„Rajdujemy w szczytnym celu” – zapraszamy.

Dla tych, którzy zaczynają i tych, którzy już wygrywają - dajcie sobie znać, gdzie się można poganiać!

Moderator: SebaSTI

„Rajdujemy w szczytnym celu” – zapraszamy.

Postprzez sam_RT » środa, 8 lip 2015, 21:27

„Dużo zdrowia, szczęścia i radości” – tak zazwyczaj zaczynamy składanie życzeń bliskim, przyjaciołom, kolegom. Niestety tego pierwszego czasami brakuje. Zabrakło też naszej bliskiej koleżance. Dziewczynie zawsze uśmiechniętej i pełnej życia. Obecnie nastał najtrudniejszy czas w jej dotychczasowym, młodym życiu. Wraz ze swoimi córeczkami, mężem i całą rodziną walczy z ciężką chorobą. W tą walkę chcemy się włączyć i my – członkowie i sympatycy Automobilklubu Galicyjskiego. W związku z tym już dzisiaj zapraszamy Was 26 lipca 2015 do Gdowa, gdzie organizujemy charytatywną imprezę pod nazwą „Rajdujemy w szczytnym celu”. Cały dochód z tej imprezy zostanie przeznaczony na pomoc dla Agi.

Przygotowaliśmy dla Was 1,5km odcinek drogowy, przejeżdżany trzykrotnie z elektronicznym pomiarem czasu i wynikami online. Startujemy o 10:30. Bazą będzie gościnny Gdów, a impreza będzie również towarzyszyła wielickim Dniom Św. Kingi, które odbędą się w dniach 24-26 lipca.

Wśród osób, które już potwierdziły obecność i chęć pomocy jest m.in. Michał Bachula w swoim Citroenie C2 R2.

Szczegóły imprezy dostępne są w regulaminie, który znajduje się na stronie http://rally-sprint.pl. Tam też znajdziecie formularz zgłoszenia. Wyniki online będziecie mogli śledzić na http://wyniki.rally-sprint.pl. Zachęcamy również do odwiedzenia naszego Facebooka https://www.fb.com/automobilklubgalicyjski, gdzie znajdziecie najnowsze informacje dotyczące imprezy.

Robiąc to co umiemy i lubimy możemy wszyscy pomóc. Liczymy na Waszą obecność.

Pomagają razem z nami: Bo-Glass, Gmina Gdów, Miasto i Gmina Wieliczka, Race Cages, tektum.pl, Serwis Dakar Team.

Obrazek
sam_RT
N1
 
Posty: 50
Dołączył(a): wtorek, 22 sty 2008, 19:14


Powrót do KJS

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość