uwaga na AK-Cieszyński

Dla tych, którzy zaczynają i tych, którzy już wygrywają - dajcie sobie znać, gdzie się można poganiać!

Moderator: SebaSTI

uwaga na AK-Cieszyński

Postprzez Michał///Rent » wtorek, 2 mar 2004, 09:30

Uważajcie na AK-Cieszyński! Mniej więcej tydzień przed KJSem pojechałem do AK-Cieszyński żeby się zapisać na "Ustroński". Wypełniłem papiery,zapłaciłem i zapytałem o strumienice. W odpowiedzi otrzymałem taką inf:"w nowym regulaminie nie ma nic o zakazie strumienic,ale my jako klub wydamy komunikat przed BK ,że jest zakaz strumienic". dla upewnienia zadałem pyt: "czyli przyjechać na zwykłym tłumiku ,bo inaczej stracę 100zł. i nie pojadę?". W odpowiedzi usłyszałem:"tak,szkoda 100zł.jak by pan przyjechał na strumienicy". Podziękowałem miłej pani i pojechałem do domu. Rano przyjeżdżam na inż-buda i jestem w szoku. Wszystkie maluchy w okolicy są na strumienicach. Przejeżdżam BK a tam okazuje się ,że strumienice przechodzą bez problemu,nie ma żadnego zakazu! Po tym co usłyszałem w klubie nie chciałem ryzykować (jadąc na strumieniu) bo był to mój pierwszy start. Na próbach był sam lud, i moc auta nie miała to większego znaczenia ,ale strumienica nadaje "koloru" maluszkowi!(i okazuje się ,że mogłem jechać spokojnie na strumieniu). A jak by to był suchy asfalt? to przegrywam na zwykłym tłumiku o dobre kilka sekund. Jest to przestroga dla ludzi którzy chcą kiedyś wystartować na KJS (w Cieszynie) ,żeby nie nadziali się tak jak ja się nadziałem. To jest skandal ,żeby klub informował mnie o zakazie strumienic ,którego wcale nie ma... Uważajcie i to bardzo bo szkoda waszej kasy,a na asfaltach strumienica jest bardzo pomocna w kręceniu czasów. Pozdrawiam wszystkich zapaleńców rajdowych i KJS-owych!
Michał///Rent
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 2 mar 2004, 09:24


Postprzez Kubus » wtorek, 2 mar 2004, 12:50

hihi:) ehh chlopie to Ty dopiero zobaczysz jakie jaja sie dzieja na kjsach:) Przyjedz do Krakowa to albo badanie kontrolne bedzie trwalo 15 sek:) ale jak sie trafi Sedzia Pan Michal to jest przej###.Ale i tak mnie to bawi bo nie puszcza Cie za niesprawny klakson ale czy auto ma hamulce to nikt nie sprawdzi:)No i szykuj sie na mierzenie bierznika secjalnym urzadzeniem kazdy milimetr jest na wage zlota:D
www.facebook.pl/rajdomaniacy/
Avatar użytkownika
Kubus
A5
 
Posty: 830
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 17:16
Lokalizacja: Kraków

Postprzez !ADI! » wtorek, 2 mar 2004, 17:14

I ogólny chaos. W ogóle panie po drugiej stronie słuchawki... tragedia. Jak się qmpel zapytał czy będą pachołki czy trasy będą wyznaczone taśmami, pani "nie moge nic powiedzieć, bo trasy są nielegalne". Książka drogowa też tragedia, inne wjazdy na place. W ogóle mapki prób jeszcze gorsze.
Szkoda 100 zeta na start.
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków

Postprzez Kubus » wtorek, 2 mar 2004, 19:21

No własnie ja nie moge poprostu zrozumiec dlaczego nie moga powiedziec gdzie bedzie kjs i jaka bedzie trasa.Wszyscy inni organizatorzy informuja duzo wczesniej i jakos nie ejst to dla nich zaden klopot,a jest to wazna informacja jak kots planuje budzecik na kjs...(np.Jak wynajmuje tak jak ja)
www.facebook.pl/rajdomaniacy/
Avatar użytkownika
Kubus
A5
 
Posty: 830
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 17:16
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kubus » wtorek, 2 mar 2004, 19:22

No własnie ja nie moge poprostu zrozumiec dlaczego nie moga powiedziec gdzie bedzie kjs i jaka bedzie trasa.Wszyscy inni organizatorzy informuja duzo wczesniej i jakos nie ejst to dla nich zaden klopot,a jest to wazna informacja jak kots planuje budzecik na kjs...(np.Jak wynajmuje tak jak ja)
www.facebook.pl/rajdomaniacy/
Avatar użytkownika
Kubus
A5
 
Posty: 830
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 17:16
Lokalizacja: Kraków

Postprzez gryźli » wtorek, 2 mar 2004, 22:24

Żebys nie upalał cały tydzień wczęsniej ;))) jedziesz 6 III? Ciekawe jakie próby i GDZIE będa? ;)) odp. w Polsce :roll:
zaraz przykleję nowy watek dot.kjsów
to sakramenckie uczucie pustki....że grdyka w gardle jak pieść staje........
Januszu , będziesz dla mnie zawsze jak Brat....


GG 6737204
Żyj tak jakby każdy dzień miał być ostatni...
gryźli
 
Posty: 32
Dołączył(a): niedziela, 22 lut 2004, 22:57
Lokalizacja: Kraków

Postprzez !ADI! » środa, 3 mar 2004, 13:25

www.maximum.proaxer.com na tej stronie jest relacja [oczywim ście pisemna] z KJS w ustroniu. Nic dodać nic ująć. Warto przeczytać. Podpisuje sie pod autorem. Ale z jednym sie nie zgodzę to dzięki szybkim partiom dojazdówek było fajnie. Ale ich stan i oznaczenia tragedia.
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków

Postprzez Kubus » środa, 3 mar 2004, 18:39

Niestety nie jade choc bardzo chcialem:( .Byla szansa ze pojade maluszkiem ale ten odmówil posluszenstwa i nie zdarze go naprawic do soboty.Mam nadzieje ze sie pojawie w kwietniu w koncu bo ostatnio startowalem w lipcu i co tu duzo mówic mam strasznie cisnienie:)!!!
www.facebook.pl/rajdomaniacy/
Avatar użytkownika
Kubus
A5
 
Posty: 830
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 17:16
Lokalizacja: Kraków

Postprzez sumo » środa, 3 mar 2004, 22:58

ehh.. szkoda slow

nie tylko AK Cieszynski ma takie wybryki.
KJSy w innych miejscach tez nie naleza do udanych, chodziasz jest pare eliminacji na ktore naprawde warto jechac.
Zdarza sie, moze dzialacza wyciagna wnioski i sie poprawia w przyszlym roku albo podczas kolejnego kjsu, chodziasz nie chce mi sie w to wierzyc

pozdro
sumo
N4
 
Posty: 2110
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 20:56


Powrót do KJS

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości