Czy jesteś za zlikwidowaniem licznika postów ?

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Czy jesteś za zlikwidowaniem licznika postów ?

Tak , powinien zostać usunięty
36
64%
Niewiem , wolę się niewypowiadać
7
13%
Nie!! przecież ja mam tyle tego na końcie ...
6
11%
Absolutnie NIE , ja mam tyle postów że jestem THE BEST ...
7
13%
 
Liczba głosów : 56

Postprzez Albert(Zambrów) » piątek, 22 kwi 2005, 15:07

Mi to rybka, bo nie wane jest to kto ile pisze, ale jak pisze.

Wilu, racja w 100%
...każdy ponad każdym, wszyscy najmądrzejsi...

Rajdy wporzO!

Banasik Rally Team OGIEŃ :!:
Avatar użytkownika
Albert(Zambrów)
A6
 
Posty: 1350
Dołączył(a): czwartek, 28 sie 2003, 13:04
Lokalizacja: Zambrów


Postprzez skateman » piątek, 22 kwi 2005, 18:07

Mi to wisi...ważne żeby było forum, ale chyba nie ma takiego drugiego z takim licznikiem... 8) powiem tak jak ktoś wczesniej robta co chceta :D
skateman
A6
 
Posty: 1468
Dołączył(a): wtorek, 15 mar 2005, 14:16
Lokalizacja: Kłodzko/Podzamek

Postprzez Zepter » niedziela, 24 kwi 2005, 10:59

qbus napisał(a):NIE :) zbieram na WRC i szkoda by było to zmarnować :)


W takim razie musisz uzbierać 0,5 mln - 1 mln $ a później na serwis i utrzymanie też sporo gotówki :lol: :lol: :lol: :wink:
TDI - Ten Dym Ignoruj ;-]
Avatar użytkownika
Zepter
N3
 
Posty: 434
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 22:00
Lokalizacja: Węgrów

Postprzez **FanKuzaja** » środa, 27 kwi 2005, 10:41

Ja mam 1600 postów z chakiem.. tylko kiedy ja się zarejestrowałem wienc jak by to powiedzieć udzielam się dość żadko na forum. a nie którzy mają podobną ilość postów odemnie w owiele krutszym czasie. Wienc jak by daje to do myslenia.

Ale jak to Kowalski powiedział Teraz to mi to Lotto :D

Ale miło by było mieć nad Avatarkiem klase A8


Może kiedyś do tego WRC-a się dostane.. ale jeszcze kupa czasu. :D
Janusz Kulig 1969-2004
Michael Park 1966-2005
Na zawsze w sercach kibiców
______________________________________
Michael Park - Marko Where Are You...Where Are You
______________________________________
GG: 2963175

Leszeeek Ogień na Tłoki !!
Avatar użytkownika
**FanKuzaja**
A6
 
Posty: 1891
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 15:54
Lokalizacja: Kraków

Postprzez mati_WRC » wtorek, 3 maja 2005, 15:09

Jeszcze tak niedawno dla mnie ilośc postów świadczyła o pewnym statusie uzytkownika. Jak widziałem, że ktoś ma 1000 postów to wydawało mi sie: o to na pewno ktoś kto pisze z sensem, itd...itp" Jednak doświadczenie pokazało inaczej...owszem ludzie którzy mają dużo postów pisą często sensownie ale i zdarzają się teksty takich osób totalnie bezsensowne! No i jest pare osób które mają 1100, 1200, czy nawet 1400 postów i zebrali taką ilość pisząc w 70% posty niewiele wnoszace do dyskusji. Nato miast bardzo często się zdarza, że aż miło czytać niektóry posty osób z ilością 10, 20 czy 50. Dlatego uważam że ilość postów o niczym nie swiadczy, a czasem nawet może wywoływać uprzedzenia do kogoś - np. ktoś ma 10 postów to niektórzy mogą osbie pomyśleć "a co on/ona może wiedzięc". Dlatego ja jestem za zlikwidowaniem licznika. Tak czy siak stali bywalcy sie znają po nicku - i nie tylko :D i każdy wie czego mniej więcej można się po innych spodziewać. Nie potrzeba do tego ilości postów.
http://www.cherubicstudio.pl CherubicStudio

..::Uzależniony od zapachu rajdowego paliwa::..
GG: 5422949
Avatar użytkownika
mati_WRC
A5
 
Posty: 560
Dołączył(a): środa, 8 sty 2003, 22:43
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Gucio » wtorek, 3 maja 2005, 22:39

Dla mnie to jest totalna pomyłka usówanie licznika postów....bo po cholere to robić? Wszystkie fora na których bywam mają coś takiego i o tym swiadczy status membersa...nie chodzi mi o nabijanie, bo to można szybko wyłapać :P
Ktoś kto chce to usunąć niech sie zastanowi, bo potem nie ma odwrotu chyba i kazdy leci od zera....zostawcie to w spokoju i nie ruszajcie to nikomu nie przeszkadza, a ktos kto ma ze sobą problem typu "dlaczego ty masz więcej ode mnie"? niech nie pisze skoro nie potrafi !!
A druga sprawa....skoro jest to forum o rajdach to może i my sie pościgamy o najwyższe pozycje w postach ? :roll: (żart sceniczny) 8)
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez mati_WRC » wtorek, 3 maja 2005, 22:49

No to Gucio dajesz...bzykaj skrzydełkami i ściganko w ilości postów - tylko z sensem :D (to tez zart - bez obrazy :wink: )


Ps. Na pewno Gucio znasz MAJE Szpotańską, możesz mi dać numer do niej bo kolega chciał :wink:


A tak w ogóle witamy na forum :D Powodzenia.
http://www.cherubicstudio.pl CherubicStudio

..::Uzależniony od zapachu rajdowego paliwa::..
GG: 5422949
Avatar użytkownika
mati_WRC
A5
 
Posty: 560
Dołączył(a): środa, 8 sty 2003, 22:43
Lokalizacja: Kraków

Postprzez żółtodziób » środa, 4 maja 2005, 11:52

Mam pytanie do frakcji, która chce usunąc liczniki: a co to zmieni? Czy ktoś z tego powodu przestanie pisać głupoty? NIE! Zmieńcie swoje podejście do tych liczników, to jest taki sympatyczny zabawowy akcent. Na każdym foru taki jest. Mnie zupełnie nie przeszkadza, że ktoś kto wypisuje głupoty ma tyle postów co ja albo nawet więcej, jeśli jest mu tego powodu lepiej to proszę bardzo, mnie to lotto ja napisał KrisWRC, niczego mi nie ubędzie w ten sposób, ani zdrowia, ani pieniędzy, ani poważania. Usunięcie liczników tak na prawdę nic nie zmieni, a ciekawe co stanie się obiektem nastęnego ataku, data rejestracji? Zacznie się gadanie że ktoś jest zarejestrowany od dwóch lat, ale tak na prawdę to nie zasługuje na uwaę bo mało pisze. Bez sensu.

Nie będę płakał za licznikami, nie głosuję za zadną opcją, radze sie jednak zastanowić czy warto w ogóle robić zamieszanie wokół tego tematu.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez mati_WRC » środa, 4 maja 2005, 15:27

W sumie żółtodziób masz sporo racji - sam już nie wiem co myśleć :?

Rzeczywiście, potem może ktoś wylecieć z pomysłem usunięcia daty rejestracji... :wink:
http://www.cherubicstudio.pl CherubicStudio

..::Uzależniony od zapachu rajdowego paliwa::..
GG: 5422949
Avatar użytkownika
mati_WRC
A5
 
Posty: 560
Dołączył(a): środa, 8 sty 2003, 22:43
Lokalizacja: Kraków

Postprzez JoannaXP » piątek, 6 maja 2005, 01:51

żółtodziób napisał(a): Zacznie się gadanie że ktoś jest zarejestrowany od dwóch lat, ale tak na prawdę to nie zasługuje na uwaę bo mało pisze.

takie gadanie że ktoś tu jest zarejestrowany od dwóch lat nie ZACZNIE sie,bo zaczęło sie już dawno temu :? ile to razy czytalo sie tu takie teksty,że "jestem tu już tyle czasu i wiem jak było.kiedys to było tak fajnie,zanim nie doszły osoby zarejestrowane później" :|
moze nie bylabym za usunieciem tego licznika gdyby nie pojawiały sie tu takie opinie o tych co piszą dużo a jeszcze inne o tch co piszą mało.na innych forach nie zauwazylam takiego podejścia do tego kto ile ma postów...a tu mam wrażenie że jednak sprawa ilości postów ma duże znaczenie :roll:
"Janusz żyje wśród nas ,my kibice nigdy o Nim nie zapomnimy" [']
Avatar użytkownika
JoannaXP
N4
 
Posty: 2430
Dołączył(a): niedziela, 22 lut 2004, 00:45

Postprzez mati_WRC » piątek, 6 maja 2005, 08:43

Jak dla mnie to duże znaczenie ma jak kto pisze. A zła reputacja "nowych" (bez obrazy) pojawiła sie przez kilka osób które robiły totalny zamet i bałagan na forum. I jakoś zdarzało się to tylko nowym uzytkownikom, którzy mieli 1, 2 czy 20 postów. Nie mówie że wsyscy są źli, wcale nie, ale pojedyńcze przypadki robią opinie ogółowi. No i gdyby nie ta sprawa, o której tu napisałem uważam że nie było by sprawy o licznik postów. No i niestety jest paru delikwentów którzy mają duuuużo postów a uważam że piszą czasem tylko żeby pisać a się nie zastanawiają nad tym co piszą.
http://www.cherubicstudio.pl CherubicStudio

..::Uzależniony od zapachu rajdowego paliwa::..
GG: 5422949
Avatar użytkownika
mati_WRC
A5
 
Posty: 560
Dołączył(a): środa, 8 sty 2003, 22:43
Lokalizacja: Kraków

Postprzez szolcu » poniedziałek, 16 maja 2005, 13:12

NIE

a jesli juz w takim tonie ukladasz odpowiedzi na nie, to na TAK powinno wygladac podobnie np:
TAK, mam kompleksy bo inni maja wiecej postow odemnie
Avatar użytkownika
szolcu
 
Posty: 42
Dołączył(a): wtorek, 29 cze 2004, 12:33
Lokalizacja: Siemianowice Śl

Postprzez żółtodziób » poniedziałek, 16 maja 2005, 18:44

speed-x: jestem na tym forum troche dlużej i niz Ty i... ciagle jest fajnie, inaczej bym tu nie pisał. W dłuższej perspektywie to forum mało sie zmienia, zmieniają się nicki, pojawiają się czasem trolle, ale nie zauważyłem żeby zeszło na psy. Trolle mają to do siebie, że pojawiają się i znikają, po jakimś czasie nudzi im się cała zabawa, a jak nie to tak jak integrale dostają bana. Wyluzujcie, nie zaprzątajcie sobie głów pierdołami, to forum jest miejscem, gdzie miło można spędzić czas przy kompie, pogadać z ludźmi, którzy podzielają wspólną pasję i to jest najważniejsze, a jeśli chodzi o liczniki - można na nie nie patrzeć.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: DonCorrado, Google Adsense [Bot] i 46 gości