Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza.

Dla tych, którzy zaczynają i tych, którzy już wygrywają - dajcie sobie znać, gdzie się można poganiać!

Moderator: SebaSTI

Postprzez Darno » sobota, 16 lut 2008, 20:08

Oho ! Galicyjski doszedł do głosu. Zastanów się kto Ci z czołówki pojedzie jak spadnie snieg, lub będzie lód, a kolców nie będzie można mieć... A co do młodych to sam zobacz co sie działo w zeszłym roku, czy ktoś z MP coś narozrabiał? Chyba nie. Szkoda,że przez to niestety ludzie z PZM będą poszkodowani,ale niestety ułanska fantazja w ich wykonaniu przynosi czasami takie skutki jak przed rokiem.
Darno
N1
 
Posty: 68
Dołączył(a): wtorek, 9 maja 2006, 18:05


Postprzez _Mateo_ » sobota, 16 lut 2008, 20:15

Darno napisał(a):Oho ! Galicyjski doszedł do głosu. Zastanów się kto Ci z czołówki pojedzie jak spadnie snieg, lub będzie lód, a kolców nie będzie można mieć... A co do młodych to sam zobacz co sie działo w zeszłym roku, czy ktoś z MP coś narozrabiał? Chyba nie. Szkoda,że przez to niestety ludzie z PZM będą poszkodowani,ale niestety ułanska fantazja w ich wykonaniu przynosi czasami takie skutki jak przed rokiem.



A czy ktoś z czołówki coś pokazał? NIE!! Dlaczego po raz któryś zawodników (tym razem młodych) traktuje się jak zło?

PS. Jeśli Cię to interesuję to ja z racji tego, że sam jestem młody i chce jeździć w PPZM za takie podejście do młodzieży niemam najmniejszego zamiaru jechać na ICH memoriał...
_Mateo_
N1
 
Posty: 63
Dołączył(a): sobota, 6 sty 2007, 12:29

Postprzez AndreWRC » sobota, 16 lut 2008, 20:40

http://pl.youtube.com/watch?v=ZnSqkYRgVKY

Tutaj jest całkiem fajny klipton z zeszłego roku, dobrze widać co Ci "młodzi" robili. Tylko ja mam pytanie, to coś złego że nie wydało na jakimś zakręcie? Impreza była zabezpieczona więc prawdopodobieństwo dzwonu było brane pod uwagę i byli na to przygotowani, więc o co chodzi...?

Wg. mnie najciekawsze miejsce to szykana i za nią lewy (chyba 90) Tam działo się najwięcej co widać na w/w klipie.
Ostatnio edytowano sobota, 16 lut 2008, 22:58 przez AndreWRC, łącznie edytowano 1 raz
KAJTO OGNIA !!
Avatar użytkownika
AndreWRC
A5
 
Posty: 640
Dołączył(a): czwartek, 26 lip 2007, 15:47
Lokalizacja: Kraków N-H

Postprzez sam_RT » sobota, 16 lut 2008, 22:19

Darno napisał(a):Oho ! Galicyjski doszedł do głosu. Zastanów się kto Ci z czołówki pojedzie jak spadnie snieg, lub będzie lód, a kolców nie będzie można mieć... A co do młodych to sam zobacz co sie działo w zeszłym roku, czy ktoś z MP coś narozrabiał? Chyba nie. Szkoda,że przez to niestety ludzie z PZM będą poszkodowani,ale niestety ułanska fantazja w ich wykonaniu przynosi czasami takie skutki jak przed rokiem.


Czy ja gdzieś napisałem, że wypowiadam się w imieniu AG?? To jest moje zdanie, a nie stanowisko w/w klubu. Chyba mogę pisać to co myślę?? Jak widać nie jestem sam. Członek AG też jest jednym z organizatorów tej imprezy jak byś nie zauważył, więc troszkę poszperaj w informacjach, a potem pisz. Co do twojego posta, to jak nie pojedzie na śniegu nikt z czołówki, to gwarantuję ci, że dla chłopaków z PPZM to nie będzie problem. No, nie byłby, gdyby zostali dopuszczeni do imprezy. Rozumiem, że oprócz RSMP i RSMŚ cię nic nie interesuje i nie bywasz na rajdach niższej kategorii, bo w sumie to po co tam jechać jak "ułani" dzwonią i czasami im nie wyda, nie? Sądząc po twojej wypowiedzi, to rajdy powinny być sportem zabronionym, bo a nuż ktoś z czołówki gdzieś "narozrabia". Po co ryzykować?
sam_RT
N1
 
Posty: 50
Dołączył(a): wtorek, 22 sty 2008, 19:14

Postprzez zachu » sobota, 16 lut 2008, 22:44

AndreWRC napisał(a):Wg. mnie najciekawsze miejsce to szykana i za nią lewy (chyba 90) Tam działo się najwięcej co widać na w/w klipie.

Spoko tylko że ... nie podałeś linku do tego klipu :wink: . Ale i tak pogrzebałem trochę na youtube i wiem o jakie miejsce chodzi i właśnie tam się wybieram ale w Wieliczce byłem może 2 razy i nie znam jej za bardzo dlatego chciał bym zobaczyć jakąś mapę, pozdro
Avatar użytkownika
zachu
A5
 
Posty: 580
Dołączył(a): poniedziałek, 15 paź 2007, 11:16
Lokalizacja: Ryglice koło Tarnowa

Postprzez Darno » sobota, 16 lut 2008, 22:45

Wręcz odwrotnie.Interesuje się PZM, a MP praktycznie wogule. Ale rozumiem podejście organizatora
Darno
N1
 
Posty: 68
Dołączył(a): wtorek, 9 maja 2006, 18:05

Postprzez sam_RT » sobota, 16 lut 2008, 22:52

To zainteresowania mamy podobne, natomiast różnimy się diametralnie w podejściu do tego typu imprez.
sam_RT
N1
 
Posty: 50
Dołączył(a): wtorek, 22 sty 2008, 19:14

Postprzez AndreWRC » sobota, 16 lut 2008, 23:00

A no rzeczywiście mi to umknęło :) Już edytowałem i link jest na miejscu. mapki nie mam i nawet nei wiem jak dojechać aczkolwiek serwis będzie prawdopodobnie pod kopalnią na którymś parkingu a z serwisu to minutka więc jeśli nie uda Ci się znaleźć mapki napewno i tak trafisz.
KAJTO OGNIA !!
Avatar użytkownika
AndreWRC
A5
 
Posty: 640
Dołączył(a): czwartek, 26 lip 2007, 15:47
Lokalizacja: Kraków N-H

Postprzez solota_RallyPL.com » niedziela, 17 lut 2008, 13:41

czy jest gdzieś lista zgłoszeń memoriału :?:
JANUSZ KULIG 1969-2004
RICHARD BURNS 1971-2005
MICHAEL PARK 1966-2005
COLIN MCRAE 1968-2007

"Forever in Memory"
Avatar użytkownika
solota_RallyPL.com
A5
 
Posty: 565
Dołączył(a): czwartek, 18 sie 2005, 10:42
Lokalizacja: Kwidzyn/Trójmiasto

Postprzez mortonrally » niedziela, 17 lut 2008, 17:38

wolalbym zobaczec jeden przejazd Waldka Janeckiego niz 30 miskow i subarek
POGANUS ; WALDEK ; ADAŚ -- GOOO !!!!!!!!!!!!
Obrazek
Avatar użytkownika
mortonrally
N3
 
Posty: 480
Dołączył(a): sobota, 28 lip 2007, 16:19

Postprzez Bujaka Jamajka » niedziela, 17 lut 2008, 20:12

Morton i tu się z Tobą zgodzę ...
Władze memoriału twierdzą że nie ma miejsca aby puścić wolny przejazd dla kibiców ... a Waldek pokazałby na co Go stać ...
Pozdrawiam...





Poprawiłem ... :roll: niestety Microsoft Word nie poprawie wielkich liter w zdaniach ... :roll:
Ostatnio edytowano niedziela, 17 lut 2008, 22:06 przez Bujaka Jamajka, łącznie edytowano 2 razy
"RWD jest jak SEX, po co jeździć na ręcznym skoro można dać w pizdę" ...

Zdobysław Bucki fotografia rajdowa (i nie tylko) :)
Avatar użytkownika
Bujaka Jamajka
N3
 
Posty: 378
Dołączył(a): czwartek, 27 wrz 2007, 07:41
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Karol » niedziela, 17 lut 2008, 20:48

Bujaka Jamajka napisał(a):Morton i Tu się z Tobą zgodzę ...
Władze Memoriału Twierdzą że Nie ma miejsca aby puścić wolny przejazd dla Kibiców ... a Waldek Pokazałby na Co Go Stać ...
Pozdrawiam


Może Cię jeszcze w szkole nie uczyli, ale w środku zdania nie zaczynamy wyrazów wielką literą, w języku polskim. Dbajmy o poprawność gramatyczną i ortograficzną choć trochę, tam gdzie nie wymaga to wysiłku i "ekstra" wiedzy.

Edit:

Wybacz, tego mnie uczyli ale zapomniało się :)
Ostatnio edytowano niedziela, 17 lut 2008, 23:27 przez Karol, łącznie edytowano 1 raz
https://www.facebook.com/10tonsband?fref=ts
Avatar użytkownika
Karol
A6
 
Posty: 1965
Dołączył(a): wtorek, 1 lis 2005, 12:18
Lokalizacja: Radomyśl Wielki/Kraków

Postprzez rutino78 » niedziela, 17 lut 2008, 22:16

W języku polskim, nie "Polskim".
rutino78
N3
 
Posty: 342
Dołączył(a): czwartek, 14 lip 2005, 22:17
Lokalizacja: Żory

Postprzez mortonrally » poniedziałek, 18 lut 2008, 18:50

Czy jest jakas mapka trasy ?? bo nie moge sie doszukac
POGANUS ; WALDEK ; ADAŚ -- GOOO !!!!!!!!!!!!
Obrazek
Avatar użytkownika
mortonrally
N3
 
Posty: 480
Dołączył(a): sobota, 28 lip 2007, 16:19

Postprzez greg.wrc » poniedziałek, 18 lut 2008, 23:24

AndreWRC napisał(a):http://pl.youtube.com/watch?v=ZnSqkYRgVKY

Tutaj jest całkiem fajny klipton z zeszłego roku, dobrze widać co Ci "młodzi" robili. Tylko ja mam pytanie, to coś złego że nie wydało na jakimś zakręcie? Impreza była zabezpieczona więc prawdopodobieństwo dzwonu było brane pod uwagę i byli na to przygotowani, więc o co chodzi...?

Wg. mnie najciekawsze miejsce to szykana i za nią lewy (chyba 90) Tam działo się najwięcej co widać na w/w klipie.


witam wszystkich :)
W tamtym roku niestety nie dałem rady udać się do Wieliczki, w związku z tym mam pytanie czy wie ktoś mniej więcej w którym miejscu jest ta szykana?? albo na jakiej to jest ulicy?? Trochę się orientuję w Wieliczce więc prosiłbym o jakąś wskazówkę :)
pozdrawiam :)
greg.wrc

www.rallyfotos.republika.pl
greg.wrc
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek, 5 lut 2008, 00:44
Lokalizacja: KrK

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do KJS

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości