem bo to juz jest nudne :) to jest slang i jest to celowo tak napisane ,tak samo jak wiele innych slow mozna tak "doprawić" (zresztą ktoś juz o tym pisał) :) chciałeś dobrze i ci nie wyszło KuziFanMyslenice :P
"Janusz żyje wśród nas ,my kibice nigdy o Nim nie zapomnimy" [']
Avatar użytkownika
JoannaXP
N4
 
Posty: 2430
Dołączył(a): niedziela, 22 lut 2004, 00:45

Postprzez Sergiey » czwartek, 30 cze 2005, 15:39

Cogonieznajom napisał(a):
Sergiey napisał(a):No, ale... gdzież ty sie wyprowadzasz że opłata netu przerośnie Twoje możliwości finansowe. Poza podłaczeniem (często za symboliczną złotówkę) - opłaty za rozsądne łącze nie przekraczają 30-50zł /m-c.


póki jeszcze jestem to wytłumaczę... otóż zakładając, że internet to "tylko" 50 plnów na miesiąc, to tak samo mógłbym powiedzieć, że najdroższy pakiet kablówki to też "tylko" 50 złotych i np.sprzątaczka która przyjdzie ogarnąć mieszkanie to też "tylko" 50 złotych... Robi się całkiem spora suma z tych "tylko" - więc sam widzisz... A internet nie jest naprawde priorytetem w moim życiu :wink:

Dziękuje za ciepłe słowa "na pożegnanie" :) Miło :wink:


Nie no, jasne. Życze powodzenia i żebyś się szybko dorobił ;)
gg://1569993 Gadu-Gadu
---
Auto racing, bull fighting, and mountain climbing are the only real sports ... all others are games.
Ernest Hemingway
Avatar użytkownika
Sergiey
A5
 
Posty: 594
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:43
Lokalizacja: Kraków-Żory

Postprzez piter306 » czwartek, 30 cze 2005, 19:50

No to na koniec po jednym na droga :) powodzenia :!: . A przecież my w Uni som no to musi być coroz lepiej podobno, bydzie dobrze.
Czas leci a człowiek jakby coraz głupszy.
Avatar użytkownika
piter306
A5
 
Posty: 697
Dołączył(a): czwartek, 13 lis 2003, 20:38
Lokalizacja: Mysłowice

Postprzez Mroowa » czwartek, 30 cze 2005, 19:58

No to narazina Aro myślę, w jakimś tam kontakcie pozostaniemy :] tel jest :] a tak wogóle to chyba gdzieś naklejka dla Ciebie jest więc kontakt musi być :] Pozdro Oby wypaliło DVD :]


P.S.

Muszę kończyć bo się rozpłaczę :]

Acha 50zł już masz po co Ci sprzątaczka :] zawiń rękawy :]
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Postprzez Arti » czwartek, 30 cze 2005, 21:50

Co za czasy nastały, zeby czlowiek musial rezygnowac z internetu. Ale znajac zycie, to napewno wpadniesz tu kilka razy jeszcze. Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
Arti
N3
 
Posty: 300
Dołączył(a): środa, 2 lip 2003, 11:08
Lokalizacja: Nowa Ruda

Postprzez skateman » piątek, 1 lip 2005, 09:06

Pozdro ARO mam nadzieje ze się kiedys zobaczymy! Joł
skateman
A6
 
Posty: 1468
Dołączył(a): wtorek, 15 mar 2005, 14:16
Lokalizacja: Kłodzko/Podzamek

Postprzez WAPNO » piątek, 1 lip 2005, 09:18

Szkoda, że odchodzi osoba, która wnosiła coś do forum, a nie tylko marudziła i nabijała posty. No ale znamy polskie realia i wiadomo jak jest. Miejmy nadzieję, że jak najszybciej się dorobisz kupisz wurca, założysz zespół rajdowy i wtedy już nie powiesz, że nie masz kasy na neta :wink:. A tak serio to dowiedz się, jeśli blisko centrum jakiegoś większego miasta to może będziesz w zasięgu jakiegoś hot spota, czyli miejsca gdzie nadają internet bezprzewodowo. Wtedy tylko jednorazowy wydatek na sieciówke Wi fi i jazda :).
WAPNO
A6
 
Posty: 1012
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 13:46
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez DEPI » środa, 6 lip 2005, 23:46

Szkoda, że nas opuszczasz mam nadzieje, ze na krótko :D
Pozdrowionka dla Ciebie i Twojej Blondi kochanie RAJDOWEJ LASKI :)
Avatar użytkownika
DEPI
 
Posty: 12
Dołączył(a): niedziela, 17 paź 2004, 23:02
Lokalizacja: KRAKÓW

Postprzez Cogonieznajom » czwartek, 7 lip 2005, 11:17

dorwałem się na 15 minut do neta... mieszkanie już mamy i jest zajebiste:D Na razie szukam pracy (coś na oku...ale wacham się).
Jeżeli chodzi o DVD pod koniec sezonu, to... na pewno będzie płyta tylko nie wiem na ile imprez jeszcze uda mi się wybrać w tym sezonie;-(


Pozdrawiam serdecznie:D (i pozdrowienia od mojej narzeczonej :P )
Jeżeli szukasz pilota na KZK, KJS lub imprezę o podobnym charakterze z łódzkiego lub najbliższych okolic napisz PW, lub mail: aro1@o2.pl
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)

Postprzez Hultay WRC » sobota, 9 lip 2005, 17:42

No to do zobaczenia na oesach. Szkoda że odchodzisz, twój avatar od razu stał się charakterystyczny :) Będę się rozglądał za gościem w barwach rajdy.dvd.pl
No ale jak ja dojrzę zielonego potworka w gąszczu na oesie? :lol:
POZDRO
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez Whitek » niedziela, 10 lip 2005, 02:20

A ja napisze inaczej ;)

Aro, jezeli sytuacja Cie do tego zmusza to zrob sobie wolne na czas poszukiwania pracy i ustabilizowania sytuacji zawodowej i nie rezygnuj z forum.

Jezeli znajdziesz dobra prace, w co wierze, to stac Cie bedzie i na kablowke, i na neta jak rowniez na prad. Poczatki nie sa latwe ale spokojnie mozna sobie z tym poradzic. A z czasem moze byc tylko lepiej. Gdybym podchodzil do tego tak jak Ty to najprawdopodobniej nie mialbym internetu i kablowki na co wywalam co miesiac bite 120 pln.
Ale w obecnych czasach nie da sie juz funkcjonowac bez internetu, poczty elektronicznej i najswiezszych informacji. Moze wystapic taka sytuacja ze praca, ktora sobie znajdziesz, zmusi Cie do korzystania z internetu a wtedy rachunki telefoniczne tepsowe Cie poprostu zjedza i taniej bedzie kupic internet na stale.
No i przy okazji zagladac na forum ;)
www.forum.rajdkormoran.pl Obrazek
Avatar użytkownika
Whitek
N3
 
Posty: 314
Dołączył(a): niedziela, 30 sty 2005, 18:33

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 53 gości