po co ten hyde park???

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Postprzez sumo » czwartek, 21 kwi 2005, 07:53

LIPciu - nie chcesz, to nie odwiedzaj tej częsci forum. Proste ! Dziwisz sie po co ten hyde park a sam w nim teraz piszesz :D

chyba ze ten topic to prowokacja z Twojej strony : P

pozdro
sumo
N4
 
Posty: 2110
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 20:56


Postprzez Łukasz » czwartek, 21 kwi 2005, 10:24

Na większości stron są HP i nie widzę w tym nic złego. Ludzie zakładają inne tematy, poznają się lepiej, na wielu forumach są tematy o kawałach, ludzie wrzucają co znają, śmieją się, poszukują innych swoich wspólnych zainteresowań i nikt nie mówi że to do nabijania postów itp. Ludzie poprostu mają różne zainteresowania i nie raz chcę o tym pogadać, wymienić się poglądami, poradzić itp. a jak Ty Lipciu jesteś monotematyczny to mówi się trudno - różni ludzie się rodzą. Nie wiem po co był ten twój temat, chyba żeby zadyme robić, bo jedynym któremu to przeszkadza to jesteś Ty.
Tommi Makinen - My name is Legend
Avatar użytkownika
Łukasz
N3
 
Posty: 497
Dołączył(a): sobota, 27 lis 2004, 20:28
Lokalizacja: Opole

Postprzez LIPciu » czwartek, 21 kwi 2005, 17:27

doskonale zdaje sobie sprawe że nie musze tu wchodzić więc nie wiem po co każde z was mi to pisze.
mnie się to nie podoba i tyle.
speed-x: nie wiedziałem że było jakieś głosowanie. jeśli tak zadecydowała większość to szanuje to.
ale powiem szczerze że nikt swoimi argumentami nie wpłynął na zmiane mojego zdania. trudno.
założyłem ten temat właśnie po to żeby o tym pogadać. teraz już wiem jak jest.
pozdrawiam
Avatar użytkownika
LIPciu
A5
 
Posty: 953
Dołączył(a): niedziela, 9 mar 2003, 21:13
Lokalizacja: kraków

Re: po co ten hyde park???

Postprzez Zajcev » czwartek, 21 kwi 2005, 19:43

LIPciu napisał(a):po co jest ten dział??
żeby pisać o jakis pierdołach jak na jakiejś interii??
żeby nabijać posty pisząc kawały?????
paranoja.
przeciez to forum rajdowe a robi się tu jakies miejsce do pogadania o wszystkim.
przecież od tego są inne fora.
dla mnie to jest bezsensu.
coraz gorzej panie admin.
może założymy jeszcze podforum o gotowaniu, telenowelach albo o poradach dla młodych matek.

ps. chwile mnie nie było więc dopiero teraz o tym pisze.


Odpowiedź na kilka pytań ( lub na wszystkie:) )

żeby nabijać posty pisząc kawały?????


Mhm , tak ci zależy na tym aby nikt nie miał więcej postów od Ciebie ? Niewiem why , ale na większości forach dyskusyjnych pojawia sie ten problem - ilość postów . Nie wiem czy ludzie popadają w jakieś kompleksy czy cos , że ktoś może mieć posty tak jakby za nic ? Jestem za wykasowaniem licznika bo po co to ? Żeby ktoś się wywyższał nad innymi tekstami typu :
- Ja mam więcej postów więc siedź cicho lolu :)
- Ty się nieznasz bo masz mniej postów
- Mój głos się liczy bo mam więcej postów
itp.

Next

przeciez to forum rajdowe a robi się tu jakies miejsce do pogadania o wszystkim

Na forum o grach komputerowych jest Hydepark , na forum o webmasteringu jest Hydepark , na forum czasopism XXX i stron XXX jest dział HydePark , na prawie każdym forum jest Hydepark , więc dlaczego tu ma nie być ? Ten dział jest dla tych co chcą się troche rozerwać poczytać ciekawe artykuły , dowcipy itp.

Next

przecież od tego są inne fora


Jak wyżej ...

Next

dla mnie to jest bezsensu

Bezsensu są takie tematy ... Też moge napisać , że zrobiłeś ten temat by tylko sobie posty nabić ...

Next

coraz gorzej panie admin


Mhm , z tego co się orientuje to puki co Wapno sam dowodzi teraz na forum , więc gdybyś poadminował za niego ciekawe czy dałbyś radę na wszystko zwracać uwagę ...

Next

może założymy jeszcze podforum o gotowaniu, telenowelach albo o poradach dla młodych matek


A po co podforum ? Od tego jest Hydepark ... Po co robić oddzielne podfora na te tematy można je zamieszczać w Hydeparku ...
Hydepark to rozmowy o wszystkim ...
Avatar użytkownika
Zajcev
N4
 
Posty: 2227
Dołączył(a): piątek, 23 lip 2004, 11:21
Lokalizacja: Moscow

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

cron