Ciekawostki...

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Re: Ciekawostki...

Postprzez fluff » czwartek, 26 sty 2012, 01:36

kaczmarek napisał(a):Do kurwy nędzy czy wszedłem na jakąś religijną stronę?

Religia religia, a 'objawienia' objawieniom...
Power Is Nothing Without Control!
Duval ognia!!!
Avatar użytkownika
fluff
A5
 
Posty: 534
Dołączył(a): niedziela, 3 sie 2003, 21:47
Lokalizacja: trojmiasto


Re: Ciekawostki...

Postprzez Ayatol » czwartek, 26 sty 2012, 12:37

Witam

Jestem tu nowy. Postanowilem sie zarejestrować bo zainteresowała mnie historia fiesty Delecoura. Ta fiestą w zeszłym sezonie startował Al-Qassimi w WRC. Sołowow na Rzeszowskim Jechał nią jako wersją RRC a na monte nmowu jest WRC. Nie mam pojęcia czym różni się WRC od RRC poza tym że ma inny spoiler więc jeśli ktoś mógłby wytłumaczyć jak oni to robią to byłbym wdzięczny.
Ayatol
N1
 
Posty: 92
Dołączył(a): środa, 25 sty 2012, 23:39

Re: Ciekawostki...

Postprzez Jarek55511 » czwartek, 26 sty 2012, 13:49

Ayatol napisał(a):Witam

Jestem tu nowy. Postanowilem sie zarejestrować bo zainteresowała mnie historia fiesty Delecoura. Ta fiestą w zeszłym sezonie startował Al-Qassimi w WRC. Sołowow na Rzeszowskim Jechał nią jako wersją RRC a na monte nmowu jest WRC. Nie mam pojęcia czym różni się WRC od RRC poza tym że ma inny spoiler więc jeśli ktoś mógłby wytłumaczyć jak oni to robią to byłbym wdzięczny.

Witamy na forum :wink:
z tymi tablicami to już było parę razy tak że przekładali tablice z jednej do drugiej budy.
Avatar użytkownika
Jarek55511
S1600
 
Posty: 2563
Dołączył(a): piątek, 2 kwi 2010, 12:40
Lokalizacja: Stara Łomnica

Re: Ciekawostki...

Postprzez szirer205xs » czwartek, 26 sty 2012, 13:55

Ayatol napisał(a):Witam

Jestem tu nowy. Postanowilem sie zarejestrować bo zainteresowała mnie historia fiesty Delecoura. Ta fiestą w zeszłym sezonie startował Al-Qassimi w WRC. Sołowow na Rzeszowskim Jechał nią jako wersją RRC a na monte nmowu jest WRC. Nie mam pojęcia czym różni się WRC od RRC poza tym że ma inny spoiler więc jeśli ktoś mógłby wytłumaczyć jak oni to robią to byłbym wdzięczny.


Rożni zdaje się zwężką i bodykitem :)
jaskiniatrolla.eu
Avatar użytkownika
szirer205xs
A5
 
Posty: 727
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lis 2003, 12:28
Lokalizacja: Skoczów

Re: Ciekawostki...

Postprzez kmederski » piątek, 27 sty 2012, 16:54

To wcielony w zycie pomysl Mosleya, majacy na celu stworzenie tanszej mozliwosci rajdowania.
Wspolne auto do WRC i RRC - mistrzostw swiata i regionalnych- ktore w zaleznosci od planowanych startow mozna szybko dostosowac do obowiazujacych regulaminow. W wersji WRC ma zwezke 33 i duzy spojler, inne szyby i sprzeglo. Byc moze jeszcze jakies drobiazgi. Usuwajac spojler, zmieniajac zwezke na 30-ke, mape, sprzeglo i szyby masz auto, ktorym mozesz startowac w mistrzostwach regionalnych. I caly czas jest to to samo auto, stad te same tablice rejestracyjne.
kmederski
N3
 
Posty: 446
Dołączył(a): środa, 18 lis 2009, 13:26
Lokalizacja: kolwiek

Re: Ciekawostki...

Postprzez ZbyszekChaosu » środa, 10 wrz 2014, 21:47

Taka ciekawostka. Spotkaliście się już z tą akcją? http://bezpieczna-droga.blogspot.com/2014/09/10-zotych-zasad-bezpiecznej-jazdy.html
http://bezpieczna-droga.blogspot.com/
ZbyszekChaosu
A6
 
Posty: 1101
Dołączył(a): poniedziałek, 15 lip 2013, 20:42
Lokalizacja: Łódź

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron