Prawo (super)jazdy

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Postprzez Pałka » środa, 22 lis 2006, 22:17

Bartek Cieszyn napisał(a):.
Takie glupie pytanie jakim autem sie jezdzi na egzaminie w kategori B1 ?
Pozdro



Odciążonymi maluchami:D Jak chcesz sie więcej dowiedzieć o kategorii B1 (sam nie długo zdaje) to napisz na gg bo przerejestrowanie samochodu na B1 nie jest takie proste :?
http://www.scr.civ.pl/ Obrazek
Avatar użytkownika
Pałka
N3
 
Posty: 233
Dołączył(a): poniedziałek, 5 gru 2005, 00:33
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez dziq » poniedziałek, 1 sty 2007, 19:59

Witam. Ja mam pytanko do osob mieszkajacych na dolnym slasku, wie ktos moze gdzie najkrocej czeka sie na egzamin? w legnicy wyglada to tak, ze na teorie czeka sie 2,5 miesiaca, na praktyke drugie tyle :roll:
dziq
N3
 
Posty: 427
Dołączył(a): niedziela, 28 maja 2006, 11:28

Postprzez karcin » wtorek, 2 sty 2007, 01:31

grzesiek napisał(a):Witam. Ja mam pytanko do osob mieszkajacych na dolnym slasku, wie ktos moze gdzie najkrocej czeka sie na egzamin? w legnicy wyglada to tak, ze na teorie czeka sie 2,5 miesiaca, na praktyke drugie tyle :roll:


A to czemu nie zapiszesz się na teorie i praktyke w ten sam dzień ? tak będzie lepiej i nie będziesz musiał czekać tyle czasu.
Jeszcze 2 lata temu (no teraz to już 3 można powiedzieć :P ) jak zdawałem to czekałem niecały miesiąc w Wałbrzychu na egzamin ale teraz nie wiem jak jest ale wydaje mi się, że krócej niż 2,5 miesiąca także możesz zobaczyć w Wałbrzychu :)
Pozdrawiam i życze powodzenia
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=7430425065d34ed7 Obrazek
Avatar użytkownika
karcin
A6
 
Posty: 1035
Dołączył(a): czwartek, 19 sie 2004, 17:29
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez Gucio » wtorek, 2 sty 2007, 01:49

Ja się zapisałem we Wrocławiu na teorię i praktykę na ten sam dzien i wszystko zdane za pierwszym razem.
Oczywiście jest ryzyko, ze jak się nie zda teorii to przepada kasa za praktyczny, ale wtedy trzeba byc pewniakiem to sie nic nie traci :)
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez dziq » wtorek, 2 sty 2007, 23:00

No w tym problem ze nie mozna zapisac sie w legnicy na teorie i praktyke w ten sam dzien, tylko trzeba tyle czekac (czasem jak sie trafi na wolne miejsce to sie czeka miesiac, ale trzeba miec niezlego farta) A ośrodek w walbrzychu ma jakas stronke w necie? albo numer telefonu? bym byl wdzieczny
dziq
N3
 
Posty: 427
Dołączył(a): niedziela, 28 maja 2006, 11:28

Postprzez Hultay WRC » piątek, 19 sty 2007, 22:46

Jutro o 8.00 próbuję szczęścia, trzymajcie za mnie kciuki panowie i panie!
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez Anonymous » piątek, 19 sty 2007, 22:52

Powodzenia :wink: Trzymamy kciuki .. jak juz wrócisz to napisz relacje z tego oesu :D
Anonymous
 

Postprzez Kisiel » sobota, 20 sty 2007, 11:52

Ja swój OeS miałem w poniedziałek 15 I. No i udało się za pierwszym razem. Stres miałem przeogromny szczególnie przy testach, jak testy zdałem to potem mogło być tylko lepiej. Jedyne błędy jakie mi wytknął egzaminator to... pokonywanie łuku na prawe lusterko no i zgaszenie samochodu przy ruszaniu na skrzyżowaniu... (Przeogromny skok pedału...)

W sumie to jeszcze nie mogę uwierzyć że zdałem... w przyszłym tygodniu odbiór prawka... :)
zielony listek
Avatar użytkownika
Kisiel
A5
 
Posty: 620
Dołączył(a): sobota, 15 lis 2003, 22:15
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Marmetal » sobota, 20 sty 2007, 14:12

Gratulacje Kisiel i powodzenia Hultay! :D
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez Hultay WRC » sobota, 20 sty 2007, 15:31

Wróciłem. Dzięki za trzymane przez was kciuki!
Rozpoczęlismy oczywicie od "prologu", jednak w moim przypadku nie była to tak przyjemna sprawa, bo ostatnie niepowodzenia miały miejsce właśnie tam, na placu (na 99% dobrze robionych manewrów, ten 1% przypadał akurat na egzamin).
Obsługa techniczna pod maską była ok, tylko płyny więc wszystko cacy. Potem wsiadłem, ustawiłem fotel lusterka itp. Myślę sobie "jestem gotów". Egzaminator otworzył drzwi i zapytał mnie co jeszcze świecacego z tyłu mam oprócz świateł- wiadomo, podświetlenie rejestracji. Potem powiedział że musze sprawdzić jeszcze coś związanego z bezpieczeństwem jazdy. Ja gały :shock: , bo myślałem że już wszystko zrobiłem, okazało sie że chodziło o klakson :lol: (przypomniałem sobie w ostatniej chwili, kto normalny sprawdza przed każdą jazdą klakson...ale mniejsza z tym). Phew, to by dopiero było, jakbym poległ na takiej głupocie... Łuk do przodu OK, do tyłu tez w porządku, nadzwyczaj blisko prawej, ale zaliczone bezapelacyjnie. Podjeżdżam pod górkę i co? Okazuje się że mi noga na pedale sprzęgła skacze! :lol: Byłem święcie przekonany że czułem kopanie na sprzęgle, rytmiczne i dośc silne, mimo to górka zaliczona. Powiedziałem o tym egzaminatorowi, ten sprawdził, ale jak sie okazało to było z nerwów (ustąpiło na mieście) :lol: . Dobrze że sie nie wkurzył za to, noga latała mi tak pewnie przez to że tą lewą mam po kontuzji.

Miasto bez przeszkód, nie popełniałem błędów technicznych no ale nie byłbym sobą gdybym czegoś nie odwalił :) . Egzaminator kazał skręcić w lewo, to skręciłem, ale na następnym skrzyżowaniu tuż za nim :lol: ale machnął ręką bo uliczka mało widoczna, późno sie odezwał(to nie był fajw mines :lol: ). Już prawie zrobiłem to samo drugi raz w innym miejscu(jakoś cicho powiedział), jednak powtórzył w porę i wjechałem jak trzeba :) Dyktował trasę troszeczkę jak Maciej Wisławski z takim teatralnym akcentem :) . Dojechaliśmy do ośrodka, zaparkowałem, już czułem że pewnie jest dobrze, w przeciwnym wypadku wracałbym jako "pilot".

Egz: "No to w takim razie wynik pozytywny"
ja: :D
Egz: "Po co tylko było sie tak denerwować, przecież ma Pan takie męskie imię(Arnold) jak ten aktor z telewizji, trzeba byc twardym jak on! :wink: " Więcej uwag nie miał :lol:
Jeszcze dwa tygodnie i będzie mozna uprawiać balet na śniegu na legalu 8)
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez PawelRally » sobota, 20 sty 2007, 16:11

GRATULACJE CHŁOPAKI :wink:

Patrze większośc forumowiczów zdaje za pierwszym razem :mrgreen:
Rajdy wporzO!
(BRT) - Banasik Rally Team ;)
Avatar użytkownika
PawelRally
A6
 
Posty: 1773
Dołączył(a): poniedziałek, 25 sie 2003, 20:50
Lokalizacja: ZAMBRÓW

Postprzez chodek » sobota, 20 sty 2007, 16:12

No to gratulacje, witaj wśród kierowców! :wink:
C20XE
Avatar użytkownika
chodek
A6
 
Posty: 1025
Dołączył(a): niedziela, 13 lut 2005, 16:11
Lokalizacja: Przasnysz/Wa-wa

Postprzez Marmetal » sobota, 20 sty 2007, 21:57

Gratulacje Arni :D.
Marmetal
S2000
 
Posty: 3290
Dołączył(a): czwartek, 26 maja 2005, 15:20

Postprzez karcin » niedziela, 21 sty 2007, 01:09

grzesiek napisał(a):No w tym problem ze nie mozna zapisac sie w legnicy na teorie i praktyke w ten sam dzien, tylko trzeba tyle czekac (czasem jak sie trafi na wolne miejsce to sie czeka miesiac, ale trzeba miec niezlego farta) A ośrodek w walbrzychu ma jakas stronke w necie? albo numer telefonu? bym byl wdzieczny

jeżeli jeszcze potrzebujesz to prosze bardzo
http://www.word.walbrzych.pl/
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=7430425065d34ed7 Obrazek
Avatar użytkownika
karcin
A6
 
Posty: 1035
Dołączył(a): czwartek, 19 sie 2004, 17:29
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez Megas WRC » wtorek, 26 cze 2007, 09:28

Niedawno zacząłem chodzić na prawko i chce się w miare nauczyć pytań na egzamin z teorii i teraz pytanie czy znacie jakieś stronki z testami?
Avatar użytkownika
Megas WRC
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): piątek, 3 gru 2004, 18:34
Lokalizacja: Barcin/ k. Bydgoszczy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości