Co chcielibyście dostać od Świętego Mikołaja?

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Postprzez Mroowa » niedziela, 4 gru 2005, 23:38

Hmmmm
czemu mówicie o Evo VIII jakbym dostał Evo VI to kurde skakał bym ze szczęścia.
A tak to naprawdę to chciałbym dostać takie przyziemne rzeczy jak nagryware DVD :D , Bilety na rajdy WRC :] coby wszystkie zlookać kochającą kobietę. No i jakiś pojazd :] żeby jeździł. A tak wogóle to niech mikołaj sprawi żeby moja familia była zdrowa i dobrze się miewała do reszty sam dojdę ... powoli ale dojdę :]
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337


Postprzez skateman » poniedziałek, 5 gru 2005, 00:24

Ja chciałbym dostać prawko B1 które mi jest potrzebne do licencji wyścigowej. Może byc tez Kombinzezon itd... no i Sej do wyścigów ;)
skateman
A6
 
Posty: 1468
Dołączył(a): wtorek, 15 mar 2005, 14:16
Lokalizacja: Kłodzko/Podzamek

Postprzez psz » poniedziałek, 5 gru 2005, 00:38

ja bym chcial favoritke z chociaz troche obnizonym i utwardzonym zawiasem i dobrzym plynem hamulcowym, bo w tej ktora do niedawna ujezdzalem sie szybko hamulce przegrzewaly :) A gdybym dostal troszq podkrecony silniczeki waziutkie zimowki to bylby szczyt marzen :P
"měl bych se smát ale mám úsměv Mikymauze"
Avatar użytkownika
psz
A5
 
Posty: 671
Dołączył(a): piątek, 21 mar 2003, 15:32
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Postprzez JoannaXP » poniedziałek, 5 gru 2005, 01:17

hmm co ja chce....Evo VIII :) albo Impreze wrx sti..... ;) i fure kasy ;) albo tylko fure kasy to sobie bede mogla kupic co juz bede chciala ;)
hmm no a z bardziej przyziemnych to player mp3 1 GB ,ciuchy,nagrywarke dvd i wiekszy dysk na rajdowe klipki ,muze i filmy :P hehe
"Janusz żyje wśród nas ,my kibice nigdy o Nim nie zapomnimy" [']
Avatar użytkownika
JoannaXP
N4
 
Posty: 2430
Dołączył(a): niedziela, 22 lut 2004, 00:45

Postprzez ŁukaszWRC » poniedziałek, 5 gru 2005, 12:28

Ja chciałbym dostać porządnego laptopa i...zaliczenie z mechaniki. Do tego jakiś N-grupowy Cienias albo Sej w niezłym stanie.
Avatar użytkownika
ŁukaszWRC
A5
 
Posty: 976
Dołączył(a): sobota, 13 sie 2005, 22:47
Lokalizacja: RKR

Postprzez Zajcev » poniedziałek, 5 gru 2005, 17:27

ja pewnie ch*ja dostane, a to wszystko przez wywiadowke.
przydal by sie nowy telefon bo wlasnie mi sie "uszkodził" stary,
Avatar użytkownika
Zajcev
N4
 
Posty: 2227
Dołączył(a): piątek, 23 lip 2004, 11:21
Lokalizacja: Moscow

Postprzez mda » poniedziałek, 5 gru 2005, 17:31

no nie Ty jeden przez wywiadowke bedziesz miał kiepskawo, u mnie juz 12.12 jest...
tez chcialbmy dostac nowy telefon ale na urodziny 26 grudnia...a pod choinke glosniki Logitech Z-3, no i jeszcze chcialbym dostac kilka książek o PHP, i Photoshopie...
all we do is kiteboarding...
Avatar użytkownika
mda
A6
 
Posty: 1007
Dołączył(a): niedziela, 27 lut 2005, 14:23
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości