PPAiK

Dla tych, którzy zaczynają i tych, którzy już wygrywają - dajcie sobie znać, gdzie się można poganiać!

Moderator: SebaSTI

PPAiK

Postprzez Bojarski » środa, 8 lut 2012, 21:31

Witajcie
Powiedzcie mi jak to jest z PPAiK na 2012r.jest już wstępny kalendarz ale nie orientuje sie w ogole co do kilku kwestii a mianowicie:
-kiedy i gdzie można się zapisac do cyklu? czy zapisujemy sie do calego cyklu czy osobno do poszczegolnych imprez?
-jak to wyglada ze zdobywaniem pkt.ktore sie licza do pozniejszego miejsca?
-no i najwazniejsze, wiem ze na pewno przepisy moga byc troche bardziej rygoprystyczne ale czy musze miec klatke w samochodzie zeby wystartowac czy przejdzie jak na KJS bez? troche czasu mi uplynie za nim jeszcze ja zamontuje, wiadomo fundusze, ale chce startowac juz teraz :) :)
"Szybkie proste są dla szybkich samochodów, szybkie zakręty są dla szybkich kierowców" C.McRae

Po co nam w KJS klatki, po co żyłowane silniki, im więcej zawodników tym więcej zabawy, więc uczmy się jeździć a fundusze wydajmy na gumę i oktany!!
Avatar użytkownika
Bojarski
 
Posty: 9
Dołączył(a): niedziela, 5 lut 2012, 20:27


Re: PPAiK

Postprzez CZUCZU » czwartek, 9 lut 2012, 16:41

nie musisz mieć klatki, to normalny kjs nie zapisujesz sie do cyklu
http://www.czuczu.estrefa.pl

Głośno i bokiem na przednich łapach..
Avatar użytkownika
CZUCZU
N3
 
Posty: 425
Dołączył(a): wtorek, 29 sie 2006, 10:03
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: PPAiK

Postprzez cmpr » czwartek, 9 lut 2012, 16:58

Co do Twoich pytań:
Do cyklu nie trzeba się zapisywać, zgłaszasz się do poszczególnych rund. Żeby być klasyfikowanym w punktacji rocznej musisz wziąć udział w minimum trzech rundach PPAiK.
Szczegółowe zasady punktacji masz w regulaminie PPAiK :arrow: REGULAMIN
Klatka nie jest obowiązkowa, a tylko zalecana - możesz startować nawet zupełnie seryjnym autam - tak samo jak w KJS.

Jako organizator pierwszej rundy zapraszam na Rajd Monte Karlino - na stronie rajdu: www.montekarlino.pl - możesz zobaczyć jak to wyglądało rok temu, a tegoroczna strona rusza w poniedziałek
Avatar użytkownika
cmpr
N2
 
Posty: 177
Dołączył(a): środa, 3 lis 2004, 10:51
Lokalizacja: Polska

Re: PPAiK

Postprzez Bojarski » czwartek, 9 lut 2012, 20:11

Dzięki Wam bardzo za odpowiedź i poświęcenie mi czasu :)
Mam nadzieję że uda się zaliczyć wszystkie eliminacje :) :)
Montekarlino wygląda obiecująco miejmy nadzieję że będzie dużo załóg w całym cyklu :mrgreen:
"Szybkie proste są dla szybkich samochodów, szybkie zakręty są dla szybkich kierowców" C.McRae

Po co nam w KJS klatki, po co żyłowane silniki, im więcej zawodników tym więcej zabawy, więc uczmy się jeździć a fundusze wydajmy na gumę i oktany!!
Avatar użytkownika
Bojarski
 
Posty: 9
Dołączył(a): niedziela, 5 lut 2012, 20:27

Re: PPAiK

Postprzez zbik » piątek, 17 lut 2012, 17:36

a jakim samochodem bedziesz startował?
www.grodzki.info
Avatar użytkownika
zbik
N1
 
Posty: 59
Dołączył(a): czwartek, 5 sty 2006, 18:11
Lokalizacja: Gryfino


Powrót do KJS

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości