Kultura na forum

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

Kultura na forum

Postprzez stein911 » czwartek, 19 sty 2006, 20:09

Jak można nierzadko przeczytać na naszym forum, z kulturą języka i kulturą wogóle jest czasami naprawdę kiepsko. Psuje to zupelnie klimat na forum, robi się taki małe polskie piekiepłko. Dlatego proponuje stworzyć system pochwał i ostrzeżeń (taki jaki funkcjonuje na streetracing.pl) albo coś na podobieństwo.
"Skoro Rosjanie robią kulki łożyskowe puste w środku, to wszystko się da zrobić!"
Avatar użytkownika
stein911
A6
 
Posty: 1055
Dołączył(a): środa, 29 paź 2003, 19:23
Lokalizacja: Aachen


Postprzez sumo » czwartek, 19 sty 2006, 20:29

Jestem za... i to sie sprawdza... np. max 3 ostrzezenia i wypad z forum.
Porządek powinien byc utrzymywany tutaj bardziej rygorystycznie.

Wystarczy zauważyc, że wielu starych forumowiczow juz sie praktycznie nie odzywa...
sumo
N4
 
Posty: 2110
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 20:56

Postprzez Mars » czwartek, 19 sty 2006, 20:42

Oczywiście również jestem za. System pochwał i kar działa całkiem sprawnie na streetracing i naprawde myślę, że sprawdziłby się u nas. Do tego jakiś mocny zestaw kar i już będzie lepiej. Bo to co teraz się dzieje, to wręcz odpycha od tego forum.
3xFSO + 1xFSM + na jesieni jakieś E36 :D
Avatar użytkownika
Mars
A6
 
Posty: 1753
Dołączył(a): niedziela, 25 kwi 2004, 10:17
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez grizlyyy » czwartek, 19 sty 2006, 20:48

a tak lekko OT, mialem przerwe w odbiorze forum i po powrocie caly czas mam wrazenie, ze czegos mi brakuje... mianowicie: co sie stalo z uzyszkodnikiem KIMI ?
Dostal jakiegos bana czy poprostu statsiarstwo mu sie znudzilo ? :-)
Los Nartos Unitos Muciacos
Avatar użytkownika
grizlyyy
N1
 
Posty: 73
Dołączył(a): czwartek, 1 sie 2002, 18:02
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Zajcev » czwartek, 19 sty 2006, 20:51

z tego co pamietam to ktos juz pisal na temat ostrzezen i jak dobrze pamietam administratorzy pracuja nad tym;)
Avatar użytkownika
Zajcev
N4
 
Posty: 2227
Dołączył(a): piątek, 23 lip 2004, 11:21
Lokalizacja: Moscow

Postprzez Hultay WRC » czwartek, 19 sty 2006, 20:56

Podpisuję się wszystkimi kończynami. Bluzgi to jedno ale jak ktoś pisze nie używając kompletnie żadnych znaków, zawsze dużymi literami, z okropnymi błędami to az trudno takiego gościa zrozumieć... od razu ma się wrażenie obcowania z matołkiem :?
Ja osobiście zanim coś wyślę to przeczytam i sprawdzę, a jak widzę żę walnąłem byka czy coś w tym rodzaju to poprawiam. Żaden problem.
Jaki tam Hultay, po prostu Arni :)
Kubeł turbo i LSD... ta zabawa po nocach się śni :)
Avatar użytkownika
Hultay WRC
A6
 
Posty: 1390
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:12
Lokalizacja: Siedlce

Postprzez _misiek055_ » czwartek, 19 sty 2006, 22:16

Dobry pomysł. Jak już ostrzeżenia to może od razu pochwały? Na streetracing też sie sprawdzają, widzisz z kim masz do czynienia. Na niektórych forach są sogi w dziale, ale na php się tego nie da zrobic z tego co wiem. Mnie osobiście mniej denerwuje pisanie np 'jush' itp (chociaż z tym mod jakoś zaczyna sobie radzić w ostatnich dniach) ale też konieczność wkładania niektórym pewnych rzeczy łopatą do głowy i kłotnie poza HP (w HP to proszę nawet na noże). Ehh pewnie mod podchodzi z szacunkiem do userów z większym stażem niż on sam a to nie tędy droga
Avatar użytkownika
_misiek055_
N3
 
Posty: 355
Dołączył(a): sobota, 10 gru 2005, 19:42
Lokalizacja: Ostrołęka

Postprzez Albert(Zambrów) » czwartek, 19 sty 2006, 22:18

A czy za naganne mozna uznac pisanie postów po pijaku :?: samochodem nie jezdze, rowerem tez nie, wiec pisac hyba moge :?: a swja drogo, mysle ze ludzie ktoryz nie wnosza do dysksji wiele,m powinni byc umpomnieni. Takie moje male orzeczenie :D
...każdy ponad każdym, wszyscy najmądrzejsi...

Rajdy wporzO!

Banasik Rally Team OGIEŃ :!:
Avatar użytkownika
Albert(Zambrów)
A6
 
Posty: 1350
Dołączył(a): czwartek, 28 sie 2003, 13:04
Lokalizacja: Zambrów

Postprzez JoannaXP » czwartek, 19 sty 2006, 22:31

Albert(Zambrów) napisał(a): hyba moge :?:

wierze mocno w to ,ze zgubiles tylko literke :D
"Janusz żyje wśród nas ,my kibice nigdy o Nim nie zapomnimy" [']
Avatar użytkownika
JoannaXP
N4
 
Posty: 2430
Dołączył(a): niedziela, 22 lut 2004, 00:45

Postprzez WAPNO » czwartek, 19 sty 2006, 23:28

Temat byl walkowany milion razy. Wszystko bedzie w swoim czasie... ale bedzie :)
WAPNO
A6
 
Posty: 1012
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 13:46
Lokalizacja: Jelenia Góra


Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości