po co ten hyde park???

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

po co ten hyde park???

Postprzez LIPciu » środa, 20 kwi 2005, 17:13

po co jest ten dział??
żeby pisać o jakis pierdołach jak na jakiejś interii??
żeby nabijać posty pisząc kawały?????
paranoja.
przeciez to forum rajdowe a robi się tu jakies miejsce do pogadania o wszystkim.
przecież od tego są inne fora.
dla mnie to jest bezsensu.
coraz gorzej panie admin.
może założymy jeszcze podforum o gotowaniu, telenowelach albo o poradach dla młodych matek.

ps. chwile mnie nie było więc dopiero teraz o tym pisze.
Avatar użytkownika
LIPciu
A5
 
Posty: 953
Dołączył(a): niedziela, 9 mar 2003, 21:13
Lokalizacja: kraków


Postprzez radwb » środa, 20 kwi 2005, 17:21

jask ci sie nie podoba to wymiot z tąd
Avatar użytkownika
radwb
N3
 
Posty: 221
Dołączył(a): niedziela, 27 lut 2005, 12:28
Lokalizacja: glajwic GG:2987815

Postprzez LIPciu » środa, 20 kwi 2005, 17:27

radwb napisał(a):jask ci sie nie podoba to wymiot z tąd

kim ty jesteś żeby tak pisać??
nawet nie jesteś tu pół roku...
Avatar użytkownika
LIPciu
A5
 
Posty: 953
Dołączył(a): niedziela, 9 mar 2003, 21:13
Lokalizacja: kraków

Postprzez radwb » środa, 20 kwi 2005, 17:35

Noi co z tego ze jesteś dłużej odemnie nie jesteś adminem moderatorem tylko jeden z 1400 forumiarzy. A ty myślisz ze tu jesteś juz 2 lata to cię będą wszyscy słuchać??
Avatar użytkownika
radwb
N3
 
Posty: 221
Dołączył(a): niedziela, 27 lut 2005, 12:28
Lokalizacja: glajwic GG:2987815

Postprzez Cobra » środa, 20 kwi 2005, 17:44

sorki radwb ale LIPciu ma troche racji a juz napewno zasluzyl sobie na troceh szacunku, wiec miarkuj swe slowa albo stawaj na ubitej ziemi :P
Janusz Kulig, Marian Bublewicz - pamiętam...
Avatar użytkownika
Cobra
A5
 
Posty: 681
Dołączył(a): wtorek, 7 wrz 2004, 18:31
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Banan » środa, 20 kwi 2005, 18:00

HydePark lub NoSubject jest praktycznie na wszystkich forach, wiec czemu na go nie byc tutaj ?
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez kolo115 » środa, 20 kwi 2005, 18:40

Jeeezu o co ci chodzi? Bo ja naprawde niewiem w czym problem! Czy przeskadza ci to ze niektorzy chca sie poznac blizej, odpoczac chwile od rajdow? Z Twojego postu wnoiskuje ze Ty niemasz ochoty na takie rozmowy wiec mam znakomity pomysl! Poprostu tu niewchodz!!! Problem rozwiaze sie sam.....
Obrazek
"Nigdy nie bądz pewny siebie i swoich sukcesów, nigdy nie mów, że wygrasz..."
Janusz Kulig
Avatar użytkownika
kolo115
N3
 
Posty: 405
Dołączył(a): piątek, 5 gru 2003, 14:56
Lokalizacja: Katowice GG:6553220

Postprzez LIPciu » środa, 20 kwi 2005, 18:57

jeśli ktoś chce sie bliżej poznać to jest przecież gg tlen albo poprostu email.
myśle że jest to forum tematyczne związane z motoryzacją.
kolo: jeśli Ty albo ktoś inny macie ochote na takie rozmowy to spoko tylko dlaczego chcecie to robić na tym forum?? napewno są takie fora na których gada się o wszystkim.

radwb: jeśli masz problem ze zrozumieniem moich słów to trudno ale nie pisz że myśle że jestem tu x lat to wszyscy mnie będą słuchać. moim skromnym zdaniem myśle że ten dział jest całkowicie zbędny. jesteśmy tu by rozmawiać o samochodach, rajdach motosporcie a nie rozmieniać sie na drobne i toczyć dyskusje kto jakie piwo pije.
Avatar użytkownika
LIPciu
A5
 
Posty: 953
Dołączył(a): niedziela, 9 mar 2003, 21:13
Lokalizacja: kraków

Postprzez mati_WRC » środa, 20 kwi 2005, 19:29

Lipciu troszkę tolerancji, nie mów że Ci przeszkadza jeden dział z kilkunastu, do którego wcale nikt nie zmusza nikogo żeby tam wchodził. A poza tym uważam że istnienie Hyde Parku w pewnym stopniu zapobiega zaśmiecaniu działów rajdowych. Od kiedy jest Hyde Park uważam, że atmosfera na forum troszke sie rozluźniła, nie ma pretensji że ktoś założył zły temat itd...

A co do ilości postów i nabijania ich w hyde parku - oceniasz kogoś po ilości postów?? Mam nadzieje że nie, bo liczy sie to jak ktoś pisze i a nie ile.
http://www.cherubicstudio.pl CherubicStudio

..::Uzależniony od zapachu rajdowego paliwa::..
GG: 5422949
Avatar użytkownika
mati_WRC
A5
 
Posty: 560
Dołączył(a): środa, 8 sty 2003, 22:43
Lokalizacja: Kraków

Postprzez LIPciu » środa, 20 kwi 2005, 20:10

właśnie mati!!
liczy się jak ktoś pisze ale na temat!! a nie opowiada kawały
Avatar użytkownika
LIPciu
A5
 
Posty: 953
Dołączył(a): niedziela, 9 mar 2003, 21:13
Lokalizacja: kraków

Postprzez Albert(Zambrów) » środa, 20 kwi 2005, 20:26

mati_WRC dokładnie sie z Tobą zgadzam. Dla mnie Hyde Park jest dobrym pomyslem, bo mozna pogadac o czym sie chce. Pozatym wpłyneło to pozytywnie bo nie ma bajzlu w innych tematach.
...każdy ponad każdym, wszyscy najmądrzejsi...

Rajdy wporzO!

Banasik Rally Team OGIEŃ :!:
Avatar użytkownika
Albert(Zambrów)
A6
 
Posty: 1350
Dołączył(a): czwartek, 28 sie 2003, 13:04
Lokalizacja: Zambrów

Re: po co ten hyde park???

Postprzez +RAFAŁ+ » środa, 20 kwi 2005, 20:39

LIPciu napisał(a):żeby nabijać posty pisząc kawały?????


Tak Ci szkoda, że ktos będzie miał 10 postów więcej na liczniku bo wysłał kawal? Bez przesady. Hyde park powinien być i bardzo dobrze, że jest. W innych działach nie robi się śmietnik. A poza tym, to nie wiem w czym przeszkadza Ci to, że ktoś rozmawia na inne tematy niż rajdy. Na forum jest sporo ludzi z którymi można porozmawiać na tysiąc innych tematów i niektórym zależy aby poznać czyjeś zdanie na ten czy inny temat. Prosta zasada: jak Ci się nie podoba to nie zaglądaj. I po problemie.

P.S. Po przeczytaniu kilku postów, nie patrząc na licznik, widać kto ma jakąś wiedzę.
Odszedł wielki kierowca, jeden z największych, jacy kiedykolwiek pojawili się w polskich rajdach...

ryspol.net.pl
Avatar użytkownika
+RAFAŁ+
A6
 
Posty: 1800
Dołączył(a): piątek, 23 maja 2003, 19:11

Postprzez robur » środa, 20 kwi 2005, 20:56

Są fora, na których posty w dziale Hyde Park nie są liczone i automatycznie kasuja sie po 3 miesiacach, i to chyba jest niezłe rozwiazanie.
A jeżeli ktoś chce sobie koniecznie zwiekszac liczbę napisanych postów
to juz z dwojga złego niech to robi w tym dziale :wink:
Hyde Park jest potrzebny tak jak ktos napisał, żeby nie zasmiecac
forum tematami typu jak wygladamy, gdzie sie uczymy itp..

Takie tematy jak umawianie sie na gokarty czy spotkania przy piwku tez powinny sie znalezc tutaj, bo z samymi rajdami wiele wspólnego nie maja, ale dla znajacych sie forumowiczów sa na pewno potrzebne.
robur
 
Posty: 40
Dołączył(a): wtorek, 17 sie 2004, 10:26

Postprzez mototom » środa, 20 kwi 2005, 23:05

Lipciu, jeśli o mnie chodzi to jestem za tym żeby liczniki postów całkowicie skasować. Odrazu to forum nabierze lepszej jakości.
Avatar użytkownika
mototom
A6
 
Posty: 1996
Dołączył(a): środa, 4 gru 2002, 22:48
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez JoannaXP » środa, 20 kwi 2005, 23:38

ja mam to gdzieś ile kto bedzie miał postów i tak naprawde to liczniki mozecie w ogóle skasować,ale po co przyczepiles sie od razu do hyde park.chyba bylo glosowanie i wiekszosc zaglosowala jak zaglosowala,a jesli tobie to sie nie podoba to trzeba bylo wczesniej zwołać babcie dziadka ciotki wujkow itp itd i niech głosują jak tak bardzo zalezalo Ci na tym zeby nie bylo tego działu.a jeśli Cie w tym czasie nie było to juz nie nasza wina.sam rewolucji nie wprowadzisz. to tyle ode mnie...A jeśli nie podoba Ci sie ten dział to zawsze możesz nie przewijać niżej fora jesli tak badzo ci to przeszkadza,albo po prostu nie klikać tutaj,jak wolisz :roll: I tak jak napisal ktoś wyżej,jak jesteś nawet 2 czy 10 czy 20 lat na forum jakimkolwiek to nie świadczy o niczym wiecej niz tylko ze dlugo tu jestes i duzo osob znasz...Nieładnie tak kogoś po czasu ktory tutaj jest oceniać.
"Janusz żyje wśród nas ,my kibice nigdy o Nim nie zapomnimy" [']
Avatar użytkownika
JoannaXP
N4
 
Posty: 2430
Dołączył(a): niedziela, 22 lut 2004, 00:45

Następna strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości