Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza.

Dla tych, którzy zaczynają i tych, którzy już wygrywają - dajcie sobie znać, gdzie się można poganiać!

Moderator: SebaSTI

Postprzez Niedźwiedź » wtorek, 19 lut 2008, 11:14

mortonrally napisał(a):Czy jest jakas mapka trasy ?? bo nie moge sie doszukac

Mortonku taka moja mapka bo jeszcze jakieś przebłyski pamięci mam

Sie moge mylić troszke bo nie wszędzie byłem ale tak to mniej więcej było rok temu. Jak ktoś wie lepiej to niech mnie poprawi.

Obrazek
Avatar użytkownika
Niedźwiedź
N2
 
Posty: 100
Dołączył(a): wtorek, 10 lip 2007, 18:30
Lokalizacja: czchów


Postprzez AndreWRC » wtorek, 19 lut 2008, 16:13

Niech ktoś mi pokaże na tej mapce gdzie jest miejsce o którym już pisałem kilka razy bo nie moge sobie poradzić ... :roll:

http://www.autoklub.pl/18965,hotnews.html

Małyszczycki w Corolli od Królikowskiego :D :D :D Bardzo się ciesze. :D
KAJTO OGNIA !!
Avatar użytkownika
AndreWRC
A5
 
Posty: 640
Dołączył(a): czwartek, 26 lip 2007, 15:47
Lokalizacja: Kraków N-H

Postprzez mortonrally » wtorek, 19 lut 2008, 18:11

no juz cos w miare pokojarzylem , dzieki Niedźwiedź. Andrew ten nawrot jest w gornym lewym rogu
POGANUS ; WALDEK ; ADAŚ -- GOOO !!!!!!!!!!!!
Obrazek
Avatar użytkownika
mortonrally
N3
 
Posty: 480
Dołączył(a): sobota, 28 lip 2007, 16:19

Postprzez AndreWRC » wtorek, 19 lut 2008, 18:38

W lewym górny? a nie dolnym? ja pisałem o tym miejscu gdzie swift z latarnią na szykanie i megana urwała koło na kraweżniku miedzy innymi.

To była szykana na łuczku i lewy troche jak 90tka ale chyba nie aż tak ciasny i kawałeczek znowu było 90 w lewo.

Mi się to widzi na końcu Tadeusza Kościuszki na dole i idzie tam gdzie jest ta "Janińska".
KAJTO OGNIA !!
Avatar użytkownika
AndreWRC
A5
 
Posty: 640
Dołączył(a): czwartek, 26 lip 2007, 15:47
Lokalizacja: Kraków N-H

Postprzez zachu » wtorek, 19 lut 2008, 20:15

AndreWRC napisał(a):W lewym górny? a nie dolnym? ja pisałem o tym miejscu gdzie swift z latarnią na szykanie i megana urwała koło na kraweżniku miedzy innymi.

To była szykana na łuczku i lewy troche jak 90tka ale chyba nie aż tak ciasny i kawałeczek znowu było 90 w lewo.

Mi się to widzi na końcu Tadeusza Kościuszki na dole i idzie tam gdzie jest ta "Janińska".


to miejsce jest na 99% tam
Avatar użytkownika
zachu
A5
 
Posty: 580
Dołączył(a): poniedziałek, 15 paź 2007, 11:16
Lokalizacja: Ryglice koło Tarnowa

Postprzez Niedźwiedź » wtorek, 19 lut 2008, 20:28

AndreWRC napisał(a):W lewym górny? a nie dolnym? ja pisałem o tym miejscu gdzie swift z latarnią na szykanie i megana urwała koło na kraweżniku miedzy innymi.

To była szykana na łuczku i lewy troche jak 90tka ale chyba nie aż tak ciasny i kawałeczek znowu było 90 w lewo.

Mi się to widzi na końcu Tadeusza Kościuszki na dole i idzie tam gdzie jest ta "Janińska".


swift tycną za szykana z dohamowaniem jak się kończy Kościuszki ku Janińskiej
był i widzioł.

20 metrów od tego miejsca na rogu Janińskiej i Kościuszki jest górka i szczątki wiaduktu po starych torach torach kolejowych. Kto wcześniej dotrze ten sobie niezłą miejscówke zaklepie. Widać krzyźówke kościuszki/nowy świat aż do krzyżówki Janińskiej/Matejki
Avatar użytkownika
Niedźwiedź
N2
 
Posty: 100
Dołączył(a): wtorek, 10 lip 2007, 18:30
Lokalizacja: czchów

Postprzez AndreWRC » wtorek, 19 lut 2008, 21:45

Tysz był i widzioł i stał na skarpie, polecom to miejsce. :wink:
KAJTO OGNIA !!
Avatar użytkownika
AndreWRC
A5
 
Posty: 640
Dołączył(a): czwartek, 26 lip 2007, 15:47
Lokalizacja: Kraków N-H

Postprzez mortonrally » wtorek, 19 lut 2008, 22:00

aaa... myslalem ze Ci o nawrot chodzi :)
POGANUS ; WALDEK ; ADAŚ -- GOOO !!!!!!!!!!!!
Obrazek
Avatar użytkownika
mortonrally
N3
 
Posty: 480
Dołączył(a): sobota, 28 lip 2007, 16:19

Postprzez padre-mk3 » wtorek, 19 lut 2008, 22:47

moze mi ktos tak dokladniej po jaka cholere jest cos takiego organizowane?
chodzi mi o to ze dopuszczaja parenascie zalog z czego wszystkie beda sie spinac na maxa zeby osiagnac jak najlepszy wynik.(mam na mysli np malyszczyckiego-nie to ze wyliczam mu kase czy cos ale ta kwote co przeznacza na tego wurca moglby dac na jakis dodatkowy trening/rajd,lub tez moglby wspomoc akcje fans for kramar.
zreszta wszyscy rajdowcy mogliby zrobic cos pozytecznego.np zamiast startu kaske przeznaczyc na dofinansowanie zabezpieczen na trasach rajdu(np rajd polski-zeby nic nie kulalo),lub tez mozna by wspomoc ww kramara-no chyba ze sie boja ze jak kramar bedzie mial budzet i konkretniejsze auto to zleje im tylki conajmniej tak jak to niegdys zrobil meeke.


tyle ode mnie
www.racebook.pl/polishmotorclub
Avatar użytkownika
padre-mk3
A5
 
Posty: 761
Dołączył(a): piątek, 21 kwi 2006, 10:01

Postprzez Zajcev » wtorek, 19 lut 2008, 22:54

padre-mk3 napisał(a):(mam na mysli np malyszczyckiego-nie to ze wyliczam mu kase czy cos ale ta kwote co przeznacza na tego wurca moglby dac na jakis dodatkowy trening/rajd,lub tez moglby wspomoc akcje fans for kramar.


a) Mysle ze Mały sciagnal WRCa wlasnie po to zeby byl FUN;) w koncu na Barborke nie pojechal WuRCem zeby wygrac?:) a jaki FUN byl:D
b) to chyba lepiej ze na liscie jest chociaz jeden samochod WRC
c) ich pieniadze, nikt im nie kazuje wspierac akcji Kramara "na zbieznosc..."
Avatar użytkownika
Zajcev
N4
 
Posty: 2227
Dołączył(a): piątek, 23 lip 2004, 11:21
Lokalizacja: Moscow

Postprzez mortonrally » wtorek, 19 lut 2008, 23:04

aha to wogole po co jezdzic w rajdach i wydawac kase jak mozna dac na zabezpieczenie hehe... racjonalne myslenie
POGANUS ; WALDEK ; ADAŚ -- GOOO !!!!!!!!!!!!
Obrazek
Avatar użytkownika
mortonrally
N3
 
Posty: 480
Dołączył(a): sobota, 28 lip 2007, 16:19

Postprzez Ohlins » wtorek, 19 lut 2008, 23:11

padre-mk3 napisał(a):moze mi ktos tak dokladniej po jaka cholere jest cos takiego organizowane?
chodzi mi o to ze dopuszczaja parenascie zalog z czego wszystkie beda sie spinac na maxa zeby osiagnac jak najlepszy wynik.(mam na mysli np malyszczyckiego-nie to ze wyliczam mu kase czy cos ale ta kwote co przeznacza na tego wurca moglby dac na jakis dodatkowy trening/rajd,lub tez moglby wspomoc akcje fans for kramar.
zreszta wszyscy rajdowcy mogliby zrobic cos pozytecznego.np zamiast startu kaske przeznaczyc na dofinansowanie zabezpieczen na trasach rajdu(np rajd polski-zeby nic nie kulalo),lub tez mozna by wspomoc ww kramara-no chyba ze sie boja ze jak kramar bedzie mial budzet i konkretniejsze auto to zleje im tylki conajmniej tak jak to niegdys zrobil meeke.


tyle ode mnie


wąchałeś coś dziś??
Avatar użytkownika
Ohlins
A6
 
Posty: 1969
Dołączył(a): środa, 10 gru 2003, 09:54
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez padre-mk3 » wtorek, 19 lut 2008, 23:24

no i o ch.j wam chodzi?napisalem to co mysle na temat takich akcji a wy od razu nagonka.i nie pisalem zeby nikt nie jezdzil czy dawal kase dla kramara cZy pana xyz tylko ze lepiej by hby7lo.czytajcie ze zrozumieniem.


co do wypowiedzi OHLINSA to tak wachalem tw...... ................. reszte sam sie domysl
www.racebook.pl/polishmotorclub
Avatar użytkownika
padre-mk3
A5
 
Posty: 761
Dołączył(a): piątek, 21 kwi 2006, 10:01

Postprzez ŁukaszWRC » wtorek, 19 lut 2008, 23:28

Dajcie sobie na wstrzymanie Panowie, bo potem znowu będzie płacz, że posty usuwam.
Avatar użytkownika
ŁukaszWRC
A5
 
Posty: 976
Dołączył(a): sobota, 13 sie 2005, 22:47
Lokalizacja: RKR

Postprzez Ziggy » wtorek, 19 lut 2008, 23:55

padre-mk3 napisał(a):moze mi ktos tak dokladniej po jaka cholere jest cos takiego organizowane?
chodzi mi o to ze dopuszczaja parenascie zalog z czego wszystkie beda sie spinac na maxa zeby osiagnac jak najlepszy wynik.


o to w tym sporcie chodzi

padre-mk3 napisał(a):mam na mysli np malyszczyckiego-nie to ze wyliczam mu kase czy cos ale ta kwote co przeznacza na tego wurca moglby dac na jakis dodatkowy trening/rajd,lub tez moglby wspomoc akcje fans for kramar.
właśnie to robisz
padre-mk3 napisał(a):zreszta wszyscy rajdowcy mogliby zrobic cos pozytecznego.np zamiast startu kaske przeznaczyc na dofinansowanie zabezpieczen na trasach rajdu(np rajd polski-zeby nic nie kulalo),lub tez mozna by wspomoc ww kramara
to kto się będzie ścigał :?: :roll: :lol:

nikt nie robi na Ciebie nagonki tylko inaczej (czyt. racjonalnie) myśli
pozdr
Avatar użytkownika
Ziggy
A5
 
Posty: 856
Dołączył(a): poniedziałek, 2 lip 2007, 20:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do KJS

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości