Wynajem auta na kjs

Dla tych, którzy zaczynają i tych, którzy już wygrywają - dajcie sobie znać, gdzie się można poganiać!

Moderator: SebaSTI

Wynajem auta na kjs

Postprzez Kubus » czwartek, 5 lut 2004, 22:20

Mam pytanie czy ktos z was wynajmowal auto na kjs lub byc mzoe chcialby wynajac.Ja jak narazie wynajmowalem seja i koszt przedsiewziecia wachal sie w granicach 1000 zł.Moze wiecie o jakis autach innych do wynajmu(kto gdzie po co i za ile :) ) pozdrawiam
www.facebook.pl/rajdomaniacy/
Avatar użytkownika
Kubus
A5
 
Posty: 830
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 17:16
Lokalizacja: Kraków


Postprzez !ADI! » czwartek, 5 lut 2004, 23:45

ile?? 1000? a to była jakaś Agrupa?

sorry nie znam sie na wynajmowaniu, ale przygotowanie auta do PZM jest w podobnej cenie [chyba]
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków

Postprzez Konrad McRae » piątek, 6 lut 2004, 10:40

!ADI! napisał(a):ile?? 1000? a to była jakaś Agrupa?

sorry nie znam sie na wynajmowaniu, ale przygotowanie auta do PZM jest w podobnej cenie [chyba]


koszt wynajęcia SC lub CC do PPZM wacha się w granicach 2000-2500zł, zalezy od samochodu.

Kuba z tego co pamiętam wynajmowałeś eNkowego seja, moim zdaniem 1000zł to za dużo jak na KJS, mój kumpel wynajmuje CC900 bardzo dobrze przygotowaną do PPZM za 300-400zł + twoje gumy.

pozdro.
Avatar użytkownika
Konrad McRae
N2
 
Posty: 100
Dołączył(a): czwartek, 14 lis 2002, 09:31
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kubus » piątek, 6 lut 2004, 14:40

Nie nie:) 1000 zł to kwota ile wychodzil mniejwiecej start.Sam koszt wynajmu to bylo 500 zł.Do tego trzeba doliczyc paliwo ,wpisowe itp.Trzebva wziac pod uwage ze auto wynajmowalem z sosnowca i pozniej go tam odwozilem(auto dostawalem dzien przed kjsem) wiec koszt paliwa wzrastal ale za to moglem spokojnie okleic auto i troszke sie z nim zapoznac:).
www.facebook.pl/rajdomaniacy/
Avatar użytkownika
Kubus
A5
 
Posty: 830
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 17:16
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kubus » piątek, 6 lut 2004, 14:48

Aha i zgadza sie to byl nkowy sej:) ale dalem z nim spokuj bo auto bylo w stanie technicznym koszmarnym.Gdyby nie znajomi mechanicy zaden start nie doszedlby do skutku.Gdy wynajmowalem poraz pierwszy w piatek wieeczorem (w sobote kjs) walnal ukald chlodzenia.NIe mówie juz o niedzialajacym klaksonie czy przepalonych zarówkach w swiatlach czy wyciekajacym plynie doi sprysliwaczy.NA drugi kjs nie bylo hamulców i byl wachacz urwany.W rezulatacie nie dopuscili nas za łyse opony(o problemach z eklektryka nie wspominam).Na trzeci kjs auto bylo najlepiej przygotowane chco znów trzeba bylo naprawiac hamulce w piatek i sprawic zeby reczny zaczal dzialac.Takze cala ta współpraca sie zakonczyla wielka awantura no i wiecej od gostka nie wynajme.I nikomu nie polecam.Teraz szukam jakiegos auta dla brata.Ja sobie odpuszczam starty na 3 miesiace(matura) ale chcialbym bratu zrobic prezent slubny i naklonic moich sponsorów zeby pokryli koszta startu.Myslalem o czyms lepszym niz sej.Jak narazie dostalem oferte od Opalki ze wynajmie mi puga 106 rally za 3000 zł ( w cene wliczony dowóz opony paliwo i ubezpieczenie) ale ciezkow bedzie naklonic sponsorów do wylozenia 3000 zł na jeden kjs:) Moze macie jakies inne pomysly?[/quote]
www.facebook.pl/rajdomaniacy/
Avatar użytkownika
Kubus
A5
 
Posty: 830
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 17:16
Lokalizacja: Kraków

Postprzez !ADI! » piątek, 6 lut 2004, 21:10

To mi doradź, co zrobić żeby ręczny w seju dobrze działał!!!!!!!!!
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków

Postprzez Kubus » sobota, 7 lut 2004, 11:32

U nas wystarczylo podciagnac linke mocno.NAtomiast odrazu reczny nie dzialal.Musialem troszke pojezdzic sejem po garazach i trzymac zaciagniety reczny zeby sie wszelki smar i inne tego typu badziwewia wypalily.Pojezdzilem tak z 3 minuty poczym reczny zaczal byc brzytwa.
www.facebook.pl/rajdomaniacy/
Avatar użytkownika
Kubus
A5
 
Posty: 830
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 17:16
Lokalizacja: Kraków

Postprzez maxartur » niedziela, 8 lut 2004, 19:21

Chciałbym dokładnie wszystko wiedziec o wypożyczeniach samochodów na kjs. Skad je można wypożyczyc i za ile? Jakies strony internetowe itp. :twisted:
Avatar użytkownika
maxartur
 
Posty: 6
Dołączył(a): niedziela, 8 lut 2004, 19:15
Lokalizacja: Biała Podlaska

Postprzez Kubus » niedziela, 8 lut 2004, 20:44

Kurcze szczerze mówiac znalezienie auta nie bylo proste.Pamietam ze z ro-race rentu nie chcieli wypozyc seja zostawilem ogloszenie w automobilklubie,pamietam tez ze koles chcial mi wypozyczcy mazde 323 280 konna 4x4 ale kwota wynosila 3500zł ,drugi kolo chcial malucha mi wypozyc z silnikiem 900ccm ale chcial zebym odpowiadal za ewentualne uszkodzenia auta wiec sie nie dogadalismy.Wkoncu na dwa tyg przed kjsem pojawilo sie ogloszenie na chodze o wynajmie na kjs i ppzm i sie udalo.ALe tak jak pisalem wczesniej nie polecam!!!


Konrad McRae-sluchaj a nie wiesz czy istniala bym mozliwosc wynajmu tego cc na kjs???
www.facebook.pl/rajdomaniacy/
Avatar użytkownika
Kubus
A5
 
Posty: 830
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 17:16
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Konrad McRae » poniedziałek, 9 lut 2004, 21:21

Kubus napisał(a):Konrad McRae-sluchaj a nie wiesz czy istniala bym mozliwosc wynajmu tego cc na kjs???


możliwość zawsze jest, zapytam się i dam Ci znać.
Avatar użytkownika
Konrad McRae
N2
 
Posty: 100
Dołączył(a): czwartek, 14 lis 2002, 09:31
Lokalizacja: Kraków

Postprzez sumo » poniedziałek, 9 lut 2004, 21:26

Kubus powiedz mi jak znalazles sponsorow na KJS ? :O :) gratuluje :) i ze takie sumy wykladaja na KJS... gratuluje !
Opisz to troszke jak mozesz
sumo
N4
 
Posty: 2110
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 20:56

Postprzez RaQ » poniedziałek, 9 lut 2004, 22:22

Jeżeli wiecie to napiszcie coś o wynajmie aut z najniższej półki, czyli maluchów itp(niestety tylko na to mnie stać :cry: ) Mam odłożoną kasę na zakup kaszla, ale może bardziej opłaca się wynająć :?:
RaQ
A5
 
Posty: 579
Dołączył(a): wtorek, 30 gru 2003, 14:41

Postprzez Kubus » wtorek, 10 lut 2004, 11:02

heh no dobra opisze mniej wiecej:)
Zaczelo sie to tak ze w pazdzierniku 2002 roku wpadlem na szalony pomysl zeby wynajc auto na kjs(sam niestety nie mialem swojego auta).Na pocztaku łazilem po firmach przygotowalem oferte ale to nie dawalo rezutatu.Przez to troche zawalilem szkole.Dopiero w marcu nastapil przelom.Wsparl mnie finansowo pewien przedsiebiorca kwota 400 zł(wylozyl z portfela) i powiedzial ze nie chce zadnej reklamy.Stwierdzil ze ktos kiedys jemu pomugł to on mi teraz pomoze.Wtedy nabralem wiary w to ze moze to realne.Kolejne pieniazki wylozyla firma mojej ciotki której pomysl sie spodobal.Do tego doszli mniejsi sponsorzy którzy doslownie dawali gorsze.Pojawil sie wtedy poroblem.Mianowice koszt oklejenia auta to ok 300 zł:)I tu Mój uwczesny Pilot wykazal sie kunsztem.Zalatwil firme która w zamian za reklame okleila nam za darmo auto.Dzieki temu pojechalem pierwszy kjs w zyciu w Maju (do tej pory przejechalem samochodem moze 400 km z czego polowe po autostradzie) i nie bylem ostatni co uznalem za sukces:)
Pomyslalem spróbujmy raz jeszcze:Firma Ciotki znów wsparla mnie ale tym razem udalo mi sie wywalczyc trzech sponsorów "z ulicy"(nie bylo łatwo namiawialem ich od 3 mieisecy).I dzieki temu udalo sie znów pojechac.
Powiem wam szczerze ze znalezienie sponsora jest trudne.Musicie wiedizec ze jezeli nie ejst to jakas zaprzyjazniona firma to jesli uda wam sie ich naklonic to prawdopodobnie beda chcieli wylozyc kase tylko na jeden start.Dlaczego?-Bo Fimy jesli wspieraja zaloge jezdzaca w kjs to dlatego zeby miec zdjecie auta rajdowego oklejonego w ich "barwy".Dlatego wazne jest zeby oferowac sponsoram samochód który choc z zewnatrz wyglada jak rajdówka.
Ehh pamietam ze po 3 starcie spotkala mnie mila niespodzianka:) Mianowicie Kuzi mi pogratulowal uporu w tym co robie i stwierdzil ze nie wie jak ja znalazlem sponosów na kjs.heh moglem mu zaporoponowac pomoc w szukaniu dla niego;)
Od tego czasu kupielm wlasnego maluszka wpakowalem w niego wszytkie zaoszczedzone pieniazki i mialem zamiar nim startowac.Niestety auto to ma mi sluzyc tez do codziennej jazdy i ciezko tu znalesc kompromis.W tym momencie maluch pali mi 12 l/100 a mój portfel tego nie wytrzymuje.Coprawda ma kopa strasznego ale...
Wykoryztalem malucha i ostro trenowalem cala zime.Teraz podjalem decyzje o jego sprzedazy i kupnie poldka z gazem do jazdy na codzien.Jesli chodzi o kjsy to chcialbym znów wynajc auto.Szukam czegos tanszego bo naprawde zaczalem myslec o tym powaznie i chcialbym wyjezdzic licencje w tym roku i byc mzoe spróbowac wywalczyc jakis tytulik w Krakowie:).Mysle ze jest to realne tylko musze znalesc tansze auto.Nad sponosrami jzu pracuj chco sporadycznie bo w maju maturka...:)Gdyby udalo sie jednak znalesc auto za rozsadne pieniadze to byc mzoe wystartuje w marcu.3 majcie kciuki
www.facebook.pl/rajdomaniacy/
Avatar użytkownika
Kubus
A5
 
Posty: 830
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 17:16
Lokalizacja: Kraków

Postprzez !ADI! » wtorek, 10 lut 2004, 17:44

Hm nie wiem czy to nazwać sponsoringiem ale jak już o tym piszemy to na starty w KJS znalazłem warsztak, który zajmuje sie głębszymi naprawami mojego seja. A za reklamę, naprawa będzie friko albo tańsza. Podobnie mam zamiar nawiązać współpracę z zakładem wulkanizacyjnym w zamian za darmowe zmiany kół i wyważanie. No i jakieś stare ale nie wyjechane do końca opony. Ale na starty kasę wykładam sam :(

Hm może ja się na tym nie znam. Ale jak zaproponowałem kiedyś właśnie taką reklamę KJSową u wulkanizatora on wyskoczył, że NIE MA PIENIĘDZY jednocześnie patrząc się na mnie z pod łba. Po wnikliwej dyskusji dowiedziałem się, że mój pomysł nie był pierwszym. I jakiś koleś w 126p wpadł od niego z tekstem, że chce 1200zł rocznie + obklejenie samochodu. Może terapia wstrząsowa jest dobra. Ale pomyślcie, że dobre wyważenie koła to 12 zeta, jak nie więcej. No a jeśli trzeba prostować??
!ADI!
S1600
 
Posty: 2699
Dołączył(a): wtorek, 15 paź 2002, 16:59
Lokalizacja: Żywiec/Kraków

Postprzez Kubus » wtorek, 10 lut 2004, 19:07

tak jak napisal ADI tez warto robic zwlaszcza jak ma sie swoje auto.Ja na maluszka mailem zalatwiana wulkanizacje,obiecali ze jak auto bedzie przygotowane to dorzuca jakies opony od siebie.wiec warto troche pochodzic.Raz mi sie zdarzylo ze trafilem na szefa zakochanego w rajdach gdy przyszedlem do niego mial wlasnie otwarte okienko z wynikami rajdu Akropolis:) Ale wiecie co- kurna mieiasc naklaniania i gosciu dal 150 zł ehh.... ale dobre i to.
www.facebook.pl/rajdomaniacy/
Avatar użytkownika
Kubus
A5
 
Posty: 830
Dołączył(a): środa, 31 lip 2002, 17:16
Lokalizacja: Kraków

Następna strona

Powrót do KJS

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości