Wynajem auta na kjs

Dla tych, którzy zaczynają i tych, którzy już wygrywają - dajcie sobie znać, gdzie się można poganiać!

Moderator: SebaSTI

Postprzez MSG Racing » środa, 27 gru 2006, 01:57

hm..
trudno powiedzieć
ale chyba taniej będzie kupić rajdówkę i ja nieco doprowdzić do porządku pod wynajem.
Wszystko zależy komu, co, za ile i na ile. Wszystko musiałbyś przekalkulować
"Rally is not a crime" Polska - FB

"Żyję po to, by być najlepszym. Właśnie dlatego zrezygnowałem z prywatnego, osobistego życia" - Ayrton Senna czerwiec 1986

http://www.ganczarczykrally.com

Antyradio -"Liczą się nieliczni"
Avatar użytkownika
MSG Racing
S2000
 
Posty: 3650
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lip 2005, 17:02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Sosnowiec


Postprzez Pałka » czwartek, 28 gru 2006, 19:50

lepiej zbuduj dobrego seja to beda chętni do PPZM
http://www.scr.civ.pl/ Obrazek
Avatar użytkownika
Pałka
N3
 
Posty: 233
Dołączył(a): poniedziałek, 5 gru 2005, 00:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wynajem auta na kjs

Postprzez kuba.es » poniedziałek, 12 gru 2011, 12:28

To i ja odkopię...

tomek napisał(a):Odkopuje temat bo nie ma sensu zakładać nowego-

Chce zbudować auto pod wypożyczanie dla innych, pytanie tylko do Was jako ludzi aktywnie startujących i znających środowisko:
-Czy na poziomie KJSów wynajem auta będzie jakkolwiek opłacalny, czy znajdą sie na to chętni.
-Czy budowa malucha ma sens czy lepiej odrazu budować seja.
- Generalnie nastawiałbym się na minimalny zysk i maksymalną promocje przedsięwzięcia.
- miejsce działania : dolnyśląsk

Czy wogóle istnieje zapotrzebowanie na tego typu usługi ma takim poziomie?

pozdrawiam
Tomek


Ja wprawdzie jestem z Podkarpacia ale powiem tylko tyle, że mniej więcej od roku szukam jakiegoś auta do wynajęcia na pojedynczy (pierwszy) start. Generalnie po prostu nie wyrobiłbym z kosztami utrzymania dwóch aut, nie mając przecież pewności ile startów zaliczyłbym ewentualną rajdówką. Dlatego uważam, że nawet na poziomie KJS znajdą się osoby podobne do mnie.
W moim przypadku w ważniejsza jest raczej klatka bezpieczeństwa niż jakaś powalająca moc, dlatego CC/SC i inne tego typu autka są jak najbardziej sensową opcją.
Mam nadzieję, że będzie więcej możliwości wynajmu, bo teraz nie wygląda to dobrze, PRZEDE WSZYSTKIM JEŚLI CHODZI O IMPREZY RANGI KJS... Dlatego zachęcam wszystkich, którzy się zastanawiają nad wypożyczaniem auta :)
Sądzę, że takich jak ja jest wielu.
"Proste są dla szybkich samochodów, zakręty - dla szybkich kierowców." - Colin McRae
Avatar użytkownika
kuba.es
N3
 
Posty: 402
Dołączył(a): czwartek, 27 sty 2011, 12:07

Re: Wynajem auta na kjs

Postprzez midenek » poniedziałek, 12 gru 2011, 19:34

na KJSie można pojechać seryjnym samochodem wiec nikt nie będzie płacił 1000-2000pln żeby zrobić 4kółka po 3minuty :)
bo za 1000-2000pln można zakupić konkretne szkolenia w Szkolach Jazdy i się najeździć + uczyć się od "najlepszych".

pomysł OK ale bardziej na RD-3L czy mniejsze imprezy ale z wymagana klatka i mini-oesami (walim-trophy , kryterium kamionki)

problem w Polsce polega na tym ze "na dole" ledwo można znaleźć sponsora na jeżdżenie a co dopiero wynajmowanie aut za grube $$. A znowu Ci bogaci "po tacie" będą szli w Subaru i inne tego typu samochodu bo "lans i moc i kto by jeździł sejem"
Wiem, bo znam takiego co chciał wiele i od razu chciał subaru bo inne to "gówno" :)

ale to moje zdanie i domyślam się, że ile ludzi tyle opinii będzie :)

PS wszystko zależy wg mnie od przygotowania i ceny. Jeśli to będzie fajne auto, z homologacjami i w niewielkiej cenie to myślę, że może się udać , ale zarobek z pojedynczego wypożyczenia raczej mały (czyli zwrot kosztów budowy mizerny)

Zrób ankietę na temat "rodzaj imprezy / samochód / cena" i różne warianty i się przekonasz
midenek
 
Posty: 21
Dołączył(a): sobota, 16 lip 2011, 18:30

Re: Wynajem auta na kjs

Postprzez opał » środa, 14 gru 2011, 11:58

Mam 106 s16 lub e30 318is do wynajmu, cena 2000 pln z oponami seryjnymi i paliwem plus dojazd. tel. 601950327
www.wynajemrajdowek.pl wynajem do sportu, szkoleń, pojeżdżawek, imprezy okolicznościowe np. urodziny,wieczór kawalerski, dostępne 14 aut
opał
 
Posty: 7
Dołączył(a): poniedziałek, 12 gru 2011, 19:48

Re: Wynajem auta na kjs

Postprzez roboM » wtorek, 3 lip 2012, 21:00

Wynajme na zawody typu SuperOes,Rally Sprint auto do 1 klasy lub wyzej jezeli ktos chce :)

Seat Arosa R1 >> http://www.youtube.com/watch?v=OtoFZXMAREQ

krótka specyfikacja

pojemnosc 998cm3
moc ponad 180 koni na 1tone wagi
sekwencyjna 6 biegowa skrzynia kłowa
dyferencjał ze szpera ( naped FWD)
opony full slick 200/50/13 + ulltra lekkie felgi INTRA
2 kubełbki micro + pasy szelkowe 3 pkt

tel 501 080 767
Avatar użytkownika
roboM
N1
 
Posty: 70
Dołączył(a): sobota, 17 gru 2011, 17:21

Poprzednia strona

Powrót do KJS

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości