Jerzy Dudek!!!!!

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Jerzy Dudek!!!!!

Postprzez PawelRally » środa, 25 maja 2005, 23:58

Nie interesuje mnie piłka ale dzisiaj obejżałem mecz i bardzo go przeżywałem :D

Jerzy Dudek - nasz rodak z krwi i kości!!!

coś pięknego :wink: :wink: :wink:
Rajdy wporzO!
(BRT) - Banasik Rally Team ;)
Avatar użytkownika
PawelRally
A6
 
Posty: 1773
Dołączył(a): poniedziałek, 25 sie 2003, 20:50
Lokalizacja: ZAMBRÓW


Postprzez Sergiey » czwartek, 26 maja 2005, 08:33

Mnie tez nie intersuje. Poza Ligą Mistrzów. No najwyższy poziom futbolu. Tegoroczne rozgrywki w ogóle były super ciekawe, a finał był po prostu piękny.
Nawiasem mówiąc ciekawa technika dudka na obrone rzutów karnych. Smiałem się , ale grunt że skutecznie.
gg://1569993 Gadu-Gadu
---
Auto racing, bull fighting, and mountain climbing are the only real sports ... all others are games.
Ernest Hemingway
Avatar użytkownika
Sergiey
A5
 
Posty: 594
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:43
Lokalizacja: Kraków-Żory

Postprzez Maciek_1982 » czwartek, 26 maja 2005, 08:42

Ja tę się piłką wogule nie interesuje ale Dudek jak sie zgłosi to ma u mnie browara 8) Ale i tak jak dla mnie to mogliby w tym czasie puscic jakąś relacje z rajdziku jakiegoś :wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
Maciek_1982
N2
 
Posty: 184
Dołączył(a): sobota, 17 lip 2004, 09:34
Lokalizacja: W-wa

Postprzez Ohlins » czwartek, 26 maja 2005, 08:48

Dla mnie dudek to jest siusiek i nei wiem czym sie zachwycać, włosy sobie na zelu postawi i juz wiwlki zawodnik
Avatar użytkownika
Ohlins
A6
 
Posty: 1969
Dołączył(a): środa, 10 gru 2003, 09:54
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez krzychd » czwartek, 26 maja 2005, 09:25

Dudek wczraj pokazał klasę, a ten jego taniec w bramce, istny SHOW,

a niektórym radzę, żeby sie pustą główką jebn#@i w kaloryfer to może coś pomoże :lol: 8)
KRzychd
Avatar użytkownika
krzychd
N3
 
Posty: 402
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:33
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Ohlins » czwartek, 26 maja 2005, 09:33

krzychd napisał(a):
a niektórym radzę, żeby sie pustą główką jebn#@i w kaloryfer to może coś pomoże :lol: 8)

sam sie jebnij , to moje zdanie imam do tego prawo, a jak sie tobie cos nei podoba to sie nie wypowaiadaj jak masz obrazac innych forumowiczów
Avatar użytkownika
Ohlins
A6
 
Posty: 1969
Dołączył(a): środa, 10 gru 2003, 09:54
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez PawelRally » czwartek, 26 maja 2005, 09:35

Ohlins jak nie lubisz Dudka, bo sobie włosy na żel postawił to omijaj ten temat bo psujesz całą atmosferę!!! Moja prośba!!!

Peace!
Rajdy wporzO!
(BRT) - Banasik Rally Team ;)
Avatar użytkownika
PawelRally
A6
 
Posty: 1773
Dołączył(a): poniedziałek, 25 sie 2003, 20:50
Lokalizacja: ZAMBRÓW

Postprzez Ohlins » czwartek, 26 maja 2005, 09:44

PawelRally napisał(a):Ohlins jak nie lubisz Dudka, bo sobie włosy na żel postawił to omijaj ten temat bo psujesz całą atmosferę!!! Moja prośba!!!

Peace!

to jest forum, wypowiedziałem sowoje zdanie na temat dudka i tyle, a tu od rau dojazd
Avatar użytkownika
Ohlins
A6
 
Posty: 1969
Dołączył(a): środa, 10 gru 2003, 09:54
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez PawelRally » czwartek, 26 maja 2005, 09:50

Nikt na Ciebie nie najeżdża tylko mnie jak coś nie interesuje lub nie przepadam za daną dyscypliną, zawodnikiem, czy jakąś rzeczą to staram sie nie wypowiadać i nie robić szumu! Mówiąc że nie lubisz Dudka bo "stawia włosy na żel" to powinieneś się liczyć z tym że komuś twoje słowa się nie spodobają, proste!!! patrze że teraz każdy się będzie tłumaczył słowami: "TO JEST FORUM!" :? :? Pozwól żeby się wypowiadali "przyjaciele" Jurka i nie wprowadzaj zamętu, bardzo prosze!

P.S Taniec w bramce Dudka był piękny, to był krakowiak? :lol:

Pozdrawiam!
Rajdy wporzO!
(BRT) - Banasik Rally Team ;)
Avatar użytkownika
PawelRally
A6
 
Posty: 1773
Dołączył(a): poniedziałek, 25 sie 2003, 20:50
Lokalizacja: ZAMBRÓW

Postprzez Ohlins » czwartek, 26 maja 2005, 10:01

PawelRally napisał(a):Nikt na Ciebie nie najeżdża tylko mnie jak coś nie interesuje lub nie przepadam za daną dyscypliną, zawodnikiem, czy jakąś rzeczą to staram sie nie wypowiadać i nie robić szumu! Mówiąc że nie lubisz Dudka bo "stawia włosy na żel" to powinieneś się liczyć z tym że komuś twoje słowa się nie spodobają, proste!!! patrze że teraz każdy się będzie tłumaczył słowami: "TO JEST FORUM!" :? :? Pozwól żeby się wypowiadali "przyjaciele" Jurka i nie wprowadzaj zamętu, bardzo prosze!


Pozdrawiam!

ale jak jest temat o Kuzaju to jak go np nie lubie to mam sie nie wypowiadac??
Avatar użytkownika
Ohlins
A6
 
Posty: 1969
Dołączył(a): środa, 10 gru 2003, 09:54
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez PawelRally » czwartek, 26 maja 2005, 10:03

Kuzaj jaki jest każdy wie! A narazie do Dudka to tylko ty się przyczepiłeś.

Skończmy to głupią rozmowę bo do niczego ona nie doprowadzi!!! :?
Rajdy wporzO!
(BRT) - Banasik Rally Team ;)
Avatar użytkownika
PawelRally
A6
 
Posty: 1773
Dołączył(a): poniedziałek, 25 sie 2003, 20:50
Lokalizacja: ZAMBRÓW

Postprzez Ohlins » czwartek, 26 maja 2005, 10:12

PawelRally napisał(a):Kuzaj jaki jest każdy wie! A narazie do Dudka to tylko ty się przyczepiłeś.

Skończmy to głupią rozmowę bo do niczego ona nie doprowadzi!!! :?


PawelRally na moderatora!!!!!! teraz to bedzie tu pożądek!!

A powiedzialem o nim to co mysle i po to jest forum
Avatar użytkownika
Ohlins
A6
 
Posty: 1969
Dołączył(a): środa, 10 gru 2003, 09:54
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez Cobra » czwartek, 26 maja 2005, 10:39

Wielkie brawa dla Jurka, tez nei jestem fanem footballu ale Jurka zawsze ogladam. Swietna robota, szkoda tylko ze angole i tak go niedocenia :(

Ohlins musiales tu nabruzdzic?? nie lubisz to nie mogles to napisac inaczej a nie obrazac tu wielkiego zawodnika i porzadnego czlowieka. Niewielu polskich sportowcow moze mu dorownac jako zawodnikowi i jako czlowiekowi a nawet o tych ktorych nie lubie czy im nie kibicuje nie nazwalbym tak jak ty siuskiem. jak kogos nie lubisz lub nie szanujesz to miej przynajmniej tyle rozumu i szacunku dla innych kibicow zeby nie pisac tu takich tekstow tylko zostawic je sobie. wolnosc slowa nie oznacza ze mozesz sobei powiedziec cokolwiek o kimkolwiek bo taki masz kaprys
Janusz Kulig, Marian Bublewicz - pamiętam...
Avatar użytkownika
Cobra
A5
 
Posty: 681
Dołączył(a): wtorek, 7 wrz 2004, 18:31
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Albert(Zambrów) » czwartek, 26 maja 2005, 11:06

Dla mnie mecz to był isnty show :D Piękna gra obu zespołów, a Jurek to mnie rozłozył, z tym tancem na bramce. Ale podziwiam cały zespół, że mimo straty 3 bramek się podnieśli, to tak jakby na rajdzie stracic minute po pierwszej pętli, a na drugiej 1,5 min zyskac :) :wink:

A co do kolegi Ohlins-a, to musze przyznac ze źle postąpił obrażając Dudka. Ja nie lubie wielu zawodników, ale jako człowiek posiadający jakieś maniery wiem, że nawet słabym sportowcom nalezy sie szcunek. Ja narazie nie mam zadnego wielkiego sukcesu, a tym bardziej nie takiego jaki Jurek wywalczyl cięzka pracą i determinacja. Dlatego uwazam ze szcunek nalezy sie kazdemu kto czynnie bierze udzial w jakiejs dyscyplinie sportu :)
...każdy ponad każdym, wszyscy najmądrzejsi...

Rajdy wporzO!

Banasik Rally Team OGIEŃ :!:
Avatar użytkownika
Albert(Zambrów)
A6
 
Posty: 1350
Dołączył(a): czwartek, 28 sie 2003, 13:04
Lokalizacja: Zambrów

Postprzez Superleggera » czwartek, 26 maja 2005, 11:23

Jurek pieknie bronil!!!!Cos wspanialego!A nie rozumiem takich jak Ty Ohlins!?Zamiast cieszyc sie, ze Polak wygral puchar to Ty go wyzywasz i co Ci to da?Nic!!
Ale jeszcze raz brawa dla Jurka!!
Superleggera
A5
 
Posty: 942
Dołączył(a): niedziela, 24 kwi 2005, 19:48
Lokalizacja: Lądek Zdrój

Następna strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron