Eurowizja 2006

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Re: Eurowizja 2006

Postprzez Ohlins » niedziela, 21 maja 2006, 14:32

speed-x napisał(a):
Jak dla mnie wygrala Rosja i to byloby na tyle

no jednak jak dla wiekszości wygrała Finlandia(i bardzo dobrze) i to by było na tyle.
Avatar użytkownika
Ohlins
A6
 
Posty: 1969
Dołączył(a): środa, 10 gru 2003, 09:54
Lokalizacja: Bochnia


Postprzez JoannaXP » niedziela, 21 maja 2006, 17:10

Marmetal napisał(a): utwór także wpada w ucho w przeciwieństwie do pozostałych. "Hard rock hallelujah" :twisted:.

raczej rozwala uszy a nie wpada :lol:


Do postu wyzej: malo mnie obchodzi ze wiekszosc na nich glosowala.Nawet jakby wszyscy co do jednej osoby tego sluchali (na szczescie tak nie jest)ja pozostane nadal przy swoim zdaniu i guscie.Amen
"Janusz żyje wśród nas ,my kibice nigdy o Nim nie zapomnimy" [']
Avatar użytkownika
JoannaXP
N4
 
Posty: 2430
Dołączył(a): niedziela, 22 lut 2004, 00:45

Postprzez żółtodziób » poniedziałek, 22 maja 2006, 23:00

Rzadko się zgadzam ze schwepesem ale teraz to w zasadzie powiedział wszystko co sam myślę na ten temat. Od dłuższego czasu nie oglądam tej popowo cukierkowej beznadziei gdzie tylko ułamek uczestników potrafi zaśpiewać czysto i równo. Nie muszę jednak rok rocznie oglądać żeby ocenic to jako ścierwo i popelinę rodem z najbardziej komercyjnych rozgłośni radiowych. Żenada...
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez wallygator » wtorek, 23 maja 2006, 19:36

troche mi było wstyd, że Polskę reprezentuje ktoś taki jak Wiśniewski :? ale po tym jak zobaczyłem tą imprezę w tv stwierdziłem, że w każdym kraju musi się trafić jakaś czarna owca :lol:
a eurowizja jest pastwiskiem dla tych owiec :lol:
wallygator
N3
 
Posty: 312
Dołączył(a): niedziela, 1 sty 2006, 16:47
Lokalizacja: rzeplin kolo wrocka

Postprzez żółtodziób » wtorek, 23 maja 2006, 20:12

Prawdę mowiąc jeśli ktokolwiek z naszych mógł coś zdziałać w Eurowizji to tylko Wiśnia, Doda Elektroda, Sweet Noise albo jacyś podobni wykolejeńcy. Tam na prawdę nie ma znaczenia co i jak zaśpiewasz, tam się trzeba jakoś wyrównać spośród masy beznadziejnych popierdółek do bólu poprawnych politycznie.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Albert(Zambrów) » środa, 24 maja 2006, 19:31

Ja obstawialem Dode, bo ma medialną osobowosc i w smie umie spiewac.
...każdy ponad każdym, wszyscy najmądrzejsi...

Rajdy wporzO!

Banasik Rally Team OGIEŃ :!:
Avatar użytkownika
Albert(Zambrów)
A6
 
Posty: 1350
Dołączył(a): czwartek, 28 sie 2003, 13:04
Lokalizacja: Zambrów

Postprzez Andrzej » sobota, 27 maja 2006, 16:21

Eurowizja to jest totalne dno.Jesli ktos oglada ta szopke nie smiejac sie tylko sluchajac ,,swietnych'' zespolow to znaczy ze nie wie co to muzyka.Polska nie powinna wystawiac swoich kandydatow bo jak widac mamy za dobra muzyke w kraju zeby cos wywalczyc na tym plastikowym przedstawieniu.... Nawet Ich Troje bylo za dobre zeby wygrac :D
Avatar użytkownika
Andrzej
A6
 
Posty: 1522
Dołączył(a): niedziela, 28 sie 2005, 18:41
Lokalizacja: Gliwice / Kraków

Postprzez żółtodziób » poniedziałek, 29 maja 2006, 10:38

Muzykę to mamyy taką jak wszyscy, od Tomasza Stańko po Disco Polo, dobrą, złą, do filharmonnii i do remizy strażackiej. Prawda jest jednak taka, że nie powinno się afiszować z tym co ma się kiepawe i nie powinno się posyłać tandeciarzy na takie tandetne festyny, nie dosć że będzie taniej to jescze z pożytkiem dla wizerunku kraju na świecie. A jak już chcą to niech jadą za swoją kasę, i niech się nie przyznają do swojej narodowości i niech śpiewaja po rusku najlepiej...
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Fryta » poniedziałek, 29 maja 2006, 11:04

żółtodziób napisał(a):. A jak już chcą to niech jadą za swoją kasę


Przecież pojechali za swoje. Co prawda dostarczone przez jednego z operatorów komórkowych, ale zespół musiał to odpracować...
Avatar użytkownika
Fryta
N3
 
Posty: 436
Dołączył(a): piątek, 2 wrz 2005, 11:19
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez MSG Racing » poniedziałek, 29 maja 2006, 18:31

Dajcie spokuj z tą eurowizją. Przecież to jedna wielka pomyłka.
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron