Jakiej muzyki słuchacie ?

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Postprzez Marmetal » sobota, 30 wrz 2006, 16:09

misiek_wrc napisał(a):Od dluzszego czasu slucham Metallica :)n Lubie chopakow za stare plyty choc nowa tez niczego sobie :) No i wokal James`a ponad wszystko :)


Hell yeah, Metallica rules the world!
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20


Postprzez martin.h » sobota, 30 wrz 2006, 16:39

Mnie ostatnio wpadły w ręce dwie płyty: Oasis "Familiar to Millions" i Jet "Get Born". Bardzo polecam.

A ogólnie to tylko ROCK, ROCK i jeszcze raz ROCK :D
Beskidy na rowerze -> https://plus.google.com/u/0/photos/118155666108479221380/albums
Avatar użytkownika
martin.h
A6
 
Posty: 1109
Dołączył(a): środa, 4 sty 2006, 22:45
Lokalizacja: Chorzów

Postprzez _misiek055_ » sobota, 30 wrz 2006, 21:33

Albert(Zambrów) napisał(a):Mnie od kilku dni mocno wkreca polski hip hop. Poważnie polubiłem polskich hip hopowców. Ale nie te smieszne pop gwiazdki jak Verba(mimo swojego hardcorowego pochodzenia), Mezo czy Jeden Osiem L. Jak dla mnie komercja i zenada.

A mysle o OSTRym, PFK(jeszcze z Magikiem), Kaliber 44. Może dlatego zainteresowało mnie to, bo przez ostatni miesiąc dużo czasu spedzam z ludźmi ktorzy mają ostrą zajawke na hip hop. Generalnie poznalem bardziej osiedlowe zycie blokersów, może dlatego hip hop mi sie bardziej podoba :)

No to gust mamy podobny :wink: Do Ostrego dorzuciłbym jeszcze Płomień 81 i Pezeta na bitach Noona. Moi kumple z kolei mają zajawke na Moleste, Pona i HG. Pogłębiło im się jeszcze jak jeden spotkał Wilka, Bilona i Żarego na pielgrzymce :P
http://dziecineo.prv.pl Obrazek
Avatar użytkownika
_misiek055_
N3
 
Posty: 355
Dołączył(a): sobota, 10 gru 2005, 19:42
Lokalizacja: Ostrołęka

Postprzez Pałka » niedziela, 1 paź 2006, 08:37

Ja tam jestem do końca wiery Peji fakt, że teraz robi ch***ie z grzybem ale kiedyś był wielki, posłuchajcie sobie jego plyty uliczne historie albo na legalu plus.
http://www.scr.civ.pl/ Obrazek
Avatar użytkownika
Pałka
N3
 
Posty: 233
Dołączył(a): poniedziałek, 5 gru 2005, 00:33
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Jason » sobota, 7 paź 2006, 23:29

Ja słucham hip-hopu z wwa czyli WWO, HG, Pono, Płomień, Pezet, Bezcenzury, Siwers, Molesta i reszta ekipy :wink: Do tego oczywiście dochodzi OSTRy. Jeśli chodzi o Peje to mam o nim takie same zdanie jak o Tede... Na początku ich muza była przekozak, ale teraz to... :?
win or die
Avatar użytkownika
Jason
N2
 
Posty: 170
Dołączył(a): niedziela, 4 wrz 2005, 12:53
Lokalizacja: Kłodzko

Postprzez skateman » sobota, 7 paź 2006, 23:55

Mi ostatnio w ucho wpadły:

Produkcja Noon'a z Dj Twisterem - Revision ( kawałek tego utworu możemy usłyszeć w reklamie Radia BiS...)

Scieżka dźwiękowa z Requiem for a Dream

No i po tym jak puściliśmy z ojcem kompilacje kawałków HH z 2003 roku.... Ah to byly czasy..... Pijani Powietrzem.... Pfk, WWO.....
skateman
A6
 
Posty: 1468
Dołączył(a): wtorek, 15 mar 2005, 14:16
Lokalizacja: Kłodzko/Podzamek

Postprzez Buncol » niedziela, 8 paź 2006, 10:32

Dobre czasy to były w 98 jak wyszedł "Warszafski deszcz" :wink:
Obrazek
Buncol
A6
 
Posty: 1151
Dołączył(a): wtorek, 5 paź 2004, 16:49
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Saruto » niedziela, 8 paź 2006, 11:38

Ostatnio wróciłem do słuchania Rammsteina :)
GO!!! Loeb & Latvala GO!!!
GO!!! Sandell & Kościuszko GO!!!
GO!!! Al-Attiyah & Hänninen GO!!!
Obrazek
http://batracer.com/-1FrontPage.htm?Buy/ Zapraszam do gry!
Avatar użytkownika
Saruto
A6
 
Posty: 1677
Dołączył(a): sobota, 21 sty 2006, 20:10
Lokalizacja: Kraków/Swoszowice

Postprzez Albert(Zambrów) » niedziela, 19 lis 2006, 15:50

Ja wczoraj po obejzeniu pozegnalnego koncertu, doszedłem go wniosku ze chłopaki z Paftofoniki mieli zajebisty patent na hip hop. Ich kawałki takie jak "A robi sie o tak", "Az strach pomyslec", "gdyby", "toniemy" albo kawałek ktory zna kazdy znwca tematu :D 8) "ale sie zmahauem :) heh :D to poprostu mistrzostwo swiata :)

PS "Gramy nie gramy, to gramy mam manie" :)
...każdy ponad każdym, wszyscy najmądrzejsi...

Rajdy wporzO!

Banasik Rally Team OGIEŃ :!:
Avatar użytkownika
Albert(Zambrów)
A6
 
Posty: 1350
Dołączył(a): czwartek, 28 sie 2003, 13:04
Lokalizacja: Zambrów

Postprzez skateman » niedziela, 19 lis 2006, 17:33

Albert święte słowa ;) Podzielam zdanie, PFK to potęga... nie znam lepszego zespołu HH polskiego od nich....
skateman
A6
 
Posty: 1468
Dołączył(a): wtorek, 15 mar 2005, 14:16
Lokalizacja: Kłodzko/Podzamek

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 56 gości