Uroczysko

Dla tych, którzy zaczynają i tych, którzy już wygrywają - dajcie sobie znać, gdzie się można poganiać!

Moderator: SebaSTI

Uroczysko

Postprzez nalep » środa, 20 paź 2004, 12:07

Witam!
Wspolnie z moim drajwerem zastanawiamy sie, czy by nie wystartowac w KJSie nocnym Gliwice 23/24.10.2004. W zwiazku z tym, chcialbym sie Was zapytac o informacje dot. proby zwanej Uroczysko. Czy ktos moze mi przyblizyc jak ona wyglada ? Moze jakas mapka, zdjecia ? Ew. jezeli ktos ma mapki innych prob, ktore maja sie odbyc to tez prosze o info. Oczywiscie zdaje sobie sprawe, ze na tym kjsie pewnie bedzie ustalona inna trasa niz kiedystam, ale chcialbym ogolnie zorientowac sie jak wygladaja te super kjsowe miejsca.
Pozdro!
Nalep.
nalep
 
Posty: 6
Dołączył(a): poniedziałek, 17 lis 2003, 18:03
Lokalizacja: Częstochowa, Katowice, Wrocław


Postprzez Kuba M. » środa, 20 paź 2004, 21:12

Uroczysko może wyglądać różnie. Zarówno próby z samymi nawrotami jak i kompletnie bez nich są możliwe, różnie już bywało. Organizatorom dosyć często wpadał też do łba pomysł z wjazdem tyłem do garażu, więc i tego należy się spodziewać. Za złe wjechanie do garażu bywała osobna kara czasowa, a i na samych wjeździe do niego można było zyskać sporo wbrew pozorom sekund. Miejsca jest tam na tyle dużo, że przewidzieć się tego nie da. Uroczysko to duży plac , parę wąskich uliczek i zdradliwych zakrętów, próby są najczęsciej ustawione tak, żeby nikt sobie krzywdy nie zrobił, a o to tam nietrudno.

Co do Multikina, Pokoju i Huty Zygmunt to nie mam pojęcia jak będą wyglądały, a Radan to przeważnie parę szykan, ze dwa nawroty i dwie "zmiany pasa" między pachołkami. Z Radana mam zresztą chyba fotki, jak dasz mejla to Ci zapodam bo w opisywaniu to ja chyba nie jestem najlepszy.
Kuba
Avatar użytkownika
Kuba M.
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): poniedziałek, 15 wrz 2003, 15:19
Lokalizacja: Bytom

Postprzez layer_ » czwartek, 21 paź 2004, 01:01

EDIT:
KJS Nocny bedzie przebiegal przez proby zlokalizowane na: Radan, Multikino, Terma, Huta Zygmunt oraz Uroczysko.
Zarowno na Radanie jak i Uroczysku czas przejazdu prob bedzie wynosil ok. 2min
powyżej słowa jednego z organizatorów
-----------------------------------------------------------------------------------

Uroczysko to moim zdaniem najlepsze miejsce na Śląsku do upalania.
Jest tam dość spory plac i wokół niego dużo wąskich uliczek. Jak pisał Kuba M. jest tam dość niebezpiecznie,
ponieważ przy samej krawędzi dróżek rosną drzewa. Ale są to zazwyczaj młode brzózki, więc OK ;)
Jednym słowem można tam zorganizować super próbe, momentami można się poczuć jak na prawdziwym oesie.
I wątpie, żeby ludzie z AMK Gliwice zrobili cofanie czy coś w tym stylu.
Na TYCH zdjęciach widać część uroczyska. Troche jest też TU i TU

Co do radanu, to jest to klasyka Gliwickich imprez :)
Można tam pojeździć na 3 biegu, są szybkie szykany, troche szutru, itd.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
-> www.janota-team.com
layer_
N1
 
Posty: 79
Dołączył(a): czwartek, 4 wrz 2003, 03:11
Lokalizacja: Tychy

Postprzez nalep » piątek, 22 paź 2004, 12:05

Dzieki za wszystkie informacje. Do zobaczenia jutro!
Wypatrujcie żółtej R5 Alpine :)
Bedzie masakra, bo to wlasciwie pierwszy nasz KJS :)

Powodzenia wszystkim!
Pozdro!
Nalep.
nalep
 
Posty: 6
Dołączył(a): poniedziałek, 17 lis 2003, 18:03
Lokalizacja: Częstochowa, Katowice, Wrocław

Postprzez Kuba M. » piątek, 22 paź 2004, 16:09

nalep napisał(a):Wypatrujcie żółtej R5 Alpine :)
Bedzie masakra, bo to wlasciwie pierwszy nasz KJS :)


Będziem wypatrywać :)

Powodzenia, a masakry być nie powinno jeśli pilot nie trąba...
Kuba
Avatar użytkownika
Kuba M.
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): poniedziałek, 15 wrz 2003, 15:19
Lokalizacja: Bytom


Powrót do KJS

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości