2012

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

2012

Postprzez Wilu » poniedziałek, 23 maja 2005, 19:44

słuchowisko: http://www.nautilus.org.pl/mp3/pgeryl.wma

nic nie zaszkodzi posłuchać ...
Leeeszek !
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia


Postprzez Ohlins » poniedziałek, 23 maja 2005, 21:09

moim zdaniem - a świstak siedzi i zawija....
Avatar użytkownika
Ohlins
A6
 
Posty: 1969
Dołączył(a): środa, 10 gru 2003, 09:54
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez krzychd » poniedziałek, 23 maja 2005, 22:08

Czytałem o tym we Wprost chyba, przerażająca wizja.

Fajny plik, słucham tego a licznik winampa odliczający czas do końca nagrania się zwiększa zamiast zmniejszać 8)
KRzychd
Avatar użytkownika
krzychd
N3
 
Posty: 402
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 21:33
Lokalizacja: warszawa

Postprzez żółtodziób » wtorek, 24 maja 2005, 00:43

nie mam dźwięku w kompie, moze mi ktoś wyjaśnić o co biega?
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez beeper_ » wtorek, 24 maja 2005, 09:01

2012 ma byc koniec swiata;)
W sumie dopuki nie zostanie przedstawione stanowisko wiekszej ilosci osob, ktore moglyby potwierdzic te teorie to mozna spac spokojnie ;)
Bedziemy sie martwic za siedem sezonow rajdowych ;P
Avatar użytkownika
beeper_
N4
 
Posty: 2056
Dołączył(a): sobota, 5 lip 2003, 10:21
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Megas WRC » wtorek, 24 maja 2005, 09:19

Na moje to bujda jak kazda z koncem swiata. Ludzie szukaja rozglosu i wymyslaja takie bzdury. Ile to juz bylo tych przepowiedni ze bedzie koniec swiata ? MASE!! Juz w to nie wierze. Przeciez byla przepowiednia ze po naszym Papiezy ma byc murzyn i koniec.I co? Mamy papieza z Niemiec. Wiec to za ma byc cos ala Armagedon tez juz nie wierze :)
Avatar użytkownika
Megas WRC
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): piątek, 3 gru 2004, 18:34
Lokalizacja: Barcin/ k. Bydgoszczy

Postprzez Cobra » wtorek, 24 maja 2005, 11:41

jakis bullshit w stylu strefy n11 tvn i wielu innych takich audycji tych koncow swiata to jzu bylo tyle ze ciezko by bylo policzyc. najbardziej mnie ubawil ten tekst o najwiekszej budowli egiptu jakims tam labiryncie ktory jest tak ogromny ze wszytko inne to pestka. i ze wiedza gdzie on jest i juz tam za chwile jada to jak to jest ze do tej pory nikt go nie znalazl a egipt jest chyba najbardziej przekopanym miejscem na ziemi :P
Janusz Kulig, Marian Bublewicz - pamiętam...
Avatar użytkownika
Cobra
A5
 
Posty: 681
Dołączył(a): wtorek, 7 wrz 2004, 18:31
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Łukasz » wtorek, 24 maja 2005, 12:58

Co za piedoły...Ile to już tych konców świata było? A rok 2000...rok milenijny i też zapowiadali różne rzeczy. A zresztą. Będzie to będzie. Teraz trzeba się zajmować życiem doczesnym a jak będzie koniec świata to nie będzie też nas to po co się przejmować. To tak jak mówił Epikur - po co bać się śmierci? Jest życie albo śmierć, jak jest śmierć to nie ma życia, a jak nie ma życia to nie ma nas, to po co się bać śmierci i nad nią rozmyślać. pwinniśmy zająć się tym by jak najpełniej przeżyć życie doczesne i cieszyć się tym co mamy.
Tommi Makinen - My name is Legend
Avatar użytkownika
Łukasz
N3
 
Posty: 497
Dołączył(a): sobota, 27 lis 2004, 20:28
Lokalizacja: Opole

Postprzez Matador » wtorek, 24 maja 2005, 13:12

Co do roku 2000 to była to przepowiednia Nostradamusa. Dokładnie 15 sierpnia, pamiętam że była wtedy ładna, słoneczna pogoda. Czekałem i nic, jedyne co to krótka burza z wiatrem. To wszystko. Odkładali ten koniec świata później chyba z kilkanascie razy.

Ja mam jutro koniec świata - ustna matura z polskiego. I to wszystko...
Avatar użytkownika
Matador
A5
 
Posty: 559
Dołączył(a): środa, 29 paź 2003, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Wilu » wtorek, 24 maja 2005, 13:24

yhm ... abstrachując od tematu niektórych problem polega na tym, że poza wiedzą katechetyczną i naukową nabytą w szkole w żaden sposób się nie rozwijają ...

... do wszelakich tego typu historii trzeba mieć dystans, jak by komuś się wydawało, że opętanym ... zanzaczam

a co by jeszcze podrążyć temat: link do innej interpretacji :wink:
Leeeszek !
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez Megas WRC » wtorek, 24 maja 2005, 14:48

Z tego co slyszalem i czytalem to wynika ze tylko kilka osob sra sie z tym rokiem 2012. Jakby znow mialby byc potop napewno bylyby jakies przepowiednie Maryjne w objawieniach bo jak narazie wszystkie Maryjne przepowiednie sie sprawdzily :) Jakby to bylo lub byc moze bedzie prawda,media bardzo by naglosnily te sprawe :)
Avatar użytkownika
Megas WRC
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): piątek, 3 gru 2004, 18:34
Lokalizacja: Barcin/ k. Bydgoszczy

Postprzez Cobra » wtorek, 24 maja 2005, 15:21

jak dla mnie to wszytskie przepowiednie proroctwa etc. to jeden wielki bullshit wciskany ciemnocie. Sorry bardzo ale pokazcie mi jakakolwiek przepowiednie jeszcze nie spelniona ktora precyzyjnie poda co sie kiedy stanie. nie ma czegos takeigo czemu? bo kazda przepowiednia to stek bzdur ktore ktos sobei wymyslil a ktos inny na sile ciagle czeka i probuje to do dopasowac do obecnych wydarzen. potem sie okazuje ze polowa tego co bylo w przepowiedni to jakies symbole czegos itd. ponaciagmy sobei wszystko zeby pasowalao i stwierdzamy o to jest wielki prorok przewidzial cos tam. gowno prawda. w tej chwili moglbym tu napisac byle bzdety gdyby tylko komus sie chcialo czekac az wydarzy sie cos co bedzie mozna pod to podciagnac i zostal bym ogloszony wielkim prorokiem. Nostradamus i inne wrozki to dla mnie jedna wielka sciema. koles byl pokrecony pewnie chory psychicznie i spisywal te swoje spiskowe teorie dziejow, a inni psychole to ciagle probowali do czegos dopasowac. co do tego tekstu ktory dales to jest to dla mnei jeszcze mniej wiaryonde iniz ta audycja bo jak slysze o numerologii to mi sie chce smiac. co to wogole za nauka?? polega chyba na wynajdowaniu roznych liczb a potem na takim z nimi kombinowaniu zeby udowodnic jakas bzdure. czemu jakies tam liczby trzeba dodac a inne odjac a jescze inne podzielic? bez sensu. a szukanie takich kretynizmow w bibli, dlugosci boku piramidy roku jakiegos tam wudarzenia i dowodzenie na takiej zasadzie ze suma czegos tam podzielona przez cos tam daje date zesrania sie psa burka na trawniku pod blokiem to jakas kpina. wszystkie te przepowiednie sa dla tych samych ludzi ktorzy ogladaja namietnie "klan", "m jak milosc" "jerrego springera" i inne odmozdzajace programy. sa tylko po to zeby sie ciemni ludzie mieli czym zajac i za duzo nie mysleli o tym co sie dzieje na gorze :P. to samo co robili kaplani w egipcie z ciemnym ludem to samo robi telewizja z nami taka prawda po prostu nami steruje a my swiadomie lub podswiadomie dajemy sie na to wszystko zlapac. to takie moje krotkie przemyslenia na ta chwile :P
Janusz Kulig, Marian Bublewicz - pamiętam...
Avatar użytkownika
Cobra
A5
 
Posty: 681
Dołączył(a): wtorek, 7 wrz 2004, 18:31
Lokalizacja: Katowice

Postprzez !ADI! » wtorek, 24 maja 2005, 16:07

Jak dla mnie, to jakaś niezła sekta to kręci. Pewnie pod koniec 2011 ponaciągają ludzi na grubą forsę, a potem się zaszyją na jakiś wyspach na środku Atlantyku :)
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków

Postprzez Wilu » wtorek, 24 maja 2005, 16:17

ja Wam tylko zaznaczyłem temat, interpretacja szukanie odpowiedzi, ignorancja ... jakiekolwiek postępowanie jest Waszym wyborem ...

polemika też nie ma żadnego sensu ...
Leeeszek !
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez Zepter » czwartek, 26 maja 2005, 23:35

A co można zrobić? Jeśli to prawda to .....nic........tylko cieszyć się życiem.....kożystać z chwili...... Bo co mozna zrobić.?...Wyjechać w Tatry? Zrobic zapasy żarcia i picia na poł roku czy rok? Ja bez leków nie przeżyję miesiąca....... :lol: Zresztą lepiej było by umrzeć jak prawie wszyscy niż zostać samemu......A martwić to się będę w 2011 ....
Ostatnio edytowano piątek, 27 maja 2005, 00:02 przez Zepter, łącznie edytowano 1 raz
TDI - Ten Dym Ignoruj ;-]
Avatar użytkownika
Zepter
N3
 
Posty: 434
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 22:00
Lokalizacja: Węgrów

Następna strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości

cron