XVI RALLY MAZOWIECKIE SZUTRY

Dla tych, którzy zaczynają i tych, którzy już wygrywają - dajcie sobie znać, gdzie się można poganiać!

Moderator: SebaSTI

XVI RALLY MAZOWIECKIE SZUTRY

Postprzez Automobilklub Centrum » niedziela, 21 kwi 2013, 23:25

AK Centrum zaprasza serdecznie wszystkich kierowców, zarówno amatorów jak i zawodników licencjonowanych (w klasie Gość), którzy chcą się sprawdzić w sportowej rywalizacji na odpowiednio przygotowanych nawierzchniach szutrowych, dających olbrzymią frajdę z jazdy do udziału w imprezie samochodowej
„XVI RALLY MAZOWIECKIE SZUTRY" o PUCHAR PREZESA POLBOT – KRUSZYWA
• III Rundą RSMAKC
• II Runda Pucharu „TEDEX WRC”.
• II Runda Pucharu „TEDEX 126p”

W dniu 28 kwietnia(niedziela) br. dzięki przychylności Właścicieli Kopalń i Baz Kruszywa z terenu Warszawy i okolic, rozegranych zostanie ‘Rajd samochodowy” na udostępnionych nam odpowiednio przygotowanych trasach, o nawierzchniach szutrowych, na podkładzie utwardzonym (beton, asfalt )

Tym razem trasa będzie liczyła tylko około 60 km, składać się będzie z 2 sekcji. Rozegranych zostanie 10 prób sportowych.

Wszystkie próby rozegrane zostaną na zamkniętych, zabezpieczonych trasach o różnej konfiguracji typu „OS”, łatwych w nawigacji, ponieważ trasy prób wyznaczone będą naturalnym ukształtowaniem terenu, ze znikomą ilością słupków, szybkich, zarazem technicznych, wszystkie o max. dopuszczalnych długościach, dających widowiskową frajdę z jazdy pełnymi bokami.
Jesteśmy w fazie uzgodnień pozyskania nowych terenów na rozegranie prób, które umożliwia jeszcze większą atrakcyjność.

Udział w imprezie da oprócz rywalizacji portowej, możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w kierowaniu samochodem przed zbliżającym się okresem wiosenno letnim.

Zwycięzcom klasyfikacji generalnej i klas, grupy „RWD”, wręczone zostaną puchary: Kierowcy i Pilota.

Firma TEDEX tradycyjnie będzie wspierała finansowo uczestników rajdu, wg regulaminu zamieszczonego na naszej stronie.

Firmą VISPOL Sp. z o.o - bezpośredni i wyłączny importerem pojazdów marki MOTO-MAGNUS, SACHS, VANETI oraz ROYAL ENFIELD w Polsce, . wręczy każdej startującej Załodze kupon rabatowy upoważniający do 20 % zniżki na zakup pojazdów i akcesoriów z oferty importera, jak również do zakupu opon sportowych u partnera handlowego Vispol - w firmie Rorally.

Warunkiem uczestnictwa w rajdzie jest posiadanie ważnego prawa jazdy, samochodu z ważnym przeglądem technicznym, aktualnym ubezpieczeniem OC i NNW , Pilota, który ukończył 18 lat, 2 kasków, oraz chęć spędzenia wolnego czasu w miłej, towarzyskiej sportowej atmosferze.

Zapewniamy jak zawsze oprawę medialną, doskonałą towarzyską atmosferę, niespodzianki dla startujących jak i Osób towarzyszących.

Nie przegap takiej okazji, Zgłoś swój udział i wystartuj w imprezie jaka nie często się zdarza, która daje tyle satysfakcji z jazdy.

Więcej informacji: http://WWW.ak-centrum.pl, tel.0602259590 i 0501713180.
Dodatkowe informacje – szczegóły: WWW. ak-centrum.pl
AK Centrum
Automobilklub Centrum
Automobilklub Centrum
N2
 
Posty: 147
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 21:44
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do KJS

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość