Foto - Przestroga

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Foto - Przestroga

Postprzez WRX_STI » czwartek, 17 sie 2006, 22:27

Witam wszystkich serdecznie. Szukałem tematu odpwoeidniego żeby zamieścić tę fotkę , jednak nieznalazłem i postanowiłem założyć nowy temat. Temat jak najbardziej ponad-czasowy. Zamieszczajcie tutaj artykuły oraz fotki takich sytuacji , one działają na psychikę i myślę że każdy forumowicz pomysli zamiast wciśkać gaz na maksa. Jeżli temat się nieprzyjmie proszę bardzo o usunięcie tego tematu z forum.

Na początek Przestrogo - Zagadka : Co to jest za auto ?

Obrazek

to jest odpowedz na pytanie :

http://www.opole.policja.gov.pl/images/ ... C09887.JPG

Wiec morał naprawde jest tylko jeden uważajmy w każdej chwili kiedy jesteśmy kierowacami , bo może dojść do podobnej tragedi. Nie wiem jak wy ale ja niechce żeby jakiś forumowicz zginoł przez głupotę. Pozdrawiam , Szerokiej Drogi i Gumowych Drzew.
Obrazek
Avatar użytkownika
WRX_STI
A5
 
Posty: 643
Dołączył(a): poniedziałek, 21 cze 2004, 23:14
Lokalizacja: Tychy


Postprzez Zajcev » piątek, 18 sie 2006, 09:51

ehh moze sie wydaje ze to zwykle foto... jednak to naprawde dziala... btw. zreszta wystarczy przejechac sie zakopianka (tylko ostroznie...) w strone Krakowa gdy pada deszcz... niestety cos czesto mialem okazje widziec czarny worek... i to nie jest zbyt przyjemne i odrazu czy z bratem jade czy ze starym noga z gazu automatycznie i spokojnie juz sie jedzie... tylko czy musi sie wydarzyc jakas tragedia/wypadek zeby kierowcy sie uspokoili??

Kiedys na forum chyba byl podany link do zdjeci Audi A3 (Gdzies z zagranica) ze bylo totalnie rozbite... silnik gdzies w lesie itp... ma to ktos jeszcze??
Avatar użytkownika
Zajcev
N4
 
Posty: 2227
Dołączył(a): piątek, 23 lip 2004, 11:21
Lokalizacja: Moscow

Postprzez majki97 » piątek, 18 sie 2006, 12:03

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
majki97
 
Posty: 40
Dołączył(a): wtorek, 28 mar 2006, 20:01
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez Zajcev » piątek, 18 sie 2006, 12:26

oo dzieki o to foto mi chodzilo, gdzies na jakies zagranicznej stronie bylo napisane jak doszlo do tego...
Avatar użytkownika
Zajcev
N4
 
Posty: 2227
Dołączył(a): piątek, 23 lip 2004, 11:21
Lokalizacja: Moscow

Postprzez majki97 » piątek, 18 sie 2006, 12:36

Niestety miałem tylko foto, co i jak nie wiem, zresztą trudno wyobrażić sobie jak doszło do tego???
Avatar użytkownika
majki97
 
Posty: 40
Dołączył(a): wtorek, 28 mar 2006, 20:01
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez Rafał_S » piątek, 18 sie 2006, 17:30

Dobry temat :!:
Moim zdaniem takie fotki rewelacyjnie działaja na kierowców :wink: szkoda, że na krótko :roll:
Jak zobaczyłem ten temat to przypomniał mi sie wypadek który rok temu wstrzasnał moja okolicą.

Kierujący samochodem BMW podczas wyprzedzania spowodował, że samochód marki VW Jetta zjechał na przeciwny pas jezdni wprost pod nadjeżdżający samochód Citroen ZX. W wyniku zderzenia śmierć poniosło 5 osób a 2 osoby zostały ciężko ranne.


Tak sie nieszczesliwie złożyło, ze w citroenie ZX jechała rodzina mojego znajomego (2 braci, mama i bratowa) jeden z braci jest niewidomy i to własnie z nim jechali na operacje do Krakowa. Z tej czwórki przezył tylko niewidomy brat.... do dzisiaj odczuwa skutki wypadku(zarówno psychiczne jak i fizyczne :!: )
O tym co działo sie w domu mojego znajomego po wypadku nie bede pisał...

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Rafał_S
N3
 
Posty: 288
Dołączył(a): poniedziałek, 7 lis 2005, 20:38
Lokalizacja: Łańcut

Re: Foto - Przestroga

Postprzez Saruto » piątek, 18 sie 2006, 17:33

WRX_STI napisał(a):Na początek Przestrogo - Zagadka : Co to jest za auto ?

Poznałem po lusterku że to Laguna.
GO!!! Loeb & Latvala GO!!!
GO!!! Sandell & Kościuszko GO!!!
GO!!! Al-Attiyah & Hänninen GO!!!
Obrazek
http://batracer.com/-1FrontPage.htm?Buy/ Zapraszam do gry!
Avatar użytkownika
Saruto
A6
 
Posty: 1677
Dołączył(a): sobota, 21 sty 2006, 20:10
Lokalizacja: Kraków/Swoszowice

Postprzez Pałka » poniedziałek, 21 sie 2006, 19:13

Te fotki to trzeba pokazać na grono.net w gronach o tematyce "streetracing"
moim zdaniem chwalenie sie że ktoś wyciągną 230 km/h na moście grota jest głupotą!!!! Wiadomo każdy musi sobie czasami pojeździć szybciej, po to są KJSy lub tory wyścigowe !!!!!!!!!!!!!!!!!! tam sobie mogą poszaleć :evil: :evil: :evil: a nie na drogach!!!!
http://www.scr.civ.pl/ Obrazek
Avatar użytkownika
Pałka
N3
 
Posty: 233
Dołączył(a): poniedziałek, 5 gru 2005, 00:33
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez JoannaXP » piątek, 25 sie 2006, 21:46

ja rozumiem ze fotki takie są przestrogą ,ale przesadą jest juz pokazywanie kompletnie zmasakrowanego ciała w aucie (byly kiedys i takie wlasnie fotki na jakiejs stronie z wypadkami) :?
"Janusz żyje wśród nas ,my kibice nigdy o Nim nie zapomnimy" [']
Avatar użytkownika
JoannaXP
N4
 
Posty: 2430
Dołączył(a): niedziela, 22 lut 2004, 00:45

Postprzez Mroowa » piątek, 25 sie 2006, 22:34

oki oki ale taki temat już trochę czasu istnieje... po co drugi...

http://www.autoklub.pl/forum/viewtopic. ... 91&start=0
Avatar użytkownika
Mroowa
S2000
 
Posty: 3503
Dołączył(a): środa, 14 sty 2004, 19:38
Lokalizacja: Bielawa GG:6570337

Postprzez Kruk » sobota, 26 sie 2006, 08:38

No to zamykamy :wink: .
To córka mojego kolegi.
http://www.dlamartynki.com.pl/ Wszystkich ludzi dobrego serca prosimy o pomoc każdy grosz i wszelka inna pomoc to dla nas nadzieja.
KONTO:55 1690 0013 3068 0011 5720 0002 Dominet Bank z dopiskiem , dla Martyny.
Kruk
A6
 
Posty: 1973
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 09:06
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron