Najśmieszniejsze...najgłupsze posty w historii forum

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Postprzez gabrally » niedziela, 11 kwi 2010, 14:11

tom9921 napisał(a):
piguła napisał(a):
tom9921 napisał(a):
malwa napisał(a):Panowie, pozwólcie, że coś Wam wyjaśnię, bo chyba nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, jakie konsekwencje pociągnęło by za sobą odwołanie rajdu takiej rangi. Organizacja rundy RSMP wiąże się z setkami tysiącami złotych, więc w momencie odwołania Elmotu AK Sudecki mógłby od razu zamykać swe podwoje i żegnać się z organizacją czegokolwiek. Do tego dochodzi odwoływanie służb mundurowych, no i setek sędziów. Rajd na tym etapie przygotowań to ogromna machina, którą niezwykle ciężko zatrzymać. Dlatego bardzo proszę o zdrowy rozsądek i trzeźwe spojrzenie na sprawę, a także o nieocenianie decyzji podjętej przez AK Sudecki. A już tym bardziej o nienapiętnowanie włodarzy.
Dziękuję i pozdrawiam



dokładnie zgadzam się z Malwą
a poza tym
jestem od zabezpieczenia i niewiem skad ktos wziol info ze rajd przesuniety
zal.pl



żal.pl to wszystkie Twoje wypowiedzi



Odwal sie


:D
Coraz częściej zastanawiam się, czemu zamiast rajdów nie wybrałem szachów. Na przykład. ;)
gabrally
N4
 
Posty: 2349
Dołączył(a): czwartek, 20 lip 2006, 12:20


Postprzez krist » niedziela, 11 kwi 2010, 14:39

to nie jest śmieszne, to jest żenujące i zawstydzające, podobnie ja cała dyskusja o tym czy rajd ma się odbyć i liczenie żałoby na godziny.
Wiedziałem że kibice rajdowi to nie jest elita umysłowa ale i tak żal to czytać
krist
N3
 
Posty: 370
Dołączył(a): czwartek, 3 lip 2003, 13:45

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron