Power Stage Bednary

Dla tych, którzy zaczynają i tych, którzy już wygrywają - dajcie sobie znać, gdzie się można poganiać!

Moderator: SebaSTI

Power Stage Bednary

Postprzez ZbyszekChaosu » środa, 23 wrz 2015, 14:44

Podejrzewam, że jest tu kilku kierowców którzy startowali w Bednarach. Sam zastanawiam się nad wyjazdem treningowo na ich najbliższą imprezę. Możecie mi powiedzieć coś więcej na temat tych zawodów? Ile godzin trwają (podobno jakieś treningi dzień wcześniej są), jaka jest atmosfera jaki poziom rywalizacji a przede wszystkim czy warto tłuc się 200 km czy może jest coś ciekawszego w centralnej Polsce? Wszelkie opinie mile widziane.
http://bezpieczna-droga.blogspot.com/
ZbyszekChaosu
A6
 
Posty: 1101
Dołączył(a): poniedziałek, 15 lip 2013, 20:42
Lokalizacja: Łódź


Re: Power Stage Bednary

Postprzez munster » środa, 23 wrz 2015, 17:54

ja startowalem raz treningowo i oplacalo sie , impreza konczy sie okolo 17-18 trening dzien wczesniej choc ja udzialu w nim nie bralem , mozna pojezdzic po szybkiej i bezpiecznej trasie, jesli chodzi o poziom to wysoki raczej i mocno wyscigowo, atmosfera super. polecam jako trening super zabawa, BK bezstresowe, miedzy przejazdami jest min. 40 minut przerwy. wszystko przebiega sprawnie
munster
N1
 
Posty: 55
Dołączył(a): środa, 21 mar 2012, 08:23

Re: Power Stage Bednary

Postprzez iceman150 » środa, 23 wrz 2015, 21:48

Wg mnie trasy raczej wyścigowe, dużo napompowanych fur, ale na pewno warto. Jeśli chciałbyś bardziej rajdowo z szutrami to polecam Rallyland,trening dzień przed zawodami i każda eliminacja ma ok 30-32km oesowych. Czasami w oczekiwaniu na wyniki także można jeszcze pojeździć wolne przejazdy.
Rok 2004, konferencja prasowa w Nowej Zelandii:
- [reporter]: Znamy już te wszystkie wady waszego samochodu, ale czy możesz powiedzieć o nim coś dobrego?
- [Marcus]: Tak, to kabriolet.
iceman150
N3
 
Posty: 392
Dołączył(a): czwartek, 4 sty 2007, 23:26


Powrót do KJS

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron