homo w natarciu

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

homo w natarciu

Postprzez żółtodziób » piątek, 20 maja 2005, 20:13

Właśnie przeczytałem na Onecie, że Kaczor nie zgodził się na tzw. paradę równości. Moim skromnym zdaniem dobrze zrobił, ale ne w tym problem. problemem jest ciągłe natarcie pederastów, domaganie się przywilejów. Ta cała parada równości to nic innego jak jedna wielka prowokacja, w zeszłym roku pederaści wybrali sobie maksymalnie niewygodny termin - Boże Ciało. Nikt mi nie powie że to był przypadek, to była prowokacja, zapewne liczyli na to, ze stare babcie zaczną na nich wyzywać i będą mogli pokazać jacy to oni dyskrtyminowani sa. A dyskryminowani moim zdaniem nie są, nikt im nie zabrania za przeproszeniem się pieprzyć, nikt nie odmawia im np. pomocy medycznej, nikt ich nie bije na ulicach, a jeśli nawetto na pewno nie dlatego że są homo. Chcą adoptować dzieci? Jeśli uważają ze to normalne żeby dziecko wychowywało dwóch facetów to niech sobie tych dwóch facetów je zrobi, jeśli im się to uda to podpiszę się pod tym postulatem obiema rękami.

Tu nie chodzi o chrześcijańskie zasady i takie tam, tu chodzi o to, że jakaś mniejszość usiłuje wpływać na życie całego kraju a więc i moje. Demonstrację w słusznej sprawie to rozumiem, ale nie chcę żeby mi pod oknami łaziła banda wykolejeńców i powtarzała brednie o dyskryminacji. nie chcę żeby na ulicy podrywał nie jakiś facet, to narusza moją wolnosć. w tym właśnie co niektórzy zapomnieli, w ferworze jadu, jaki leci pod oszczerstwami braku tolerancji, braku otwartości, dyskryminacji. Radze zajrzeć do słowinika i sprawdzić jaka jest różnica miedzy tolerancją a aprobatą.

Osobna kwestia czy homoseksualizm jest chorobą czy nie. Bo jeśli uznać to za pewną oritentację myślową (na równi z orientacją religijną czy polityczną) to - o zgrozo - naturlną konsekwencją byłoby uznania za swego rodzaju orientację także zoofilię, nekrofilię, czy pedofilię. No , ale ja nie jestem lekarzem i mogę się mylić. Dlatego mom zdaniem bardzo źle, że tym problemem ne zajmuje się np. WHO, nie prowadzi sie badań, które pozwoliłyby jednoznacznie określić co jest chorobą a co nie, zamykając raz na zawsze gebę stronie, która nie ma racji. A tak mamy "wojnę autorytetów", gdzie jeden z drugim przekrzykują się, każdy dałby się pokroić że ma rację, a tak na prawde całośc przypomina dyskusję łysych o jakości grzebieni.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz


Postprzez PAT » sobota, 21 maja 2005, 00:06

Je¶li chodzi o ogóln± wymowê zgadzam siê z tym co napisa³e¶. Uwa¿am jednak, ¿e Kaczor zabraniaj±c organizacji parady równo¶ci zrobi³ tak naprawde wielk± przys³ugê pedziom. Szczególnie bior±c pod uwagê fakt, ¿e argumentowa³ to niechêci± do propagowania ich kultury. Tak naprawde w³a¶nie teraz dostali oni do r±k idealny argument za tym, ¿e s± dyskryminowani i nawet w³adze nie interesuj± siê ich pozycj± w spo³eczeñstwie. A to jak sam napisa³e¶ woda na ich m³yn. Tak naprawde nie wierzê ¿eby tego typu parady by³y w stanie w znacz±cy sposób zmieniæ podej¶cie wiêkszo¶ci spo³eczeñstwa do kwestii homoseksualizmu. Raz w roku co¶ takiego by siê odby³o i tyle, by³by spokój, natomiast w ten sposób przede wszystkim zyskali znacznie wiêkszy rozg³os i dodatkowo to oni stanêli w roli ofiar, a to wg. mnie mo¿e im przysporzyæ znacznie wiêkszego poparcia w spo³eczeñstwie ni¿ jedna przeprowadzona parada.
¯eby nie wysz³o ¿e jestem jakim¶ "moherowym beretem": je¶li homo chc± sobie w ten sposób ¿yæ to proszê bardzo, nie muszê im zagl±daæ do ³ó¿ek, ani ogl±daæ siê na ulicy za ch³opakami prowadz±cymi siê za rêce.. Natomiast mnie równie¿ denerwuj± ich ostentacyjne zachowania, które maj± za zadanie zmusznie ludzi do zwracania na nich uwagi, bo to ju¿ jest natrêctwo.

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
PAT
Site Admin
 
Posty: 120
Dołączył(a): piątek, 29 kwi 2005, 02:02
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Albert(Zambrów) » sobota, 21 maja 2005, 00:42

Ja osobiście nie mam nic przeciwko homoseksualizmowi samemu w sobie. Mimo ze to nie "po bozemu" itd. Jako osoba tolerancyjna uwazam, ze kazdy ma prawo do wolnosci. Jednak fakt wychowywania dzieci przez osoby tej orientacji, zarówno kobiety jak i facetów uwazam za złe. Bo troszke nie tak jesli dzieciak ma dwóch tatusiów. Co mi tu nie gra? Że potem dzieciak wychowany przez taką rodzine, bedzie albo dziwny, albo jakis inny, bo warunki domowe nie pozwolą mu na normalny psychiczny rozwój. Nawet jeśli ma dzieciak bedzie miał zajebiste warunki materialne, to nic nie zastapi obojga rodziców. Takie moj zdanie. Homoseksualisci - mogą być, legalizacja adopcji - NIE!!
...każdy ponad każdym, wszyscy najmądrzejsi...

Rajdy wporzO!

Banasik Rally Team OGIEŃ :!:
Avatar użytkownika
Albert(Zambrów)
A6
 
Posty: 1350
Dołączył(a): czwartek, 28 sie 2003, 13:04
Lokalizacja: Zambrów

Postprzez Lasse » sobota, 21 maja 2005, 02:00

Ej, troche tolerancji!

Ja tam uważam, że pary homoseksualne mają prawo wychowywać dzieci. Pod jednym wszak warunkiem - niech je sobie SAME robią:)
LASSE
Avatar użytkownika
Lasse
N2
 
Posty: 142
Dołączył(a): piątek, 2 sie 2002, 00:07
Lokalizacja: daleka północ

Postprzez Albert(Zambrów) » sobota, 21 maja 2005, 11:28

Lasse napisał(a):Ej, troche tolerancji!

Ja tam uważam, że pary homoseksualne mają prawo wychowywać dzieci. Pod jednym wszak warunkiem - niech je sobie SAME robią:)


W takim przypadku to niech im bedzie. :) :wink:
...każdy ponad każdym, wszyscy najmądrzejsi...

Rajdy wporzO!

Banasik Rally Team OGIEŃ :!:
Avatar użytkownika
Albert(Zambrów)
A6
 
Posty: 1350
Dołączył(a): czwartek, 28 sie 2003, 13:04
Lokalizacja: Zambrów

Re: homo w natarciu

Postprzez Sergiey » sobota, 21 maja 2005, 12:19

Ja tam do homosiów nic nie mam, tylko jakby wszyscy chcieli urządzać takie harce, to by wszyscy tylko demonstrowali i sie domagali.

żółtodziób napisał(a): Chcą adoptować dzieci? Jeśli uważają ze to normalne żeby dziecko wychowywało dwóch facetów to niech sobie tych dwóch facetów je zrobi, jeśli im się to uda to podpiszę się pod tym postulatem obiema rękami.



A pod tym to ja sie podpisuje rekam, nogami i piórem.
gg://1569993 Gadu-Gadu
---
Auto racing, bull fighting, and mountain climbing are the only real sports ... all others are games.
Ernest Hemingway
Avatar użytkownika
Sergiey
A5
 
Posty: 594
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:43
Lokalizacja: Kraków-Żory

Postprzez żółtodziób » sobota, 21 maja 2005, 14:26

PAT: z jednej strony masz rację, taki akaz to rzeczywiscie dla nich woda na młyn, z drugej jednak strony pozwolić im na takie cos to następym razem będą chcieli więcej. Co do tego nie mam wątpliwości, bo już obecne wiece są IMO pozbawione podstaw, w Polsce tak na prawdę nie ma żadnej dyskryminacji, pedałom nie zabrania się niczego co chcą robić w ramach zwoego skrzywienia, ani też niczego do czegu mają prawo inni. Możnaby im co najwyżej pozwolić na śluby, choć nie sądzę, ze byłoby to dla nich wielkie ułatwienie, tak na prawdę w dzisiejszych czasach ślub cywilny to nic innego jak wpis w USC, czysta fomalość bez której coraz więcej ludzi się obchodzi bez żalu.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez PAT » sobota, 21 maja 2005, 23:11

Spoko, z tym ¿e pedera¶ci nie s± w Polsce w jaki¶ wyj±tkowy sposób dyskryminowani w pe³ni siê zgadzam. Tak jak napisa³e¶, poza prawem do zawierania zwi±zków "ma³¿eñskich", przys³uguj± im dok³adnie takie same przywileje jak normalnym ludziom. Co do pomys³u adoptowania przez nich dzieci to trudno siê nawet wypowiadaæ bo to jaki¶ absurd i przejaw kompletnego egoizmu tych co próbuj± o to walczyæ. Bo niby z jakiej racji dziecko, które tacy kolesie racz± zaadoptowaæ ma pó¼niej, kiedy doro¶nie, pójdzie do szko³y czy wyjdzie na podwórko, byæ skazane na docinki i drwiny ze strony rówie¶ników??? Bo to ¿e taka sytuacja mia³aby miejsce jest wiêcej ni¿ pewne. To fakt, geje s± odmieñcami i przez to pewnie zdarzaj± siê zaczepki na ulicy, ale z drugiej strony takie zachowania s± w tym kraju niestety powszechne i pewnie nie jeden czarnoskóry, cz³owiek w okularach, czy o ponadprzeciêtnym wzro¶cie by³ obiektem drwin. Smutne to ale prawdziwe (choæ pedziów akurat jako¶ troche mniej mi ¿al w tym przypadku - sorry :wink: ).
Co do pozwolenia na organizacjê tej manify to z jednej strony sk³aniam siê ku temu ¿e jednak pozwolenie okaza³o by siê mniejszym z³em, ale z drugiej nie sposób odmówiæ racji temu co napisa³e¶, bo pewnie znalaz³o by tu uzasadnienie porzekad³o mówi±ce, ¿e daæ komu¶ palec to chce ca³± rêkê.
Ogólnie rzecz bior±c samej idei organizacji takich "parad równo¶ci" jestem zdecydowanie przeciw. Jest w tym kraju wiêcej problemów z którymi trzeba szybko i skutecznie walczyæ, ni¿ rzekoma dyskryminacja peda³ów.
Je¶li w takich zwi±zkach im lepiej, ich ¿ycie - ich sprawa - tym nikomu krzywdy nie robi±, ale poprostu mniej ostentacji w tym wszystkim.

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
PAT
Site Admin
 
Posty: 120
Dołączył(a): piątek, 29 kwi 2005, 02:02
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez stein911 » niedziela, 22 maja 2005, 00:35

W pełni zgadzam się z waszymi przemyśleniami. Wogóle jestem wrogiem liberalizmu w sprawach społecznych, moralnych etc (co innego gospodarka :) ). Ludzie są strasznie wygodni, i jeżeli są jakieś niewygodne dla nich normy, zasady, prawa to wiekszość idzie za głosem lenistwa i wygody i próbuje te zasady zmienić. Do pewnego momentu może to mieć jakieś tam pozytywne efekty. Poza tym każdy przypadek, każda sprawa jest inna. Ale generalnie takie poluźnianie prowadzi nas na manowce. Po prostu trzeba stawiać sobie jakieś wymagania, których trzeba przestrzegać. Inaczej, żeby ukryć własne słabostki zmienia się prawo, zasady, idze się na coraz większa łatwiznę.

Na przykład sprawa rozwodów: ludzie swoją niekompetencję, pospiech w dobieraniu partnerów i głupotę życiową załatwiają tak, że zawarcie ślubu czy rozwód można w wielu postepowych krajach załatwić w "pięć minut", ot tak. Nie baczą na konsekwencje. Albo sprawa aborcji: skoro tak trudno zaopatrzyć się w gumkę i miec łeb na karku to niech łatwo będzie można usunąc problem, jak pryszcz z gęby. Bo tak wygodniej. Od razu kojarzy mi się to z grubym dzieciakiem objadającym sie fast foodami oglądającym TV 10 godzin dziennie, który nie ruszy dupy dla odrobiny ruchu i zdrowia. Umrze w wieku 50 lat na 50 chorób.

Dlatego cały ten liberalizm uważam za zły, bo nie wszystko co łatwe, wygodne i "nowoczesne i postępowe" jest dobre, w tym ta tak zwana walka z homofobią. To jest walka z naturą. Osobiście mam gdzieś jakiej orientacji są ludzie, nie będę bił peda jak zobacze go na ulicy, nie bedę wytykał palcami, mam szacunek dla jego praw. Ale niech mi s**rwiel nie wmawia ze to ze mną jest coś nie w porządku.

Chca mieć wspólnotę majątkową, nie ma problemu, niech sobie o to walczą. Ale nie muszą machać gołymi tyłkami na ulicy (a tak czesto wyglądaja te parady), chyba ze chcą się s**rwić...
"Skoro Rosjanie robią kulki łożyskowe puste w środku, to wszystko się da zrobić!"
Avatar użytkownika
stein911
A6
 
Posty: 1055
Dołączył(a): środa, 29 paź 2003, 19:23
Lokalizacja: Aachen

Postprzez Albert(Zambrów) » niedziela, 22 maja 2005, 10:25

Parade taka jest kompletnie złym pomysłem. Co im z tego ze przejda sie po ulicach miasta, pomchaja tyłkami. Ludzie jeszcze bardziej negatywnie bedą patrzyly na tych ludzi. Wyobraźcie sobie sytuacje ze stoi sobie babcia z dziadkiem, i ulica przemieszcza sie tłum lizacych sie facetów :?: Moim zdaniem to lekka przesada. Pozatym jak juz wczesniej bylo napisane, ich dyskryminacja odosi sie tylko do związków. Są ludzie którzy nie mogą np. uprawiac sportu, niech wyjda na ulice ze chca ale kraj im nie pozwala. To jest chore.

Pozatym podpisuje pod słowami PATa, ze w naszym kraju jest zdecydowanie wiecej problemów do naprawiania i tymi własnie problemami powinni zając sie ludzie.
...każdy ponad każdym, wszyscy najmądrzejsi...

Rajdy wporzO!

Banasik Rally Team OGIEŃ :!:
Avatar użytkownika
Albert(Zambrów)
A6
 
Posty: 1350
Dołączył(a): czwartek, 28 sie 2003, 13:04
Lokalizacja: Zambrów

Postprzez Slee_ » niedziela, 22 maja 2005, 12:04

Jesli chodzi o homoseksualistow i ich caly ruch to nie bede sie wypowiadal na ich temat, bo kompletnie mi to wisi. Natomiast w kwestii adopcji, to jestem przeciwny ze wzgledu na dobro dziecka. Pomyslcie sobie co taki dzieciak bedzie musial przechodzic w przedszkolu, szkole itd. Ciagle szykany i nasmiewanie. Takie dziecinstwo moze tylko zcharatac psychike dziecka na cale zycie. Zdecydowanie jestem przeciwny!
Slee_
N3
 
Posty: 260
Dołączył(a): piątek, 11 mar 2005, 20:02
Lokalizacja: Reykjavik

Postprzez żółtodziób » niedziela, 22 maja 2005, 18:22

Pomijając już szykany w przedszkolu (zapewne z takimi szykanami pedzie zaczęliby walczyć w następnej kolejności po prawie do adopcji), ale dzieciak, który wychowuje się w takiej "odzinie" może być zwyczajnie pokrzywiony emocjonalnie. Z jednej strony będzie mu się wmawiało, że ego dwie mamusie lub dwóch tatusiów jest jak najbardziej OK, ale przecież dziecko ma oczy i będzie widziało, że inne dzieci mają normalne rodziny, w dodatku tych normalnych będzie dużo więcej, smo zauważy że to u niego coś jest nie tak, stąd ju tylko krok do kompleksów. Sam wychowywałem się w "częściowo rozbitej" rodzinie, ojciec raz był, raz go nie było, co rusz się wprowadzał i wyprowadzał, jeśli akurat nie mieszkał z nami ukrywałem ten fakt przed kolegami, było mi zwyczajnie wstyd, że oni mają do kogo isć żeby załatał dętkę w rowerze, ja musiałem o to prosić sąsiada, tłumacząc się że tata jest za granicą. Kolegom to zupełnie wisiało, plotki po bloku się rozchodzą z prędkością światła, o wszystkim wiedzieli i nie robili mi z tego powodu przykrości, mnie jednak i tak było wstyd, najbardziej chyba przed samym sobą. A to przecież mały pikuś w porównaniu do dwóch ojców albo dwóch matek...
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez mati_WRC » niedziela, 22 maja 2005, 22:11

Niech sobie będą homoseksualiści, bzykają sie w zaciszu swoich domostw, ale uważam to za totalny brak jakiejkolwiek moralności i etyki organizowanie pochodów. Czy heteroseksualiści robią pochody dlatego, że są hetero?? Jest to zwykłe narzucanie swoich upodobań innym ludziom. Nie wszyscy maja ochote oglądać na w pół roznegliżowanych homoseksualistów paradującyh przez miasto. Uważam że ten zakaz za całkowicei słuszny. A ktoś kto w ogóle popiera pomysł żeby dziecko miało dwóch tatusiów czy dwie mamusie dla mnie nie jest zdrowy psychicznie.
http://www.cherubicstudio.pl CherubicStudio

..::Uzależniony od zapachu rajdowego paliwa::..
GG: 5422949
Avatar użytkownika
mati_WRC
A5
 
Posty: 560
Dołączył(a): środa, 8 sty 2003, 22:43
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Albert(Zambrów) » poniedziałek, 23 maja 2005, 17:01

W końcu homoseksualizm jest chorbą psychiczną. Bo Ci ludzie jednak funkcjonuja tak samo jak i reszta. Mi sie wydaje ze pomysł adopcji został wymyslony przez jakiegos zakompleksionego pedala, co jakiegos dolka miał caly czas i chciał sie dowartosciowac. Jest to pomysł tak samo chory jak legalizacja marichuany. Kiedys, jeszcze dwa miesiące temu bylem za legalizacja, ale ostatnio mi sie odmienilo. Mimo ze na kształt Holandi, to jest walka o wolnosc ludzi, do mnie jakos taka wolnosc nie przemawia :?
...każdy ponad każdym, wszyscy najmądrzejsi...

Rajdy wporzO!

Banasik Rally Team OGIEŃ :!:
Avatar użytkownika
Albert(Zambrów)
A6
 
Posty: 1350
Dołączył(a): czwartek, 28 sie 2003, 13:04
Lokalizacja: Zambrów

Postprzez P.I.M.P. » poniedziałek, 23 maja 2005, 17:43

Jest to pomysł tak samo chory jak legalizacja marichuany. Kiedys, jeszcze dwa miesiące temu bylem za legalizacja, ale ostatnio mi sie odmienilo.

Zupelnie nie rozumiem takiego porownania. Porownujesz homoseksualistow do palaczy marichuany?? Zupelnie nie qmam takiego powiazania dwoch tematow.
Sorry za OT.
Avatar użytkownika
P.I.M.P.
N3
 
Posty: 226
Dołączył(a): poniedziałek, 27 gru 2004, 17:57

Następna strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości