własna strona pytanie

Tematy trochę mniej związane z motoryzacją, jednak to forum nie służy do nabijania postów. Proszę zapoznać się z regulaminem na forum ogólnym.

Moderator: SebaSTI

własna strona pytanie

Postprzez adamlen » poniedziałek, 5 gru 2005, 02:11

Witam
Jestem w trakcie tworzenia własnej strony intenetowej.Jeśli dobrze pójdzie i będe miał czas ją dopracować to będzie zawierała statystyki i krótkie informacje oraz zbiór najlepszych zdięć z rajdów.I teraz pytanie co mogę umieścic na takiej stronie chodzi mi o zdięcia lub fragmenty tekstów z innych stron internetowych.Chciałbym zamieszac po pare zdiec do rajdu które nie Ja zrobiłem tylko wyszukałem w internecie mogę cos takiego zrobić?

Szkielet strony wygląda tak:
Obrazek

Jak wam się podoba? :)
"Nie wiedziałem co robić, więc jechałem szybko" - Robert Kubica po wygraniu pierwszego oesu Rajdu Monte Carlo 2014
Avatar użytkownika
adamlen
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 20 lis 2004, 21:09
Lokalizacja: Pogranicze trzech województw


Postprzez JoannaXP » poniedziałek, 5 gru 2005, 02:55

hmm ,no nieźle nawet.Tyko jesli moge cos doradzic,to zmien zielony napis MeNU :) Zielony nie bardzo tu pasuje.
a z tymi zdjeciami to hmmm...nie wiem jak to jest,ale na pewno bedziesz musial podpisac czyje to zdjecie,a i moze zapytac sie czy mozesz wstawic :roll:
"Janusz żyje wśród nas ,my kibice nigdy o Nim nie zapomnimy" [']
Avatar użytkownika
JoannaXP
N4
 
Posty: 2430
Dołączył(a): niedziela, 22 lut 2004, 00:45

Postprzez Zajcev » poniedziałek, 5 gru 2005, 17:12

z tego co wiem, miałem nawet przygote z umieśczaniem czyiś zdjęć na swojej stronce ( pozdro WAPNO:)) i teraz już wiem, że bez zgody autora tych zdjęć ani rusz:) Co do treści zawartych na innych stronach to też bym się z tym zastanowił bo z tego co wiem też musisz mieć zgodę autora/serwisu zamieszczającego te teksty.


Co do strony:
- napis Witajcie
- napis MENU
- tabela środkowa- tak dziwnie się urwywa to zaokrąglenie i pogrubienie u góry a poźniej gdy schodzi w dół to takie już dziwne jak już zacząłeś od góry to pasowało by pociągnąć do końca. Logo też takdziwnie się ucięło jest ten zielony napis menu i później urywa się zdjęcie bez żadnego zakończenia.

+ Chęci
+ Samochód na logosku:)
+ Kierowca na logosku:)

Ogólna Ocena 5/10
3/6


Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Zajcev
N4
 
Posty: 2227
Dołączył(a): piątek, 23 lip 2004, 11:21
Lokalizacja: Moscow

Postprzez adamlen » poniedziałek, 5 gru 2005, 22:11

Ok dzięki za ocenę i odpowiedź.
-Napis "Witajcie jest tylko na próbę test czcionki mozna powiedzieć
-Zielony napis "menu" zmienię ale co do loga to ono ponizej napisu ma takie jakby przejscie na szary kolor ale pomysle moze zrobie go troche nizej do napisów aż bo ciezko go było tak ustawic zeby sie ładnie składało bo ono jest z 3 obrazków zrobione.
-co do tego pogrubienia to sprubuje cos z tym zrobic.

tak wnioskując to co mogę zamieścić na takiej stronie mam troche statystyk które sam głownie napisałem np. "Starty polaków za granicą" ale to mało co więcej mógłbym tam zamieszczac :?:
"Nie wiedziałem co robić, więc jechałem szybko" - Robert Kubica po wygraniu pierwszego oesu Rajdu Monte Carlo 2014
Avatar użytkownika
adamlen
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 20 lis 2004, 21:09
Lokalizacja: Pogranicze trzech województw

Postprzez qbus » poniedziałek, 5 gru 2005, 22:21

Zdjęcie Leszka na górze... chyba Dominika Kalamusa... bez zgody nie możesz czegoś takiego mieć.
"Janusz żyje wśród nas. My kibice nigdy o Nim nie zapomnimy."
www.racingshop.pl
Avatar użytkownika
qbus
S1600
 
Posty: 2756
Dołączył(a): poniedziałek, 9 cze 2003, 14:49
Lokalizacja: Myślenice

Postprzez adamlen » poniedziałek, 5 gru 2005, 23:30

To ta strona zostanie chyba tylko na moim dysku... :roll:
"Nie wiedziałem co robić, więc jechałem szybko" - Robert Kubica po wygraniu pierwszego oesu Rajdu Monte Carlo 2014
Avatar użytkownika
adamlen
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 20 lis 2004, 21:09
Lokalizacja: Pogranicze trzech województw

Postprzez Zajcev » wtorek, 6 gru 2005, 12:27

no neistety tak bywa, teraz robiac storne musisz miec na wszystko zgode jesli "utwory" nie sa Twoje:) Jak cos to mam kilka zdjec moze sie nadadza i inne zdjecia z rajdu Wawelskiego i Krakowsiego i bez problemu mozesz wsadzic:D
Avatar użytkownika
Zajcev
N4
 
Posty: 2227
Dołączył(a): piątek, 23 lip 2004, 11:21
Lokalizacja: Moscow

Postprzez adamlen » wtorek, 6 gru 2005, 16:09

Dzięki.Pomyślę nad tym.zastanowię się też nad zmianą tematyki żebym mógł dawać tylko to co moje i żeby mimo wszystko było ciekawie.

PS:Na forum dajemy linki do zdięć różnych fotografów czy to nie to samo gdybym na stronie np. dawał linki do ciekawych zdięć(tylko linki do strony na których one są lub do imageshack.us)?
"Nie wiedziałem co robić, więc jechałem szybko" - Robert Kubica po wygraniu pierwszego oesu Rajdu Monte Carlo 2014
Avatar użytkownika
adamlen
A6
 
Posty: 1232
Dołączył(a): sobota, 20 lis 2004, 21:09
Lokalizacja: Pogranicze trzech województw

Postprzez JoannaXP » wtorek, 6 gru 2005, 17:07

no jak juz cos to linki do strony na ktorej zdjecie jesr oryginalnie wczesniej wstawione przez autora...no bo z imageshack.us to nie wyoada tak za bardzo zapodawac....Wstawianie zdjec na forum a na swoja prywatna strone to spora roznica moim zdaniem :P
"Janusz żyje wśród nas ,my kibice nigdy o Nim nie zapomnimy" [']
Avatar użytkownika
JoannaXP
N4
 
Posty: 2430
Dołączył(a): niedziela, 22 lut 2004, 00:45


Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron