Kto z was sie ściga?

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Postprzez mototom » czwartek, 17 sie 2006, 21:22

Albercik napisał(a):to prawda. Ja startowalem w RMPST seryjna suzuka, 5 i 4 miejsce a pierwsze z suzuk ;)
teraz buduje kolejna ewolucje suzuki, mam nadzieje ze przyszly sezon bedzie bardziej ciekawy dla nas ;)

W Żyrardowie 2005 byłoby pewnie lepiej, gdyby na Budokruszu nie przyblokowała was zakopana Gelenda i inna suzuka. Ale ekipa ursynowska w miarę szybko ogarnęła temat, ich wyciągnęła i pojechaliście. :D


[/img]
Avatar użytkownika
mototom
A6
 
Posty: 1996
Dołączył(a): środa, 4 gru 2002, 22:48
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez Cendra » piątek, 18 sie 2006, 14:30

ja niestety moim Ponym w sedanie nie mam co startowac, zawieszenie nie jest w najlepszej kondycji a i autko juz niemlode :( a musze nim jezdzic na codzien. moze jak zdobede troche kasiorki kupie jakiegos malacza albo jakas starą oske :) nawet samara 1.5 bvy sie pobujał :P
Chodek jak cos to ja moge sluzyc pomoca jako np pilot ;)
Avatar użytkownika
Cendra
A6
 
Posty: 1179
Dołączył(a): niedziela, 24 kwi 2005, 15:09
Lokalizacja: Ciechanów/Warszawa

Postprzez Albercik » środa, 23 sie 2006, 22:12

UAZ Team Ursynow jak zwykle niezawodny :)
inna sprawa ze masz racje z ta lokata, mielismy dostac usredniony czas a dostalismy taryfe- i 3 miejsce poszlo sie.. Ale takie sa rajdy :roll: nie ma co plakac .
Pozdrawiam,
Albert
Avatar użytkownika
Albercik
 
Posty: 25
Dołączył(a): czwartek, 29 wrz 2005, 17:41
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości