homo w natarciu

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Postprzez Wilu » poniedziałek, 23 maja 2005, 18:38

generalnie jak widac problemem jest nie tyle manifestacja, co hasła równouprawnienia ... szczerze to nie mam nic przeciwko, niech się żenią, niech mają status prawny, np. odliczenia dla małżonków ... nie mniej co do wychowywania dzieci to podzielam Wasz pogląd w zupełnośći ... trudno cokolwiek dopowiadać ...

legalizacja marichuany jak najbardziej tak !!! widać ciężko niektórym pewne fakty zaakceptować ... nie mniej to nie temat do takich rozmów ...

ale najbardziej zbulwersował mnie Żółtodziub i to jego ciało boże ... ja rozumiem wolność wyznań, ale chrześcijańczycy wykazują nadmierną chęć kreowania rzeczywistośći, a to gorsze od tej całej parady ...

pozdrowiska
Leeeszek !
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia


Postprzez żółtodziób » wtorek, 24 maja 2005, 00:41

Wilu: Ja tam chrześcijanin i katolik jestem słaby, w kościele spotkać mnie można raczej rzadko, często stosuję zasadę "oko za oko", ale jakoś nie przeszkadzają mi procesje w Boże Ciało. W przeciwieństwie do pederastów mnie zaden ksiądz nigdy nie nazywał ksenofobem, zacofańcem, nie wywierał na mie presji.

To prawda że koścół usiłuje wywierać wpływ na nasze życie, taka jest jego misja, jednak kściół w żaden sposób nie potępia osób, które jego naukę odrzucają bądź nie przyjmują w całości. jakkolwiek nie przepadam za "czarnymi" z różnych powodów to nie czuję się przez nich ani kierowany ani atakowany.

Jeśli chodzi o Boże Ciało i pedałów to wcale mi nie chodzi żeby bronić tego święta,to jest tylko przykład że ta ichnia manifestacja to nic innego jak przejaw agresji, czysta forma prowokacji, a to stoi w oczywistej sprzeczności z oficjalnie głoszonymi hasłami o ich dążeniu do harmonii, dążeniu do znalezienia swjego miejsca w społeczeństwie. To jest oczywisty atak wymierzony w katolicką większość (i proszę Cie bardzo nie traktuj tego jako obronę tej katolicjkiej większości), to dowodzi zakłamania organizatorów tej demonstracji, tak na prawdę chodzi o wywołanie konfliktu a nie o załagodzenie go. O to mi własnie codziło z tym bozym ciałem, ocena kościoła katolickiego (w moim przypadku bardzo niejednoznaczna, dostrzegam wiele mądrości, ale też i wiele zła w kościele) nie ma tu nic do rzeczy.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez mototom » wtorek, 24 maja 2005, 10:51

Co tu dużo gadać. Jako mieszkanic Wawy, wielki plus Kaczor dostał u mnie juz i rok temu że zabronił paradowania pedałom przez miasto. Ma kolejnego, że zabronił im i teraz.
Jeszcze troche a gejusy będą żądać zniżek na PKP i komunikacje miejską.
Avatar użytkownika
mototom
A6
 
Posty: 1996
Dołączył(a): środa, 4 gru 2002, 22:48
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Albert(Zambrów) » wtorek, 24 maja 2005, 12:54

Co do legazlizacji, chodzilo mi o to, ze Holandia jest postrzegana jako kraj wolnosci. Do mnie taka wolnos nie przemawia. Ktos chce niech sobie pali, sam kiedys paliłem, ale chodzi o to ze ludzie mysla ze jak im zalegalizuja to bedzie super? dupa tam :!: Tak samo jak z pedałami, jak im zalegalizuja małezństwa, to potem beda chcieli mniejszego opodatkowania jako mniejszosc narodowa, albo jeszcze iny wymysł. W tym celu porównałem marichuane bo do tego samego doprowadzi, wiele osób skorzysta, ale wiele tez ucierpi. Jak bedzie legalna marichuana, to potem bedz chciali zalegaliuzowac amfe, potem pixy itd. W ten sam sposób to dziala. Było juz poruszone, ze dac im dłon, wezma całą ręke. Chodzilo mi o przyblizenie mojego pogladau na konsekwencje. Ale szczezre to sie sam juz lekko pogmatwalem :)
...każdy ponad każdym, wszyscy najmądrzejsi...

Rajdy wporzO!

Banasik Rally Team OGIEŃ :!:
Avatar użytkownika
Albert(Zambrów)
A6
 
Posty: 1350
Dołączył(a): czwartek, 28 sie 2003, 13:04
Lokalizacja: Zambrów

Postprzez żółtodziób » wtorek, 24 maja 2005, 13:51

nawiązując jeszcze do Bożego Ciała to taki a nie inny wybór terminu manifestacji jest nie tylko prowokacją, ale wyrazem braku szacunku. można nie zgadzać się z wieloma dogmatami różnych religii, muzułmanie na przykład mają zakaz spozywania alkoholu, a jakoś nikt nie organizuje imprezy w stylu Oktober Fest w okolicach świat muzuiłmańskich lub w pobliżu meczetów domagając sę tolerancji dla osób lubiących popić sobie. Żydzi nie jedza wieprzowiny, jakoś nikt nie rozstawia grilla przed synagogą, argumentując że mamy wolność. Na ty polega właśnie tolerancja, że się nie zgadzamy, ale szanujemy polądy innych. To właśnie brak szacunku dla katolików jest nietolerancją. Obrażanie uczuć religinych jest PRAWNIE ZAKWALFIKOWANE JAKO DYSKRYMINACJA, a tak się składa, że homosów ze strony normalsów nie spotyka raczej nic , co by można zakwalifikować jako dyskryminację.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Wilu » wtorek, 24 maja 2005, 16:46

taa homosi przeprowadzili prowokację ... sami sobie szkodzą w tym kraju, gdzie w większości religijne jednostki, uduchowione poczuły się oburzone ... zgoda ...

widzisz tylko wolał bym żyć w kraju nazwijmy go świeckim ... wtedy można by mówić o jakiejkolwiek tolerancji ... narazie z mojej strony dyskriminacja ...
Leeeszek !
Avatar użytkownika
Wilu
N4
 
Posty: 2488
Dołączył(a): sobota, 4 sty 2003, 23:40
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez żółtodziób » środa, 25 maja 2005, 16:16

Z całym szacunkiem, ale żyjemy w świeckim kraju. panuje wolnośc wyznania i żadna religia nie ingeruje w pawy administracyjne. Owszem, koscioł katolici usiłuje wywierać naciski, ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby puścić je mimo uszu. jeśli chcesz wiedzieć jak wygląda prawdziwe państwo religijne to polecam wycieczkę na bliski wschód, do takiego Kuwejtu, który jest jednym z bardziej tolerancyjnych państw islamskich. Spróbuj naruszyć ich religijne zasady do wrócisz do kraju drewnianym pudełku.

Tak na prawdę niewiele jest panstw realnie bardziej świeckich od Polski, moze Francja (choc tam moim zdaniem doprowadzono sprawę do granic absurdu), może jakies kraje skandynawskie, we większości cywilizowanych krajów sytuacja wygląda niewiele inaczej niż u nas. Nawet w postępowych Niemczech działa Radio Maryja i ma do tego prawo. Na tym polega własnie demokrcja, że każdemu wolno gadać co mu sie żywnie podoba, ta się tylko złożyło, że większość w Polsce stanowią katolicy (co nie-katolikom w zaden sposób życia nie utrudnia) i trzeba wolę większości uszanować. Alternatywą jest ruski zamordyzm w stylu Putina (co w ich realiach sprawia się zakomicie i nie wykluczone że sprawdziloby się także w naszych) jednak tego chyba nikt nie chce.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Cogonieznajom » czwartek, 26 maja 2005, 17:53

nie myślcie już tyle... filozofów już dosyć.

ps.nie chce mi się cytowac niektórych waszych rasistowskich i kompletnie pozbawionych szacunku do człowieka wypociń :evil: znikam z tego tematu, żeby sie nie spinać :x
Jeżeli szukasz pilota na KZK, KJS lub imprezę o podobnym charakterze z łódzkiego lub najbliższych okolic napisz PW, lub mail: aro1@o2.pl
Avatar użytkownika
Cogonieznajom
A6
 
Posty: 1917
Dołączył(a): piątek, 1 kwi 2005, 10:54
Lokalizacja: Łódź (dawniej Wałbrzych)

Postprzez mati_WRC » czwartek, 26 maja 2005, 18:20

Sprawa religii to jedno, drugie to sprawa "Matki Natury". Przecież to jest jasne i nie podlega żadnej wątpliwości, że homoseksualizm jest czymś wbrew naturze ludzkie, czymś nienormalnym, zwykłą dewiacją. Czemu ludzie mają sie zgodzic na propagowanie dewiacji. To tak jakby chorzy lude na schizofrenie na przykład chcieli organizowac paradę, ponieważ uważają że sa dyskryminowani.
http://www.cherubicstudio.pl CherubicStudio

..::Uzależniony od zapachu rajdowego paliwa::..
GG: 5422949
Avatar użytkownika
mati_WRC
A5
 
Posty: 560
Dołączył(a): środa, 8 sty 2003, 22:43
Lokalizacja: Kraków

Postprzez żółtodziób » czwartek, 26 maja 2005, 19:49

Widzę że koledzy mnie nie zrozumieli, to nie jest sprawa religii, religia ne ma tutaj nic do rzeczy. Mówiąc krótko i dosadnie: skoro cioty domagają się szacunku dla siebie to dlaczego nie szaują katolickich świąt?? Tutaj nie chodzi o wartości chrześcijańskie, tutaj chodzi o to, że ich postawa to czysty egoizm, z tolerancją nie mający wiele wspólnego. To jest zupełnie tak samo jak z Kwachem w katyniu. Kwach też człowiek i ma prawo chlać, Kwach jest prezydentem Polski i ma prawo, a nawet powinien w imieniu Polaków jchać do Katynia, ale lącznie chlania z oddawaniem czci pomordowanym przez ruskich jest dowodem braku szacunku dla pomordowanych oficerów. Tak samo pedały, mają prawo się rżnąć w dupska, mają prawo wnioskować o to, zeby dopuszczono ich śluby, ale robienie tego w takim a nie innym terminie i w taki a nie inny sposób (parada z gołymi dupskami) jest dowodem braku poszanowania innych osób.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez mototom » czwartek, 26 maja 2005, 19:58

Cogonieznajom jak jesteś taki tolerancyjny dla pedałów to może na znak walki o ich prawa zapisz się do poznańskich słowików. Albo na konsultacje do doktora Samsona :D
Avatar użytkownika
mototom
A6
 
Posty: 1996
Dołączył(a): środa, 4 gru 2002, 22:48
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez mati_WRC » czwartek, 26 maja 2005, 20:02

żółtodziób napisał(a):Widzę że koledzy mnie nie zrozumieli...

Tak samo pedały, mają prawo się rżnąć w dupska(...) ale robienie tego w takim a nie innym terminie (...



Zrozumieli, zrozumieli. Nie zawarłem tego dosyć wyraxnie w moim poście. Jednak sprawa religii tak czy siak ma z tym związek.


Racja. Jest za tym aby rżnęli się w dupska tylko i wyłacznie w dni robocze. Byle tylko nie w święta :wink: :wink: :wink:
http://www.cherubicstudio.pl CherubicStudio

..::Uzależniony od zapachu rajdowego paliwa::..
GG: 5422949
Avatar użytkownika
mati_WRC
A5
 
Posty: 560
Dołączył(a): środa, 8 sty 2003, 22:43
Lokalizacja: Kraków

Postprzez żółtodziób » czwartek, 26 maja 2005, 22:30

A niech rżną dupska i w święta, nawet 10 razy, ale niech nie demonstrują swojej pogardy dla tych świąt. To czy uznaja święta czy nie to ich prywatna sprawa, ja osobiście mam bardzo luźny stosunek do wszystykich świat, na ogół nie obchodzę ich, jednak szauję to, ze inni chcą te dni uczcić i nie daję po sobie poznać że mam to w dupie, wysyłam pieprzone kartki, dzwonię z życzeniami, po czym jak wszyscy gnają na pasterkę ja po obaleniu póllitrówki roztaczam pijackie wizje we śnie. Ale nie idę z półlitrówką do kościoła i nie chlam ostentacyjnie wódy żeby pokazać że ja mam inne poglądy.

Związek z religią jest, ale nie jest to związek o podłożu religijnym, ja po prostu traktuję czyjeś uczucia religijne na równi z np. patriotycznymi, każdy ma do tego prawo i nikt nie ma prawa tych uczuć obrażać, bez względu na to jak głupie by nie były. A robienie demonstracji z gołymi fiutami kiedy dwie przecznice dalej idzie procesja jest własnie obrażaniem uczuc religijnych, ponieważ takie zachowanie stanowi naruszenie religijnych zasad.
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez PAT » piątek, 27 maja 2005, 02:14

Cogonieznajom napisał(a):nie chce mi siê cytowac niektórych waszych rasistowskich i kompletnie pozbawionych szacunku do cz³owieka wypociñ :evil: znikam z tego tematu, ¿eby sie nie spinaæ :x


Rasistowskich? :shock:
Avatar użytkownika
PAT
Site Admin
 
Posty: 120
Dołączył(a): piątek, 29 kwi 2005, 02:02
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez żółtodziób » piątek, 27 maja 2005, 20:05

PAT: to jest właśnie tolerancja o jakom chodzi w tej całej awanturze, żeby kogoś, kto nie życzy sobie żeby mu z gołymi dupami pod oknem biegali nazwać rasistą...
Avatar użytkownika
żółtodziób
A8
 
Posty: 5521
Dołączył(a): środa, 13 lis 2002, 14:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości