Jakiej muzyki słuchacie ?

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Jakiej muzyki słuchacie ?

Postprzez JoannaXP » wtorek, 1 mar 2005, 19:27

ja słucham głównie trance i dance :) Klimaty Rocco,Bass-t ,megara vs. dj lee,Ziggy-x,Cascada,Colonia,Special-d,East Clubbers,Gabry Ponte itd. :)
a wy co słuchacie?
"Janusz żyje wśród nas ,my kibice nigdy o Nim nie zapomnimy" [']
Avatar użytkownika
JoannaXP
N4
 
Posty: 2430
Dołączył(a): niedziela, 22 lut 2004, 00:45


Postprzez Mars » wtorek, 1 mar 2005, 19:39

Hm...ja ciutke innej muzyczki...;)
Metal...Rock, również ten starszy z lat 70, 80
Z metalu to najbardziej lubie Nightwish, Rammstein, Ensiferum, Iron Maiden, Lordi oraz Manowar ;)
Natomiast mozyką z siwą bnodą to obowiązkowo ZZ Top, Deep Purple, Europe, AC/DC i tym podobne ;)
Oczywiście na podium wśród ulubionej muzyki jest również dzwięk silnika, oczywiście rajdowego :D
3xFSO + 1xFSM + na jesieni jakieś E36 :D
Avatar użytkownika
Mars
A6
 
Posty: 1753
Dołączył(a): niedziela, 25 kwi 2004, 10:17
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Megas WRC » wtorek, 1 mar 2005, 19:50

Ja tam slucham co mi wpadnie w ucho :) Nie mam wybarego typu muzyki. Czasem nawet lubie posluchac przebojow z lat 60 70 i 80 :D
Avatar użytkownika
Megas WRC
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): piątek, 3 gru 2004, 18:34
Lokalizacja: Barcin/ k. Bydgoszczy

Postprzez kolo115 » wtorek, 1 mar 2005, 21:46

Noooo! Elegancko! :D Tyle czekalem na ten hyde park ze specjalnie na ta okazje zrobilem sobie nowy avantar i wlasnie tutaj napisze mojego jubileuszowego 200 posta! :wink: Hurraaa :)
A wracajac do tematu to slucham podobnej co speed-x. Ale roznie bywalo z podgatunkami... Daaawno temu podobal mi sie wiejski dnace (scooter itp), pozniej potrochu przyzwyczajalem sie do trancu, byl jeszcze house (czasem lubie posluchac), troszke electro, no i teraz jestem po uszy zakochany w trance! A juz jestem w niebie gdy ten owy trance jest z voclem... rrrrrr...:) Juz nic innego mi przez uszy nieprzechodzi. Co do ulubionych wykonawcow to jest tak: Blank&Jones, Tiesto, Armin van Buuren, Lexy&K.Paul, Above & Beyond, moge tu wymieniac i wymieniac tylko nie widze wiekszego sensu...:) Aha jeszcze bardzo lubie Delerium! W sumie to muzyka alternatywna ale fajnie sie slucha... Jeszcze napisze o moich ulubionych utworkach... sa nimi: Delerium - Innocente (Tiesto Rmx) (to co z ta piosenka zrobil Tiesto to jest poprostu mistrzostwo... kto niesluchal ten niech zaluje....) i Blank & Jones - Mind of Wounderful (przepiekny vocal... zapiera mi dech w piersiach...)
Sorki ze sie tak rozpislalem ale muzyka to jest moje uzaleznienie wiec wybaczcie.... :wink:

Ps.speed-x Cascada? Everytime We Touch.. Nananana....:P Booze jak Ty tego mozesz sluchac.... :wink: Nie no zartuje... Kilmatowy dance....:D Pozdrawiam!
Obrazek
"Nigdy nie bądz pewny siebie i swoich sukcesów, nigdy nie mów, że wygrasz..."
Janusz Kulig
Avatar użytkownika
kolo115
N3
 
Posty: 405
Dołączył(a): piątek, 5 gru 2003, 14:56
Lokalizacja: Katowice GG:6553220

Postprzez JoannaXP » wtorek, 1 mar 2005, 21:56

widze ze typowy fan trance,ja to bardziej w strone dance jednak ,a everytime we touch wlasnie mi sie podoba :) :P
"Janusz żyje wśród nas ,my kibice nigdy o Nim nie zapomnimy" [']
Avatar użytkownika
JoannaXP
N4
 
Posty: 2430
Dołączył(a): niedziela, 22 lut 2004, 00:45

Postprzez **FanKuzaja** » wtorek, 1 mar 2005, 21:57

To jak już to ja też napisze jakie mnie klimaciczki kręcą. Wszczegulności słucham muzyczke typu Techno, Trance , Dance troszku, Tracid, Soul , Romantyczna. Czasem preferuję coś spokojnego jak Celine Dion lub Dido.. lub ktoś inny jak Wytnij Hustom :D . Choć nie zapominam o muzyczce mocniejszych klimatów a do nich zaliczam Linkin Park i ich najlepszy krążek Reanimations do tego gatunku zaliczę Evanescense i Within temtations. Troszku gotyckiej muzyczki też lubię posłuchać jak Era czy Enigma.
Nie zapominam o dobrych setowych megamixach jak VA Sensations White & Black Edytions 2001,2002,2003,2004, Z tego typu muzyczki też mogę posłucham Dream Dance Mega mix.. już się pogubiłem , który volium :D. Energy 2000 Megamix i imprezek Typu Mayday czy Love Parade.

A zapomniałem dodać ze uwielbiam ATB i ostatni krażek No Silence.

Szaleje też za ludzmi co wykonują muzyczkę typu Trance i Acid : Jak Blank & Jones, Kai Tracid, Tiesto i wielu innych wykonujących podbne kawałki o tym klimacie.

Jak coś mi sie przypomni to napiszę.

A na rowerku lub w samochodzie to słucham muzyczki albo Linkin Park albo Schillera .

Nie gardzę również Radiem RMF MAXXX 96,7 Kraków :wink:

Myzyka jest dlamnie jak narkotyk . Toważyszy mi wszędzie.
Janusz Kulig 1969-2004
Michael Park 1966-2005
Na zawsze w sercach kibiców
______________________________________
Michael Park - Marko Where Are You...Where Are You
______________________________________
GG: 2963175

Leszeeek Ogień na Tłoki !!
Avatar użytkownika
**FanKuzaja**
A6
 
Posty: 1891
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 15:54
Lokalizacja: Kraków

Postprzez PawelRally » wtorek, 1 mar 2005, 22:28

Ja słucham wszystkiego no prawie (nie preferuje DP). jak napisał Fan Kuzaja to lubie też Linkin Park. wszystkie krążki tego zespołu mi sie podobają tzn. Hybride Theory, Reanimation, Meteora. Każdy z nich ma to coś w sobie. Lubie też posłuchać setów z klubów. techno, hałs trens itp. To zależy od dnia jakiej muzyki słucham, jaki mam humor itp.
Rajdy wporzO!
(BRT) - Banasik Rally Team ;)
Avatar użytkownika
PawelRally
A6
 
Posty: 1773
Dołączył(a): poniedziałek, 25 sie 2003, 20:50
Lokalizacja: ZAMBRÓW

Postprzez nick555 » środa, 2 mar 2005, 00:15

zależy od nastroju wiele ale Tiesto zawsze!!! I ogólnie jak potrzeba energi to cos mocno klubowego....
Avatar użytkownika
nick555
A6
 
Posty: 1530
Dołączył(a): wtorek, 14 wrz 2004, 22:19
Lokalizacja: Lublin

Postprzez el_misios » środa, 2 mar 2005, 11:15

Prawie tylko i wyłacznie techno. Najbardziej lubie Tiesto , Issaca , MOguai ,Westbam ,CJ Stone , PAul VAn Dyka , Broklyn Bounce i wielu innych w takich klimatach
_--^--_P=I=R=A=M=I=D=A=_--^--_
Obrazek
www.rallyfans.republika.pl
Avatar użytkownika
el_misios
N3
 
Posty: 295
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 18:52
Lokalizacja: Górny Śląsk - Ruda Śląska

Postprzez Wilu » środa, 2 mar 2005, 13:16

acid jazz, d'n'bass, chilluot szerokopojęty,ambient, jungle, break bity, czasami też jakiś housików tylko nie lajtowych ... ogólnie dobry winylowy miuzik ... czasmi też kręci mnie coś trip hopowego, oldschool'owego typu hip hop czy też disco ...

kiedyś słuchałem black i dumm metalu, później troszki hardcore'u ale się mi gusta zmieniły, choć ... nie mam nic przeciwko tej muzyce ...

wystrzegam się hip - hopu, dancehall'u, komercji, popu (choć się czasami coś komuś uda) a już zupełnie techno, dance działają na mnie, powodując nerwicę tkanek ... no to tyle ...

ehss pytanie moim zdaniem powinno brzmieć: jakiej muzyki słuchacie ?
Ostatnio edytowano środa, 2 mar 2005, 17:03 przez Wilu, łącznie edytowano 1 raz
Leeeszek !
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez sumo » środa, 2 mar 2005, 16:00

ja roznie, począwszy od old school hardcore, klimaty punk rockowe, ska (ale tylko klasyki i ewentualnie cos dobrego), oi music i takie tam. Nie dla idiotów :wink:
sumo
N4
 
Posty: 2110
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 20:56

Postprzez upalacz » środa, 2 mar 2005, 16:40

mnie pasuje tylko klasyka np. chopin, bach lub cos w tym stylu.
milosc do tej muzyki zaszczepil we mnie moj ukochany pan od muzyki czyli dj.RoMaN. kazal nam uczyc sie utworow i robil nam testy sluchowe!
hahahah 8)
Avatar użytkownika
upalacz
 
Posty: 35
Dołączył(a): sobota, 26 lut 2005, 23:08
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez upalacz » środa, 2 mar 2005, 16:41

nie no oczywiscie zartuje... slucham tak jak megas tego co mi wpadnie w ucho ale nie tego z lat 60 70 lub 80!
Avatar użytkownika
upalacz
 
Posty: 35
Dołączył(a): sobota, 26 lut 2005, 23:08
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Megas WRC » środa, 2 mar 2005, 16:54

upalacz zeby nie bylo ze na ciebie najezdzam ale nie mogles tego napisac w jednym poscie? Albo jest taka funkcja edytuj
Avatar użytkownika
Megas WRC
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): piątek, 3 gru 2004, 18:34
Lokalizacja: Barcin/ k. Bydgoszczy

Postprzez mda » środa, 2 mar 2005, 17:05

ja slucham tego co mi wpadnie w ucho. Nie lubie hip-hopu, dance, techno itp.
all we do is kiteboarding...
Avatar użytkownika
mda
A6
 
Posty: 1007
Dołączył(a): niedziela, 27 lut 2005, 14:23
Lokalizacja: Warszawa

Następna strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 52 gości