4 Rajd Jesienny

Dla tych, którzy zaczynają i tych, którzy już wygrywają - dajcie sobie znać, gdzie się można poganiać!

Moderator: SebaSTI

Postprzez Max9 » czwartek, 27 lis 2003, 15:03

Przykro mi, miałem tylko dwie klisze wiec ciezko bylo by zrobic kazdemu zdjecie. Wolałem mieć więcej zdjęć z róznych miejsc niż wszystkich z jednego odcinka i paru zawodnikow sie powtarza bo byli na odcinku wtedy kiedy ja wlasnie tam bylem.
Avatar użytkownika
Max9
A5
 
Posty: 695
Dołączył(a): wtorek, 24 wrz 2002, 17:50
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez spiryt » czwartek, 27 lis 2003, 15:32

Spoko rozumiem :lol: ale trzeba przyznać że zdjęcia wyszły Ci extra. POZDRO
P.S. Jakby ktoś wiedział coś o innych galeriach z Jesiennego to proszę o Link
Avatar użytkownika
spiryt
N1
 
Posty: 65
Dołączył(a): poniedziałek, 17 lis 2003, 09:41
Lokalizacja: Gostynin

Postprzez Max9 » czwartek, 27 lis 2003, 15:46

dzieki i dzieki za wyrozumiałość.

Z aparatem chodził jezszce Masztal z rallyonline.pl. Robił foty na terenie giełdy i na torze rallycrossowym. Potem się już z nim nie widziałem i nie wiem czy jeszcze gdzies robił zdjęcia. Foty powinny byc na rallyonline.pl tylko coś ostatnio sie opuscili w pracy, nie bylo jezszce zdjec z pojezdzawki, a Masztal na niej byl i robil foty.

Jak bede cos wiedzial to dam znac.
Avatar użytkownika
Max9
A5
 
Posty: 695
Dołączył(a): wtorek, 24 wrz 2002, 17:50
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Gość » piątek, 28 lis 2003, 23:17

spiryt napisał(a):Tak oczywiście!!! co Ty wogóle masz pod maską bo z tego co pamiętam to prawie cały czas jesteś na pudle? :lol: oczywiście GRATULACJE !!! :lol: szkoda że nam tak słabo idzie :cry: ale kiedyś napewno będzie lepiej :D Pozdrówka


Oj. Nie zawsze jest tak wesoło jak ci się wydaje, ale dobrze że o tych gorszych startach nikt nie pamięta. Pod maską mam seryjny silnik, a jeśli chcecie wygrywać to wyciągaj Przemka na treningi, ustawiaj mu próby gdzie się da i każ jeździć po kilkadziesiąt razy, aż załapie że AX to nie to samo co polonez i w nim przednie kółka się lepiej kręcą :lol: . Jakoś go ostatnio nie widuję na Kole Młodych.
Gość
 

Postprzez rav » piątek, 28 lis 2003, 23:19

To ja. Mam prośbę do administratorów, żeby forum o KJS-ach działało tak jak inne, i żeby nie można było napisać posta bez zalogowania się.
Avatar użytkownika
rav
A6
 
Posty: 1396
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lis 2002, 00:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez spiryt » poniedziałek, 1 gru 2003, 09:07

Widzisz rav to wszystko nie jest takie proste :( ja mieszkam w Gostyninie to jest 125km od Warszawy więc wspólne treningi AX-em to coś prawie niespotykanego (choć raz się zdarzyło po Grand Prix na Bemowie) ale co z tego to kropla w morzu. U mnie w okolicy coby nie powiedzieć są piękne trasy na których nie raz był testowany Polonez ale z Citroenem wiążą się większe wydatki np. dojazd (laweta to trochę kosztowna zabawa), paliwo na dojazd z W-wy do gostynina (polonez jest na LPG a AX na Pb98 więc różnica jest) :roll: Widzisz sam i chyba przyznasz rację choć muszę przyznać że najprawdopodobniej na zimę AX zagości w Gostyninie z racji znajomego który ma dobre ASO. Wtedy pojeździmy troszkę na moich szutrach i asfaltach :D Szkoda że brat nie jeździ na treningi. Ma możliwość trenowania AX-em na niezłym (trzeba przyznać) placu (chodzi mi oczywiście o Bemowo) pod okiem byłego kierowcy rajdowego. Ja bym nie opuścił żadnego treningu (i myślę że on też gdybym mieszkał w Warszawie :D ) Mam nadzieję że spotkamy się w Wyszkowie chociaż z tym akutat mogą wiązać się problemy ponieważ dzisiaj moja matka idzie do szkoły na zebranie :cry: :D Pozdrówka
Avatar użytkownika
spiryt
N1
 
Posty: 65
Dołączył(a): poniedziałek, 17 lis 2003, 09:41
Lokalizacja: Gostynin

Postprzez Gość » piątek, 5 gru 2003, 12:36

Mogę kiedyś do was wpaść poternować. Umówimy się, może się skombinuje jakieś krótkofalówki, żeny mozna było bez stresu jechać przez las.
Gość
 

Postprzez spiryt » wtorek, 9 gru 2003, 15:34

Nie ma sprawy !!! Serdecznie zapraszam !!! :D naprawdę jest pare fajnych, leśnych tras (krętych) na których można osiągać całkiem ładnego speeda. a krótkofalówki napewno by się przydały i to najlepiej kilka. Jeśli o mnie chodzi to czasowo jestem do dyspozycji najlepiej od 20 grudnia do 4 stycznia (przerwa w szkole) więc jeśli coś to wpadaj ale najlepiej najpierw skontaktuj się z Przemkiem!!! :lol:
P.S. a tak właściwie to ty rav? :lol:
Avatar użytkownika
spiryt
N1
 
Posty: 65
Dołączył(a): poniedziałek, 17 lis 2003, 09:41
Lokalizacja: Gostynin

Postprzez rav » piątek, 12 gru 2003, 23:28

Tak to ja.
Avatar użytkownika
rav
A6
 
Posty: 1396
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lis 2002, 00:11
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Max9 » piątek, 12 gru 2003, 23:43

na rallycross.gery dodalem zdjecia z pierwszej pojezdzawki (15.11). Moze sie na nich poodnajdujecie.

A jutro jest kolejna pojezdzawka
Avatar użytkownika
Max9
A5
 
Posty: 695
Dołączył(a): wtorek, 24 wrz 2002, 17:50
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do KJS

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości