kjs wielicar rako

Dla tych, którzy zaczynają i tych, którzy już wygrywają - dajcie sobie znać, gdzie się można poganiać!

Moderator: SebaSTI

kjs wielicar rako

Postprzez ZOWA » wtorek, 30 mar 2004, 23:25

w niedziele odbyl sie pierwszy kjs organizowany przez ak galicyjski.adi mial po mnie przyjechac ok godziny 6.30 8) bo o godzinie 7 planowane bylo bt.w dosc dobrych nastrojach wyruszylismy do wieliczki.gdy przybylismy kilka minut po godzinie 7 okazalo sie ze jeszcze nikogo niema.kolo godziny 8 zaczely pojawiac sie pierwsze auta.przyjechali koledzy lanosem 1,5 golfem IV gti i seicentem 1,1 ktorzy tez startowali.okazalo sie ze nie maja nw i agent przyjechal do wielicaru :lol: gdy juz wszystko bylo ok to trzeba bylo wyczekiwac na nasza kolej do startu.miedzy czasie poznalismy sie z naszym forumowiczem(YARO) :wink: .srednie predkosci byly na dojazdowkach byly wyliczone na ok 35km/h co bylo rzecza niemozliwa bo dojechac z taka predkoscia na proby.pierwsza proba organizowana byla na kopalni(bardzo fajna i niezly czas wykrecony przez nas) puzniej wioskami pojechalismy na nastepna probe(po drodze byl fajny mostek(dzieki adik za mile loty :lol: 8) ))nie bede opisywal wszystkiego szczegolowo bo bym kilka stron zapisal.na jednej z kolejnych prob walilismy takie boooki i dobry czas ze adam manikowski powiedzial ze najladniejsze boki i ze placa 100zl za kazdego nastepnego(zbankrutowali by wiec sie wycofali) :twisted: :lol: no i niestety jakies 30 minut puzniej przytrafila nam sie okropna sprawa o ktorej moze adi opowie.(ktora nie pozwolila nam skonczyc kjsu) :cry:
ZOWA
A6
 
Posty: 1110
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 13:12
Lokalizacja: Kraków GG1342916


Postprzez Yaro » środa, 31 mar 2004, 11:34

No to ja tez dorzuce swoje trzy grosze. Jako ze wychowalem sie na KJS organizowanych przez A. Krakowski bardzo bylem ciekaw co zobacze gdy zawody organizuje inna ekipa. No wiec co mi sie podobalo:
- bardzo fajne proby (moze poza Tomexem), Maxi Schrott rewelacja, moj brat pial z zachwytu jako kibic (kto byl to wie 8) )
- po przyjezdzie na mete wywieszone byly prowizoryczne wyniki po 4 probach
- niewysokie jak na KJS wpisowe (70 zlotych) a co za tym idzie spora liczba zalog bo 39
- no i oczywiscie osoba wreczajacego nagrody Tomka Czopika
- kielbaska na mecie tez niczego sobie :wink:

Generalnie bardzo mi sie podobalo, moze poza tym opoznieniem 30 min. na samym poczatku. 17 kwietnia KJS organizowany przez A. Krakowski, ciekawe jak tam bedzie. Bo po niedzielnych probach nie bardzo chce mi sie wracac na proby gdzie ustawionych jest pare pacholkow i jedzie sie 40 sekund. Pozdro dla Adiego i ZOWY - mam nadzieje ze nastepnym razem spotkamy sie na mecie :!:
JANUSZ KULIG 19.10.1969-13.02.2004

"Znicze się wypalą, kwiaty zwiędną a pamięć o Nim zostanie" Maciej Wisławski
Avatar użytkownika
Yaro
N3
 
Posty: 330
Dołączył(a): niedziela, 16 lis 2003, 15:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez ZOWA » środa, 31 mar 2004, 17:55

napisał "W automobilklubie Krakowskim zawiązała się grupa osób chcąca dobrze zorganizować KJS.
Znalazł się również sponsor firma "ANWA" autoryzowany dealer Toyoty.
W dniu 13 czerwca odbedzie się KJS o puchar ToYOTY. Jedną z atrakcji będzie mini OS w rejonie MATECZNEGO, próba sportowa (nowa) prawie w centrum miasta i jeszcze dwie inne. Rozmowy trwają. W salonie ANWA na zakończenie imprezy odbędą się zawody na Play Station o puchar Dyrektora KJS. Bedzie też wielka niespodzianka dla kibiców na terenie Lotniska w Czyżynach Muzeum Lotnictwa."




ps to jest zapowiedz kjsu ktory bedzie organizowany w czerwcu
ZOWA
A6
 
Posty: 1110
Dołączył(a): wtorek, 27 maja 2003, 13:12
Lokalizacja: Kraków GG1342916


Powrót do KJS

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości