Jakie macie komputery ?

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Postprzez Hultay WRC » niedziela, 31 gru 2006, 12:52

Pisze w sprawie antywirusa, skończył mi się Arcavir, zainstalowałem póki co AVast!(darmowy), jak myslicie da radę?

Niepokoi mnie taki fakt, w opcjach moge wybrać sobie z którymi programami może współpracować(np czy ma patrzeć na ręce Gadu Gadu). Wśród programów do P2P nie ma nigdzie mojego(micro ...(tzn w nazwie ma taki znaczek, chyba czyta sie go micro...)). Czy powinienem zmienić program p2p na jakiś bardziej znany dla lepszej ochrony(taki jaki jest w opcjach antywirusa?)?
Z góry dzięki za pomoc.
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce


Postprzez Gucio » niedziela, 31 gru 2006, 14:05

Ja przez avasta miałem w c#&j problemów!
Odradzam.
Ten program nie był w stanie sobie poradzić z jakimkolwiek wirusem!
Dochodziło nawet do tego, że administrator mojej sieci mnie odłączał.
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Banan » niedziela, 31 gru 2006, 14:39

Ja mam Avasta juz z rok. Gdy jeszcze bylem maly i glupi, i wchodzilem na www.serials.ws to Avast zawsze mnie ratowal :). W poczcie rowniez mi czesto wykrywa wirusy, czy konie trojanskie (np. ostatnio popularny postcard.exe). Ogolnie jesli chodzi o wykrywanie i usuwanie wirusow to jest bardzo dobry, natomiast dosc mocno obciaza system.
http://www.bielawadrift.pl Bielawa Drift TEAM "...jedna pasja, jeden team"
Avatar użytkownika
Banan
A8
 
Posty: 5632
Dołączył(a): wtorek, 9 gru 2003, 23:15
Lokalizacja: Bielawa

Postprzez Hultay WRC » poniedziałek, 1 sty 2007, 20:28

Hmm no to puki co pociągne przez jakiś czas na tym, potem spróbuję załatwić jakiś inny, tylko albo trzeba conieco wyłożyć albo (średnio legalną droga) zdobyć od kolegów i kombinować z aktualizacjami. Boję sie tego, że jeśli kolega uzywa jednej kopii programu to jeśli wezmę ją od niego i sobie zainstaluję to nie będzie chciał mi się aktualizować. Musze uważać, bo juz ze dwa razy mi się wpakował jakiś trojan czy inne świństwo, za pierwszym razem skończylo sie na serwisie, a za drugim na utracie danych i dużej ilości muzyki i filmików rajdowych (teraz mam takie zaległości że już odechciewa mi sie ściagać (najwolniejsza neostrada)). Utrata danych i koszty odsyfiania mogą mnie teraz zaboleć :|

Gucio, jaki masz antywirus że tak spytam? Dzięki za ostrzeżenie.
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez WRCfan » poniedziałek, 1 sty 2007, 22:57

Niedawno wymieniłem starego złoma i teraz pracuję na:
-PentiumIV 3GHz
-płyta ECS....
-GF7600GT 256MB DDR3
-1GB RAM
-HDD 200GB Samsung

i do tego stary monitor 15' Samsunga :mrgreen:

Plus laptok:
Toshiba z Baleronem 1,8Ghz i 768MB RAM
-how fast are You in 1/4?
-all depends on how many corners I have to take in that 1/4 :twisted:
Avatar użytkownika
WRCfan
A6
 
Posty: 1102
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lis 2003, 15:23
Lokalizacja: Kraków

Postprzez MSG Racing » wtorek, 2 sty 2007, 18:11

oj oj to ja w tyle jestem
procek 1 Gh
ok 330MB DDR RAM
80 Giga Twardy
GF 5200 128mb
:(
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Postprzez michal_ag » wtorek, 2 sty 2007, 22:17

Banan napisał(a):Gdy jeszcze bylem maly i glupi...


Do tej pory Ci nie przeszlo... :)
michal_ag
 
Posty: 38
Dołączył(a): niedziela, 29 maja 2005, 21:13

Postprzez WRCfan » wtorek, 2 sty 2007, 22:26

MSG Racing napisał(a):oj oj to ja w tyle jestem



Ważne, że działa i na necie da się posiedzieć i czasem jakiś film obejrzeć ;-) Gdyby nie pewien zbieg okoliczności ja dalej bym pewnie siedział na swoim Duroniku 900Mhz ;-)
-how fast are You in 1/4?
-all depends on how many corners I have to take in that 1/4 :twisted:
Avatar użytkownika
WRCfan
A6
 
Posty: 1102
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lis 2003, 15:23
Lokalizacja: Kraków

Postprzez rallyfan2 » wtorek, 2 sty 2007, 23:29

Hultay WRC napisał(a):Pisze w sprawie antywirusa, skończył mi się Arcavir, zainstalowałem póki co AVast!(darmowy), jak myslicie da radę?

Niepokoi mnie taki fakt, w opcjach moge wybrać sobie z którymi programami może współpracować(np czy ma patrzeć na ręce Gadu Gadu). Wśród programów do P2P nie ma nigdzie mojego(micro ...(tzn w nazwie ma taki znaczek, chyba czyta sie go micro...)). Czy powinienem zmienić program p2p na jakiś bardziej znany dla lepszej ochrony(taki jaki jest w opcjach antywirusa?)?
Z góry dzięki za pomoc.


Dobry avast nie jest zly.Ja z kolei mam zbiorowe- negatywne doswiadczenia z Kasperkim , nortonem i innymi znanymi .Zdarzylo mi sie juz kilkanascie razy ze ludzie buceli ze nie maja neta .JAk sie pozniej okazywalo tak mieli poustawiane te programy aby niczego nie puszczaly lacznie z netem .Sam pamietam ze norton bardzo obciazal system .Ja mam avasta i ad-aware .Ad-aware sluzy do usuwania robakow trojanow itp. Rowniez jest za free .Mam juz system jakies pol roku , dawniej zdarzalo sie ze wytrzymywal niecayly miesiac .Wydaje mi sie ze taki zestaw wystarczy .Chociaz powiem ze nawet najgorszy antywir jest lepszy niz jego brak , a nawet najlepszy nie wytrzyma dlugo przy stronach typu dzikiebaby.com :twisted:
rallyfan2
A6
 
Posty: 1021
Dołączył(a): środa, 9 lut 2005, 19:25

Postprzez Marmetal » środa, 3 sty 2007, 11:18

Ja mam bardzo słaby i stary komputer, ale używam go przede wszystkim do korzystania z Internetu (ew. grania w Maxa Payne'a), gdyż w gry gram na Xboxie 8).

Windows XP Professional
AMD Duron
800 MHz, 256 MB RAM
Ilość miejsca na obydwu dyskach: 37 GB
Monitor: 17 cali

:mrgreen:
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez Kisiel » środa, 3 sty 2007, 11:23

Wiecie co ja dzięki Bogu nie wiem jak antywirus wygląda... Komputer mam stary procek 633, 256ramu.... :) używam go codziennie tylko i wyłacznie do korzystania z internetu i nic sie nie dzieje.
Czasem i mi zdarza się skorzystac ze stron dzikiebaby... i nic ... system formatuje raz na rok ale to tylko z nudów... bo wszystko działa dobrze.

Któryś z kolegów powiedział mi że dopiero jak zaczął instalowac antywiry to zaczęło mu wszystko siadać. :) Nie wiem jaka w tym zależność, ale narazie nie spróbuję.
zielony listek
Avatar użytkownika
Kisiel
A5
 
Posty: 620
Dołączył(a): sobota, 15 lis 2003, 22:15
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez machoony » środa, 3 sty 2007, 11:34

na codzien uzywam mandrivalinux i nie mam zadnych problemow. ale posiadam xp na innym kompie i kilka xp instalowalem u znajomych. zawsze komputer zabezpieczalem programem wwdc.exe (darmowy) ktory zajmuje kilka kilo i firewallem kerio(darmowy). zaden syf sie nie trafia. a jesli juz jest podejrzenie o jakiegos wiruska to www.mks-vir.com.pl i przeleciec darmowym skanerem.
http://www.it-technologies.pl
machoony
A5
 
Posty: 578
Dołączył(a): niedziela, 21 maja 2006, 11:49

Postprzez misiek_wrc » środa, 3 sty 2007, 12:04

Polecam Avasta !! Mam go 2 lata i jakos mnie jeszcze nie zawiódł :) Legalny darmowy i często aktualizowany :)
..:: !! QHR MAJCHER OGIEN NA TLOKI !! ::..
Avatar użytkownika
misiek_wrc
A5
 
Posty: 544
Dołączył(a): niedziela, 13 sie 2006, 15:50
Lokalizacja: Świdnica

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości