homo w natarciu

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Postprzez PAT » sobota, 28 maja 2005, 00:20

¿ó³todziób: dok³adnie, wybiórcza ta tolerancja..
A tak swoj± drog± to zastanawiam siê czemu kolega Cogonieznajom nie wy³o¿y³ swoich argumentów w tej dyskusji, bo zak³adam ¿e jakie¶ posiada, skoro wspomnia³ o nietolerancji i braku szacunku do cz³owieka.. Ale skoro za³o¿y³ z góry, ¿e skoñczy³o by siê spiêciem to cóz, pewnie faktycznie by tak by³o..
No i dziwiê siê sk±d tu siê wogóle wziê³o pojêcie "rasizm".. Kwestie uprzedzeñ rasowych chyba jednak nie by³y ruszane.. :roll:

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
PAT
Site Admin
 
Posty: 120
Dołączył(a): piątek, 29 kwi 2005, 02:02
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez Cogonieznajom » czwartek, 2 cze 2005, 11:10

mototom napisał(a):Cogonieznajom jak jesteś taki tolerancyjny dla pedałów to może na znak walki o ich prawa zapisz się do poznańskich słowików. Albo na konsultacje do doktora Samsona :D

...NIE JESTEŚ chłopcze zabawny.

"nie chce mi się cytowac niektórych waszych rasistowskich(...)" > macie rację - to okreslenie nie pasuje :wink: Znikam.
Jeżeli szukasz pilota na KZK, KJS lub imprezę o podobnym charakterze z łódzkiego lub najbliższych okolic napisz PW, lub mail: aro1@o2.pl
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)

Postprzez żółtodziób » niedziela, 12 cze 2005, 21:05

No i się okazało że pederaści już sobie wywalczyli przywileje. Jeżeli grónicy, lekarze, rolnicy z Lepperem na czele zaczną protestować bez zezwoleniato dostana wpierdal od policji, pedały dostały ochronę. Tak własnie wygląda dyskryminacja tych szmaciarzy w naszym kraju, wolno im znacznie więcej niż wszystkim innym a jeszcze cwelom mało, jeszcze taka Jaruga z krzywym ryjem wylezie i zacznie z dupy strzelać.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Sergiey » niedziela, 12 cze 2005, 22:15

żółtodziób napisał(a):No i się okazało że pederaści już sobie wywalczyli przywileje. Jeżeli grónicy, lekarze, rolnicy z Lepperem na czele zaczną protestować bez zezwoleniato dostana wpierdal od policji, pedały dostały ochronę. Tak własnie wygląda dyskryminacja tych szmaciarzy w naszym kraju, wolno im znacznie więcej niż wszystkim innym a jeszcze cwelom mało, jeszcze taka Jaruga z krzywym ryjem wylezie i zacznie z dupy strzelać.

:lol:
gg://1569993 Gadu-Gadu
---
Auto racing, bull fighting, and mountain climbing are the only real sports ... all others are games.
Ernest Hemingway
Avatar użytkownika
Sergiey
A5
 
Posty: 594
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:43
Lokalizacja: Kraków-Żory

Postprzez Sergiey » niedziela, 12 cze 2005, 22:17

żółtodziób napisał(a):No i się okazało że pederaści już sobie wywalczyli przywileje. Jeżeli grónicy, lekarze, rolnicy z Lepperem na czele zaczną protestować bez zezwoleniato dostana wpierdal od policji, pedały dostały ochronę. Tak własnie wygląda dyskryminacja tych szmaciarzy w naszym kraju, wolno im znacznie więcej niż wszystkim innym a jeszcze cwelom mało, jeszcze taka Jaruga z krzywym ryjem wylezie i zacznie z dupy strzelać.

:lol:
Widze ze Wielce Szacowna Jej Mać Izabela nie tylko mi dziala na zszargane nerwy.

Wszelkim wojującym (Izabela J.R., Kazimiera Sz., Min. Środa etc) feministkom mówie stanowcze NIE.
gg://1569993 Gadu-Gadu
---
Auto racing, bull fighting, and mountain climbing are the only real sports ... all others are games.
Ernest Hemingway
Avatar użytkownika
Sergiey
A5
 
Posty: 594
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:43
Lokalizacja: Kraków-Żory

Postprzez el_misios » wtorek, 14 cze 2005, 11:05

Ja niechciałem wypowiadać się w tym temacie ale skoro już tu trafiłem to cos powiem :)
Jak chcom sie pociskac niemam nic przeciwko temu ale po co jakies parady. 8)
Obrazek
www.rallyfans.republika.pl
Avatar użytkownika
el_misios
N3
 
Posty: 295
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 18:52
Lokalizacja: Górny Śląsk - Ruda Śląska

Postprzez OZ » wtorek, 14 cze 2005, 13:53

żółtodziób napisał(a):No i się okazało że pederaści już sobie wywalczyli przywileje. Jeżeli grónicy, lekarze, rolnicy z Lepperem na czele zaczną protestować bez zezwoleniato dostana wpierdal od policji, pedały dostały ochronę. Tak własnie wygląda dyskryminacja tych szmaciarzy w naszym kraju, wolno im znacznie więcej niż wszystkim innym a jeszcze cwelom mało, jeszcze taka Jaruga z krzywym ryjem wylezie i zacznie z dupy strzelać.

Masz za soba jakies przykre przejscia z chlopcami?
Avatar użytkownika
OZ
N1
 
Posty: 97
Dołączył(a): czwartek, 7 kwi 2005, 08:27

Postprzez mototom » wtorek, 14 cze 2005, 14:33

OZ napisał(a):
żółtodziób napisał(a):No i się okazało że pederaści już sobie wywalczyli przywileje. Jeżeli grónicy, lekarze, rolnicy z Lepperem na czele zaczną protestować bez zezwoleniato dostana wpierdal od policji, pedały dostały ochronę. Tak własnie wygląda dyskryminacja tych szmaciarzy w naszym kraju, wolno im znacznie więcej niż wszystkim innym a jeszcze cwelom mało, jeszcze taka Jaruga z krzywym ryjem wylezie i zacznie z dupy strzelać.

Masz za soba jakies przykre przejscia z chlopcami?

Jak są pedałami to niech sie pedałują ale w domu a nie po ulicy sie z tym obnoszą. Mają fart, że nie leźli pod moim balkonem bo cos by poleciało.
Avatar użytkownika
mototom
A6
 
Posty: 1996
Dołączył(a): środa, 4 gru 2002, 22:48
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez sumo » wtorek, 14 cze 2005, 16:52

mototom napisał(a):Jak są pedałami to niech sie pedałują ale w domu a nie po ulicy sie z tym obnoszą. Mają fart, że nie leźli pod moim balkonem bo cos by poleciało.


Mam dokladnie te same zdanie.... nienawidze pedałow.

A gdy pierwszy raz zobaczylem temat HOMO w natarciu, myslalem ze chodzi o jakiej homologacje
:D
sumo
N4
 
Posty: 2110
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 20:56

Postprzez mati_WRC » wtorek, 14 cze 2005, 17:00

Obrazek


Gejowo :lol: :lol: :shock: :roll:
Porażkaaaa...a jakie mają stopnie na swoim forum - tak jak my N1, N2...itd. to oni "starszy gejowy" "parktykant" czy "gejowy" masakra!!!!
http://www.cherubicstudio.pl CherubicStudio

..::Uzależniony od zapachu rajdowego paliwa::..
GG: 5422949
Avatar użytkownika
mati_WRC
A5
 
Posty: 560
Dołączył(a): środa, 8 sty 2003, 22:43
Lokalizacja: Kraków

Postprzez mototom » wtorek, 14 cze 2005, 17:25

sumo napisał(a):A gdy pierwszy raz zobaczylem temat HOMO w natarciu, myslalem ze chodzi o jakiej homologacje
:D

A może i się homologują gdzieś po kątach. Choleria ich wie :D
Avatar użytkownika
mototom
A6
 
Posty: 1996
Dołączył(a): środa, 4 gru 2002, 22:48
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez żółtodziób » wtorek, 27 cze 2006, 00:36

http://wiadomosci.onet.pl/1345979,69,item.html

zwłaszcza prawo do opieki nad psami i do widywania sie z nimi mnie rozwaliło... wygląda na to, ze pies to taki alternatywny rodzaj dziecka dla pedała. Przy okazji rysuje się wizja co będzie jak pedały dostaną prawo do zawierania małżeństw i adoptowania dzieci - z podobnymi żądaniami wystąpią sodomici, a obraźliwe określenie "sukinsyn" stanie się przejawem nietolerancji w stosunku do dzieci adoprtowanych przez małżeństwa zboczeńcwó z sukami, w tym burymi. Teraz wydaje się to kuriozalne, ale 20 lat temu równie kuriozalne wydawało sie , że pedalstwo będzie chciało mieć dzieci.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Shiro » wtorek, 27 cze 2006, 04:53

Dziwi mnie Zoltodziob, ze wogole poruszyles taki glupi temat na forum o motorsporcie. Poglady ktore tu przedstawiasz sprawily jednak, ze powiem Ci, co o tym mysle. Owszem, parada to nienajlepszy pomysl w kraju takim, jak Polska- zacofanym, ciemnym i nietolerancyjnym. Pomysl adopcji jest juz calkiem poroniony z oczywistych wzgledow. Nie chce sie nawet wypowiadac sie na ten temat. Probem w tym, ze nie rozumiesz, co ci ludzie chca osiagnac organizacja takiej parady. Staraja sie przyzwyczaic spoleczenstwo, by w przyszlosci stosunek ludzi do homoseksualistow przypominal podejscie w krajach europy zachodniej. Oni potrzebuja minimum akceptacji niezbednej do normalnego funkcjonowania w spoleczenstwie. Choc sam jestem hetero, staram sie postawic w sytuacji takiego czlowieka. To zwyczajnie przejaw odrobiny inteligencji i wyobrazni. Swiatopoglad mam raczej buddyjski niz katolicki.. Chyba dlatego wsio ryba mi, co kto robi i z kim sie dupczy.

tu chodzi o to, że jakaś mniejszość usiłuje wpływać na życie całego kraju a więc i moje


W jaki sposob pedaly chca wplywac na Twoje zycie, wytlumacz mi :D Zydzi i masoni tez probują? :)

Od dluzszego czasu czytam to forum, choc rzadko sie wypowiadam. Z tego co widze, jestes tutaj bardziej nachalny, napastliwy i wulgarny ze swoimi pogladami, niz pedzie ze swoimi. Siedzisz tu calymi dniami i piszesz posty, klocac sie ze wszystkimi na okolo. Musisz miec chlopie naprawde nudne i pelne frustracji zycie...
Avatar użytkownika
Shiro
N1
 
Posty: 60
Dołączył(a): poniedziałek, 16 sty 2006, 01:11
Lokalizacja: że znowu!

Postprzez Albert(Zambrów) » wtorek, 27 cze 2006, 10:42

TO moze i ja sie wypowiem. Generlanie homoseksualizm jako zjawisko mnie nie rusza. Tak samo jak nie ruszaja mnie czarni czy rumuni. Kazdy jest czlowiekiem i jesli postepuje zgodnie z zasadami wspołczycia na jakims tam poziomie, to nic nie mam do takiego kogos. Jak ktos mi czlowiekiem to ja jemu tez. Dla mnie to normalne zjawisko, że homoseksualisci walcza o prawa, bo jak napisal Shiro, poczuj sie jakby na Ciebie byla taka nagonka(Ciebie: człowiek kazdy, zeby nie bylo ze jakies objekcje do kogos :P ) OK. Jestem w stanie tolerowac to ze sa ludzie inni, trzeba sie nauczyc zyc z nimi.

Ale czego nei nawidze, to obnoszenia sie z tym, ze jest sie odmiennym. Jeśli idzie np dwóch pedałow i sie natretnie liża, albo obściskuja, tylko po to zeby wzbudzic zainteresowania osób trzecich, mnie by to wkurzalo, ale sa tacy ktorzy szybko by zareagowali 8) . Szczerze powiedziawszy, nawet jak zalegalizuaj zwiazki pedałów, to bedzie sporo ludzi ktorym i tak nie bedzie to pasowalo, i bede sprawiedliwosc wyznaczac po swojemu.

Wiec tak powiem, ze Polska jest za malo tolernacyjnym krajem na trgo typu jazdy. Ja proponuje poczekac z jakimikolwiek legalizacjami.

PS: ale marihuane mogli by zalegalizowac, co to to tak :D
...każdy ponad każdym, wszyscy najmądrzejsi...

Rajdy wporzO!

Banasik Rally Team OGIEŃ :!:
Avatar użytkownika
Albert(Zambrów)
A6
 
Posty: 1350
Dołączył(a): czwartek, 28 sie 2003, 13:04
Lokalizacja: Zambrów

Postprzez żółtodziób » wtorek, 27 cze 2006, 11:51

Dziwi mnie Zoltodziob, ze wogole poruszyles taki glupi temat na forum o motorsporcie


Jak byś nie wiedział po to jest właśnie ten dział

Owszem, parada to nienajlepszy pomysl w kraju takim, jak Polska- zacofanym, ciemnym i nietolerancyjnym.


No tak, jak się uległo propagandzie lewackiej to się potem takie bzdury pisze. Polska jest ttak na prawdę jednym z NAJBARDZIEJ tolerancyjnych krajów. I tak było od wieków. To nie u nas inkwizycja paliła czarownice, to nie u nas prześladowano innowierców (jak myślisz, dlaczego tylu Żydów osiedliło się właśnie w Polsce?), to nie u nas powstał faszyzm i nie my budowaliśmy sobie linie maginota pozwalając dfaszyzmowi podbijać świat. To nie u nas biją teraz cudzoziemców tylko we francji, to nie nasze skiny są najbardziej agresywne tylko niemieckie. to u nas próbuje się zamknąc stronę Krew i Honor, podczas gdy w innych krajachtakie witryny DZIAŁAJĄ BEZ ŻADNYCH PRZESZKÓD, a USA, które podobną są państwem najbardziej ceniącym wolności obywatewlskie nie chcą nam pomóc w usuwaniu tej głupiej strony. I oni mają czelnosć zarzucać nam nietolerancję? Przykre tylko ze taka czcza propadganda znajduje zwolenników wśród Polaków, na prawdę trzeba mieć o sobie niskie mniemanie.

Probem w tym, ze nie rozumiesz, co ci ludzie chca osiagnac organizacja takiej parady.


Nie muszę nic rozumieć. Niejaki Michael Swift SAM JEDNOZNACZNIE OKREŚLIŁ DO CZEGO DĄŻĄ PEDAŁY. Przeczytaj sobie jego manifest napisany JUŻ W LATACH 80 TYCHoni już wtedy określili swoje cele:

http://rainbowallianceopenfaith.homeste ... tText.html

Gdybyś nie znał angielskiego wrzucam tutaj polskie tłumaczenie:

Kod: Zaznacz cały
"[...] Michael Swift
MANIFEST PEDERASTYCZNY
Waszych synów symbol waszej lichej męskości, waszych płytkich marzeń i głęboko zakorzenionych kłamstw, uczynimy sodomitami. Będziemy ich uwodzić w waszych szkołach, w waszych internatach i domach studenckich, w salach gimnastycznych, w szatniach, w waszych ośrodkach sportowych, w waszych seminariach, w waszych grupach młodzieżowych, w ubikacjach publicznych, w koszarach, na przystankach, w waszych męskich klubach, na waszych kongresach i gdziekolwiek tylko mężczyźni przebywają wśród mężczyzn. Przerobimy ich na nasz wzór, będą tęsknić za nami i nas uwielbiać(...)
Nasi pisarze i artyści uczynią modną miłość między mężczyznami, a nasze zamierzenie zakończy się sukcesem, gyż jesteśmy biegli w narzucaniu stylów życia. Stosunki heteroseksualne usuniemy za pomocą dowcipów i ośmieszania, które potrafimy wykorzystać z dużą wprawą.
Będziemy ujawniać wpływowych homoseksualistów. Będziecie zaszokowani i przerażeni, kiedy uświadomicie sobie, że wasi senatorzy, burmistrze i generałowie, wasi atleci, gwiazdy filmowe i osobowości z telewizji, wasi przywódcy i wasi kapłani nie są figurami pewnymi, dobrze poznanymi burżujami, jak to o nich mniemaliście. Jesteśmy obecni wszędzie; zfiltrowaliśmy wasze szeregi. Więc bądźcie ostrożni, gdy wypowiadacie się na temat homoseksualistów, ponieważ zawszę będziemy wśród was; nawet możemy spać z wami w jednym łóżku.
Instytucja rodziny - tarlisko kłamstwa, zdrad, mierności, hipokryzji, i przemocy - będzie zniesiona. Instytucja rodziny, która tłumi jedynie wyobraźnię i utrzymuje w karbach wolną wolę, będzie usunięta. Chłopcy doskonali będą poczęci i hodowani w laboratoriach genetycznych. Będą zgrupowani w ośrodkach społecznych pod kontrolą i opieką uczonych homoseksualistów.
Wszystkie kościoły, które nas potępią, zostaną zamknięte. Naszymi bogami będą wyłącznie młodzi i przystojni mężczyźni. Należymy do klubu piękności, uduchowienia i estetyki. Wszystko, co jest w złym guście i banalne, będzie zniszczone. Skoro posiadamy uraz do konwensansów heteroseksulanych klasy średniej, jesteśmy wolni w prowadzeniu stylu życia zgodnie z tym, co nam dyktuje nasza wyobraźnia. Dla nas, zbyt wiele to nie dosyć(...)
Zwyciężymy, ponieważ jesteśmy przepojeni dziką goryczą uciśnionych, którzy na przestrzeni wieków są zmuszeni do pozornej gry w waszych głupich widowiskach heteroseksulanych. My również potrafimy strzelać z dział i stawiać barykady w ostatecznej rewolucji.
Drżyjcie heteroświnie, kiedy pojawimy się przed wami bez naszych masek.
Michael Swift [...]"




Staraja sie przyzwyczaic spoleczenstwo, by w przyszlosci stosunek ludzi do homoseksualistow przypominal podejscie w krajach europy zachodniej. Oni potrzebuja minimum akceptacji niezbednej do normalnego funkcjonowania w spoleczenstwie.


Zastanów się lepiej czego w polsce tak na prawdę brakuje pedałom i o co musza tak walczyć. Akceptacji nie można się domagać, to jest godzenie w wolności innego człowieka. Akceptować znaczy zgadzać się na coś dobrowolnie, popierać coś. Akceptować to nie znaczy tolerować. Sam widzisz że to wszystko posuwa się coraz dalej - najpierw chodziło tylko o tolerancję, a jak już są tolerowani to chcą mieć akceptację. W Hiszpanii mogą już zawierac małżenstwa i adoptować dzieci.

Choc sam jestem hetero, staram sie postawic w sytuacji takiego czlowieka. To zwyczajnie przejaw odrobiny inteligencji i wyobrazni. Swiatopoglad mam raczej buddyjski niz katolicki.. Chyba dlatego wsio ryba mi, co kto robi i z kim sie dupczy.


mnie też wsio ryba kto się z kim dupczy, ale nie jest mi obojętne jak ktoś che mieć pewne przywileje tylko dlatego, że jest pedałem albo domaga się akceptacji z mojej strony i pełnego poparcia. To godzi w MOJE wolności osobiste. ja im się nie zabraniam dupczyć, ale oni nie mają prawa mówić mi co ja mam myśleć na ich temat. mam prawo ich nie lubić, mam prawo ich krytykować, nie mam prawa ich prześladować.

W jaki sposob pedaly chca wplywac na Twoje zycie, wytlumacz mi


Przeczytaj sobie to co jest w linku wyżej. Poza tym narzucanie mi określonego światopoglądu też jest wpływaniem na moje życie. Oni nie przekonuja nikogo do niczego poprzez dyskusje czy debatę, oni domagają się akceptacji.

Zydzi i masoni tez probują?


Moze ciebie to zdziwi ale też próbują. Próbuje także Rydzyk, próbuje PO, próbuje PIS, próbuje kościół katolicki, próbuje sieć sklepów Geant, Tesco itd itp. Tyle ze ulotkę z Geanta mogę wywalić do smieci bez oglądania. jak się to samo próbuje zrobić z pedalską propagandą to zaraz krzyki że nietolerancja...

Od dluzszego czasu czytam to forum, choc rzadko sie wypowiadam. Z tego co widze, jestes tutaj bardziej nachalny, napastliwy i wulgarny ze swoimi pogladami, niz pedzie ze swoimi. Siedzisz tu calymi dniami i piszesz posty, klocac sie ze wszystkimi na okolo. Musisz miec chlopie naprawde nudne i pelne frustracji zycie...


Widze że jeszcze bardziej nudzisz się ode mnie skoro to wszystko czytasz. Takie moje prawo żeby tutaj pisać i żaden poparpraniec z kilkoma postami na krzyż nie będzie mi mówił co mam robić.

Ale czego nei nawidze, to obnoszenia sie z tym, ze jest sie odmiennym


Przeczytaj sobie pedalski manifest, który wkleiłem wyżej w ten post, to już nie jest tylko obnoszenie się ze swoją odmiennością, to jest próba zbudowania swiata po swojemu. Sprawdź sobie ile kopii tego bełkotu krąży po necie, wpisz w wyszukiwarkę "michael+swift+gay+manifesto". Sam sie zdziwisz jak to daleko zaszło a jeszcze bardziej zdziwisz się że NIKT O TYM NIE MÓWI

Można takie próby bagatelizować, bo to wydaje się nierealistyczne jak "Seksmisja" Machulskiego. Ale te słowa trafiają na podatny grunt i nie są to jedynie rydzykowe moherowe babcie, które powkurwiają się i koniec końców szybko poumierają tylko całe organizacje popierane przez lewicowe ugrupowania polityczne. Tak samo było z Hitlerem, on też był kiedyś gnijącym w pierdlu malarzyną pokojowym, gdzie w przypływie jakiegoś szaleńczego impulsku spłodził Mein Kampf, w którym stwierdził ze trzeba wymordować wszystkich Żydów. Zaczeło się identycznie, niewinnie, od jakiegoś wariackiego urojenia, skończyło się na drugiej największej zbrodni w historii ludzkosci (Stalina nie prześcignął).

PS: ale marihuane mogli by zalegalizowac, co to to tak


Możesz sobie u nas całkiem legalnie kupić Absynyt... nie dość że tripa złapiesz to jeszcze się nawalisz... Trochę kosztowna to impreza, ale jest mozliwośćlegalnego nabycia substancji halucynogennej bez recepty.
Ostatnio edytowano wtorek, 27 cze 2006, 12:07 przez żółtodziób, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości