Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza.

Dla tych, którzy zaczynają i tych, którzy już wygrywają - dajcie sobie znać, gdzie się można poganiać!

Moderator: SebaSTI

Postprzez padre-mk3 » środa, 20 lut 2008, 12:51

jakbys przeczytal ze zrozumieniem to bys wiedzial o co mi chodzi.

napisalem ze zamiast takiego wyscigu szczurow na memorial janusza i mariana mogliby co innego zrobic.
bo co to za upamietnienie i oddanie holdu zmarlym skoro beda ciac sie na sekundy i pierwsze miejsce stawiaja sobie za punkt honoru.
wiec za nim cos napiszesz pomysl i poczytaj moje postyze z 2 razy.
bo wnioskuje ze te twoje posty jak i innych byly napisane pod wplywem emocji i chwili.
www.racebook.pl/polishmotorclub
Avatar użytkownika
padre-mk3
A5
 
Posty: 761
Dołączył(a): piątek, 21 kwi 2006, 10:01


Postprzez AndreWRC » środa, 20 lut 2008, 14:22

T może lepiej niech nie będzie memoriału i powoli wszyscy zapomną o Januszu i Marianie, ty też. Jak dla mnie memoriał to bardzo dobry sposób upamiętnienia tych wielkich ludzi a to że ktoś chce wygrać w tej imprezie to nic złego. Będą robić to co zmarli już mistrzowie robili za życia.
KAJTO OGNIA !!
Avatar użytkownika
AndreWRC
A5
 
Posty: 640
Dołączył(a): czwartek, 26 lip 2007, 15:47
Lokalizacja: Kraków N-H

Postprzez Bujaka Jamajka » środa, 20 lut 2008, 15:45

Popieram Andre ...
Memoriał jest po to aby upamiętnić kogoś.
Jedni chcą to zrobić w sposób widowiskowy inni w sposób wygrania memoriału ...
"RWD jest jak SEX, po co jeździć na ręcznym skoro można dać w pizdę" ...

Zdobysław Bucki fotografia rajdowa (i nie tylko) :)
Avatar użytkownika
Bujaka Jamajka
N3
 
Posty: 378
Dołączył(a): czwartek, 27 wrz 2007, 07:41
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Ziggy » środa, 20 lut 2008, 18:24

padre-mk3 napisał(a):wiec za nim cos napiszesz pomysl i poczytaj moje postyze z 2 razy.
bo wnioskuje ze te twoje posty jak i innych byly napisane pod wplywem emocji i chwili.


to może lepiej ty się zastanów co w ogóle piszesz i w jakiej formie.
nie tylko ja zrozumiałem tak twojego posta, więc moje odczucia po przeczytaniu są obiektywne i uwierz mi nie potrzebuję czegoś czytać 2 razy, żeby zrozumieć
Avatar użytkownika
Ziggy
A5
 
Posty: 856
Dołączył(a): poniedziałek, 2 lip 2007, 20:00

Postprzez mortonrally » środa, 20 lut 2008, 18:29

Chyba proste jest ze kazdy chce wygrac. Nie codziennie wygrywasz oes zwiazany z J.Kuligiem i M.Bublewiczem i napewno zaszczytnie jest posiadac taki puchar ktory o Nich przypomina.
POGANUS ; WALDEK ; ADAŚ -- GOOO !!!!!!!!!!!!
Obrazek
Avatar użytkownika
mortonrally
N3
 
Posty: 480
Dołączył(a): sobota, 28 lip 2007, 16:19

Postprzez Niedźwiedź » środa, 20 lut 2008, 18:58

Jedni chcą wygrywać inni chcą kibica przyciągnąć na swą strone.
w zeszłym roku jechali od najniższej klasy do najwyższej. Fajnie jakby odwrócono stawke. Może jakby któryś z wysoko noszoną głową strzelił z hydraulika i zawiną boka lub obrota wokół własnej osi... a ze dwa trzy razy to może inni przełamali by się i też pokaza zaserwowali swoim kibicom. Napewno taki ów driwer zebrał by największe owacje.
Miejmy nadzieje choć nadzieja matką.....
"Wiara czyni cuda" i "Optymiści żyją dłużej"
Avatar użytkownika
Niedźwiedź
N2
 
Posty: 100
Dołączył(a): wtorek, 10 lip 2007, 18:30
Lokalizacja: czchów

Postprzez Anonymous » piątek, 22 lut 2008, 08:51

Wiem że może to głupie, ale ja na miejscu takigo Kuzaja czy Sołka pojechałbym b.widowiskowo. Dla kibiców itp. jak Jani Paasonen na Barbówrce '06. Przecież Kulig i Bublewicz jeździli widowiskowo, szybko. Myślę że kierowcy sie postarają.Wierze w nich :!: Pozdrawiam :wink:
Anonymous
 

Postprzez mister1990 » piątek, 22 lut 2008, 10:35

wrc_krakow napisał(a):Wiem że może to głupie, ale ja na miejscu takigo Kuzaja czy Sołka pojechałbym b.widowiskowo. Dla kibiców itp. jak Jani Paasonen na Barbówrce '06. Przecież Kulig i Bublewicz jeździli widowiskowo, szybko. Myślę że kierowcy sie postarają.Wierze w nich :!: Pozdrawiam :wink:


Zgadzam sie. Zawsze powtarzam, że taki kierowca który jedzie widowisko prędzej pozostaje zapamietany niz ten co jechał szybko i zajał 4-5 miejsce.
A niby dlaczego pamietamy Paasonena? :o
mister1990
N1
 
Posty: 98
Dołączył(a): niedziela, 2 lip 2006, 10:26
Lokalizacja: Bochnia

Postprzez Gucio » sobota, 23 lut 2008, 01:27

Dziś się dowiedziałem, że jadę na memoriał. Ciesze się, bo jeszcze w tamtych stronach nigdy mnie nie było i w przeciwieństwie do innych to bardzo dobra inicjatywa, że ktoś w ogóle chce organizować takowy memoriał czy sie to komuś podoba czy nie.
Ja się cieszę, że będę mógł tam być i tyle.
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez bociek » sobota, 23 lut 2008, 21:55

czy ktos zorietowany moglby mi pomoc w lokalizacji tegoz miejsca??:) bede dzwieczny;)
Obrazek
bociek
N2
 
Posty: 113
Dołączył(a): czwartek, 10 lis 2005, 16:53
Lokalizacja: sbl

Postprzez lemon_17 » sobota, 23 lut 2008, 22:30

bociek napisał(a):czy ktos zorietowany moglby mi pomoc w lokalizacji tegoz miejsca??:) bede dzwieczny;)



Jest to nawrót w lewym górnym rogu mapki Niedźwiedzia

Obrazek
Avatar użytkownika
lemon_17
N1
 
Posty: 51
Dołączył(a): piątek, 8 cze 2007, 14:47
Lokalizacja: małopolska

Postprzez Ziggy » sobota, 23 lut 2008, 22:32

Racja
nawót z ul. Kościuszki do ul. Jedynaka
Avatar użytkownika
Ziggy
A5
 
Posty: 856
Dołączył(a): poniedziałek, 2 lip 2007, 20:00

Postprzez jazzzy » sobota, 23 lut 2008, 22:54

wybieram sie pierwszy raz dlatego bylbym wdzieczny za wskazowki na ile wczesniej przed rozpoczeciem imprezy dobrze jest sie pojawic zeby nie stac za sciana plecow w ciekawszych miejscowkach oraz o czy jest juz jakis konkretny program ile czasu to wszystko potrwa ? bo znalazlem tylko info

Już od 8.00 piękne i szybkie samochody będzie można podziwiać na parkingu kopalni soli przy ul. Dembowskiego - wyznaczono tu park serwisowy. Na trasę zawodnicy wyruszą o 10.30. Start kolejnych załóg zaplanowano w 2-minutowych odstępach.

Ufundowane przez burmistrza Wieliczki puchary zostaną wręczone najlepszym podczas uroczystego spotkania o godz. 14.00 w komorze Jana Haluszki, 135 m pod ziemią.
Ostatnio edytowano sobota, 23 lut 2008, 22:57 przez jazzzy, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
jazzzy
N3
 
Posty: 348
Dołączył(a): środa, 2 sty 2008, 01:35
Lokalizacja: Kraq

Postprzez Gucio » sobota, 23 lut 2008, 22:55

Chłopaki gdzie polecacie stanąć?
Konkretnie chodzi mi o to, czy dostęp do trasy jest jakiś ograniczony czy luźno można wchodzić ?
EOS 7D,400D/50 1.8/17-50 2.8/70-200 F4 L/580EX II :mrgreen:
http://www.image-sport.net moja stronka :)
Leszek!!
Avatar użytkownika
Gucio
S2000
 
Posty: 3508
Dołączył(a): poniedziałek, 2 maja 2005, 23:54
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Niedźwiedź » sobota, 23 lut 2008, 23:32

zależy kto co lubi oglądać....
a kiedy? o 10 zapoznanie. potem lipa bedzie z przedostaniem się przez droge lub przejście w inne miejsce. Dobrze że mam mocną gębe bo ci tamtejsi safeciarze to chyba z ochrony soli kamiennej są. Nie przegada ich. A racje mają choć nie mają. A już z policjantami to nie zadzierac. Przy mnie (nie pamiętam kierowcy) ale driwerowi w megance który urwał koło o krawężnik, a to koło potoczyło się na samochód policyjny który i tak stał w kopercie zamykającej droge bo policjanci chcieli z auta oglądać rajda, i wlepili mandata kierowcy za to ze w nich koło samochodu tycło.

To do jutersa.
Polecana niejscówka między pierwszą a drugą szykaną lub nawrót.
Avatar użytkownika
Niedźwiedź
N2
 
Posty: 100
Dołączył(a): wtorek, 10 lip 2007, 18:30
Lokalizacja: czchów

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do KJS

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości