"Ciekawe" programy telewizyjne, motoryzacyjne i ni

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

"Ciekawe" programy telewizyjne, motoryzacyjne i ni

Postprzez !ADI! » piątek, 3 cze 2005, 00:20

Chciałbym, żebyśmy tutaj pisali o programach fachowych oraz "fachowych" inaczej. O takich, które są ciekawe, i o takich, które są poprostu taką komercyjną siarą.
I fajnie by było, gbybyśmy pisali tutaj także o programach, które nie należą do kanonu motoryzacyjnych.
Chodzi mi o to, żeby poprostu napisać, że jest taki program, w którym ktoś zupełnie na poważnie, robi takie rzeczy, że głowa mała.
Dla przykładu "Szkoła jazdy skody", to co czasami odprawia tam Płaczek i ekipa poprostu mnie rozwala.

Jak dla mnie najlepsze odcinki to te o zmianie biegów, i o zepsutym zawieszeniu.
Poprostu było widać, jak koleś szarpie tą biedną Fabią po całym torze, pokazując nam niesprawność zawieszenia. Takiego traktowanie nie wytrzymałoby chyba nawet WRC :D.
A Fabia za sprawnym zawieszeniem przepływa po zakrętach :D:D.
Pewnie ten temat umrze na tym poście, ale chciałbym wam powiedzieć, że jak macie zły humor albo cuś to puśćcie sobie "Szkołę auto" na TVN Turbo :D.
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków


Postprzez Buncol » piątek, 3 cze 2005, 08:30

mnie wkurza automaniak, duzo p**** a malo konkretow.
Obrazek
Buncol
A6
 
Posty: 1151
Dołączył(a): wtorek, 5 paź 2004, 16:49
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Sergiey » piątek, 3 cze 2005, 09:51

Mnie to wpieprzają prawie wszystkie programy. Ci prowadzący są tak zmanierowani jak królewny czy inne nieroby. Wsiada taki dajmy na to do lacetti, albo do fabii i mówi że trójka źle wchodzi. Ku.wa jego mać. Jak sie jezdzilo fiatami, poldkami, żukami i czymś tam jeszcze i nikt nie narzekał. W ogóle. Po prostu bierze sie wajche, wrzuca sie bieg i jedzie dalej. Co oni, jezdzić nie umieją czy może w głowach się im już poprzewracało? Jak testują auto za 40 tys. i za 140 tys, to niech nie zestawiają tego pod wspólnym mianownikiem. Bo jestem jeszcze w stanie zrozumiec ze jak ktos wybuli 400 000 za auto to moze se ponarzekac ze mu trójka wchodzi nieprecyzyjnie. Ale za 40? Prowadzący! Zejdzcie na ziemię.
gg://1569993 Gadu-Gadu
---
Auto racing, bull fighting, and mountain climbing are the only real sports ... all others are games.
Ernest Hemingway
Avatar użytkownika
Sergiey
A5
 
Posty: 594
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:43
Lokalizacja: Kraków-Żory

Postprzez +RAFAŁ+ » piątek, 3 cze 2005, 10:11

Ciekawy program to wg mnie jest Jednoślad. Nie interesuję się dwókułkami, ale tak jak ktoś już kiedyś pisał, widać, że goście którzy prowadzą robią to z prawdziwą pasją, a wtedy to się naprawdę dobrze ogląda.
Odszedł wielki kierowca, jeden z największych, jacy kiedykolwiek pojawili się w polskich rajdach...

ryspol.net.pl
Avatar użytkownika
+RAFAŁ+
A6
 
Posty: 1800
Dołączył(a): piątek, 23 maja 2003, 19:11

Postprzez Potek » piątek, 3 cze 2005, 12:38

A ja nie mam TVN turbo łeeeee !!! <beczy>

Ale z ciekawych programow .. hmm . to jak wogole mi sie zechce tv właczyc to najlepiej cos na dsf'ie albo na eurosporcie czyli rajdy na eurosporcie tak ok 24 .... albo na DSF Motorvision.... ale wg najlepszy program motoryzacyjny to i tak Top Gear ... którego juz nie oglądalem z jakies 3 lata.. :(

Poza tym co jeszcze jest ciekawego w tv.... czasem mozna obejzec "pimp my ride" na mtv :) heh albo niemieckie "pimp my fahrad" :P Kiedys sie oglądało Jackass'a jak leciały te starsze kawałki bo teraz to za duzo klonów powstalo i sa do d-y ..

Pytanko odpowiedzcie ktos w jednym zdaniu co myślicie o takich programach jak: Pasjonaci (?? tak sie chyba to nazywa nie oglądalem tylko słyszalem) ... i Speed 2 ( bo zawsze jak to zobacze to juz napisy końcowe... :/ )
Avatar użytkownika
Potek
N1
 
Posty: 73
Dołączył(a): wtorek, 10 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Brzesko

Postprzez Albert(Zambrów) » piątek, 3 cze 2005, 13:24

Jak dla mnie najlepszy program to Top Gear. Chłopaki fajnie prowadza, w sumie te auta "testują", Stig sie tez pojawia, mi sie podoba.

"Pimp My Ride" jest zajebiste, podoba mi sie prowadzący(X-zibit czy jakos tak :P ). Ale czasami auta robią nie koniecznie fajnie.

Kiedys na Wizji TV był niezły program o rajdach, nie wiem jak sie nazywal, ale wiem ze fajny był, bo dosc profesionalne podejscie do sprawy mieli twórcy.

Na DSF nie wiem czy jest teraz, bo mi ten kanał z kablówki buchneli, były "Rallye Action", to był zajebisty program, godzina non-stop o rajdach, fajnie.

A mi sie jeszcze podoba "Kuba Wojewódzki", lubie człowieka, fajnie prowadzi program, na takim wielkim luzie, pasuje mi styl tego programu :)
...każdy ponad każdym, wszyscy najmądrzejsi...

Rajdy wporzO!

Banasik Rally Team OGIEŃ :!:
Avatar użytkownika
Albert(Zambrów)
A6
 
Posty: 1350
Dołączył(a): czwartek, 28 sie 2003, 13:04
Lokalizacja: Zambrów

Postprzez mototom » piątek, 3 cze 2005, 13:46

Ciekawa jest "Mała armia". Chociaż wolałbym w niej więcej zabytkowych militariów ale jest ok.
Avatar użytkownika
mototom
A6
 
Posty: 1996
Dołączył(a): środa, 4 gru 2002, 22:48
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez WRCfan » piątek, 3 cze 2005, 14:28

mnie rozwalają "Pasjonaci" na Polsacie. Panowie chcieli zrobic program motoryzacyjny na luzie, cos jak Top Gear tyle że im nie wyszło... :?
-how fast are You in 1/4?
-all depends on how many corners I have to take in that 1/4 :twisted:
Avatar użytkownika
WRCfan
A6
 
Posty: 1102
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lis 2003, 15:23
Lokalizacja: Kraków

Postprzez bounder » piątek, 3 cze 2005, 15:57

Sergiey napisał(a):Mnie to wpieprzają prawie wszystkie programy. Ci prowadzący są tak zmanierowani jak królewny czy inne nieroby. Wsiada taki dajmy na to do lacetti, albo do fabii i mówi że trójka źle wchodzi. Ku.wa jego mać. Jak sie jezdzilo fiatami, poldkami, żukami i czymś tam jeszcze i nikt nie narzekał. W ogóle. Po prostu bierze sie wajche, wrzuca sie bieg i jedzie dalej. Co oni, jezdzić nie umieją czy może w głowach się im już poprzewracało? Jak testują auto za 40 tys. i za 140 tys, to niech nie zestawiają tego pod wspólnym mianownikiem. Bo jestem jeszcze w stanie zrozumiec ze jak ktos wybuli 400 000 za auto to moze se ponarzekac ze mu trójka wchodzi nieprecyzyjnie. Ale za 40? Prowadzący! Zejdzcie na ziemię.


a ja akurat jestem zdania, ze prowadzacy, niezaleznie czy siedzi w aucie za 40 czy 140 tysiecy, powinien powiedziec ze trojka wchodzi zle jesli tak faktycznie jest. podazajac Twoim tokiem rozumowania, najlepiej w takich testach wypadalaby Logan i Panda, bo jako ze sa najtanszymi autami to i tak niczego nie mozna sie po nich dobrego spodziewac.
bounder
N3
 
Posty: 316
Dołączył(a): wtorek, 17 lut 2004, 01:45

Postprzez piter306 » piątek, 3 cze 2005, 18:36

A mi zwiera styki obecny OES, w takiej formie jak teraz to powinien mieć ze dwie godziny, a nie odwalać półgodzinno kaszana, totalny bezsens :?.
Najlepszym programem jest Motorsport Weekend na Eurosporcie, ciągle coś sie dzieje, a wyścigi GP2 to jest po prostu coś niesamowitego, dużo lepsze od F1.
Czas leci a człowiek jakby coraz głupszy.
Avatar użytkownika
piter306
A5
 
Posty: 697
Dołączył(a): czwartek, 13 lis 2003, 20:38
Lokalizacja: Mysłowice

Postprzez qbus » piątek, 3 cze 2005, 23:22

Na DSF nie wiem czy jest teraz, bo mi ten kanał z kablówki buchneli, były "Rallye Action", to był zajebisty program, godzina non-stop o rajdach, fajnie.


Hm... Rallye-Action chodzi na AB Moteurs.

a na Motors TV jest jeszcze program "Rally World" zrealizowany w tej samej koncepcji co relacje z WRC. no i zachacza o egzotyczne rajdy np. Argentyna.
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Postprzez Beret » sobota, 4 cze 2005, 01:53

mnie zaczyna denerwowac czas tuningu, zwlaszcza jak rzuca relacje z targow car-audio na caly program...
automaniaka nie znosze... top gear czasami mnie wkurza, ale generalnie lubie.
nindża nie moze byc mientka

MIEJSCE NA TWOJA REKLAME

www.bwyszkowski.pl
www.codrivers.fora.pl

Obrazek
Avatar użytkownika
Beret
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 19 lut 2005, 22:58
Lokalizacja: wawa-piaseczno

Postprzez PawelRally » sobota, 4 cze 2005, 06:56

Ja nie mam możliwości oglądać top geara bo nie mam tvn Turbo w pakiecie telewizyjnym, ale ostatnio byłem u kolegi i jak zobaczyłem jak wystrzeliwują z jakieś skarpy porsze (911?) to aż niedobrze mi się zrobiło. Późiej jeszcze wysadzili w powietrze auto. Co to wogóle jest? Jakieś przygłupki co mają za duzo kasy! :evil: Brak słów!
Rajdy wporzO!
(BRT) - Banasik Rally Team ;)
Avatar użytkownika
PawelRally
A6
 
Posty: 1773
Dołączył(a): poniedziałek, 25 sie 2003, 20:50
Lokalizacja: ZAMBRÓW

Postprzez sumo » sobota, 4 cze 2005, 09:37

PawelRally napisał(a):Co to wogóle jest? Jakieś przygłupki co mają za duzo kasy! :evil: Brak słów!


hyhyh, dokladnie !

ja topgear lubie, nie zawsze mi sie trafi ogladac, ale bez tego programu to bylba totalna nudota w turbo.
sumo
N4
 
Posty: 2110
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 20:56

Postprzez Sergiey » sobota, 4 cze 2005, 10:47

bounder napisał(a):
Sergiey napisał(a):Mnie to wpieprzają prawie wszystkie programy. Ci prowadzący są tak zmanierowani jak królewny czy inne nieroby. Wsiada taki dajmy na to do lacetti, albo do fabii i mówi że trójka źle wchodzi. Ku.wa jego mać. Jak sie jezdzilo fiatami, poldkami, żukami i czymś tam jeszcze i nikt nie narzekał. W ogóle. Po prostu bierze sie wajche, wrzuca sie bieg i jedzie dalej. Co oni, jezdzić nie umieją czy może w głowach się im już poprzewracało? Jak testują auto za 40 tys. i za 140 tys, to niech nie zestawiają tego pod wspólnym mianownikiem. Bo jestem jeszcze w stanie zrozumiec ze jak ktos wybuli 400 000 za auto to moze se ponarzekac ze mu trójka wchodzi nieprecyzyjnie. Ale za 40? Prowadzący! Zejdzcie na ziemię.


a ja akurat jestem zdania, ze prowadzacy, niezaleznie czy siedzi w aucie za 40 czy 140 tysiecy, powinien powiedziec ze trojka wchodzi zle jesli tak faktycznie jest. podazajac Twoim tokiem rozumowania, najlepiej w takich testach wypadalaby Logan i Panda, bo jako ze sa najtanszymi autami to i tak niczego nie mozna sie po nich dobrego spodziewac.


Może się niezbyt jasno wyraziłem, ale nie taki był sens mojej wypowiedzi. Raczej o zachowanie prowadzących/testujących, którzy są tak zblazowani i mają tak obszerną wiedzę (w ich mniemaniu), że zamiast zająć się istotnymi sprawami - zawracają głowę pierdołami. W obecnych samochodach biegi chodzą podobnie - nie są to ikarusy, gdzie trzeba szukać biegu. A średnio rozgranięty kierowca poradzi sobie z tym i nawet nie zwróci na to uwagi (ja przynajmniej nie zwracam). Mogli by się bardziej wysilić i poszukać rzeczywistych wad i zalet, a nie klepać w kółko o dupie marynie.
gg://1569993 Gadu-Gadu
---
Auto racing, bull fighting, and mountain climbing are the only real sports ... all others are games.
Ernest Hemingway
Avatar użytkownika
Sergiey
A5
 
Posty: 594
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:43
Lokalizacja: Kraków-Żory

Następna strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron