KJS Chorzów 24.04.2004

Dla tych, którzy zaczynają i tych, którzy już wygrywają - dajcie sobie znać, gdzie się można poganiać!

Moderator: SebaSTI

KJS Chorzów 24.04.2004

Postprzez Kuba M. » czwartek, 22 kwi 2004, 21:56

Mam takie pytanie, czy ktoś wie dokładnie gdzie będą zorganizowane próby, i o jakich godzinach będą się zaczynały? Ja wiem tylko gdzie jest start, niestety...
Kuba
Avatar użytkownika
Kuba M.
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): poniedziałek, 15 wrz 2003, 15:19
Lokalizacja: Bytom


Postprzez layer_ » czwartek, 22 kwi 2004, 22:21

Najlepiej będzie jak zadzwonisz do AK, powinni Ci powiedzieć. Tu masz numer: (0-32) 348-12-54.
-> www.janota-team.com
layer_
N1
 
Posty: 79
Dołączył(a): czwartek, 4 wrz 2003, 03:11
Lokalizacja: Tychy

Postprzez Kuba M. » piątek, 23 kwi 2004, 15:57

Więcej informacji (pon, wt, czw. w godz. 16:00 ? 18:00) pod telefonem Delegatury Chorzów - (0-32) 348 12 54 . Serdecznie zapraszamy.

Jak to przeczytałem to przypomniały mi się Alternatywy 4, w których to prezes spółdzielni przyjmuje wszelkie uwagi w każdy trzeci poniedziałek miesiąca między 16:15 a 16:30.

Nie ma co, pory urzędowania mają zajebiste :)
Kuba
Avatar użytkownika
Kuba M.
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): poniedziałek, 15 wrz 2003, 15:19
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Kuba M. » sobota, 24 kwi 2004, 19:56

Nie potrafię znaleźć słów, żeby opisać jak prawdziwie żenująca była to impreza. Liczba załóg była wprost oszałamiająca, aż 14. Najlepsza próba, czyli Uroczysko, została (przepraszam za wyrażenie) ..., bo ktoś sobie wymyślił garaż! Tak, tak, wjazd tyłem do garażu. Powinni karać za takie coś, taki teren a taka nędzna próba. Z tym garażem była też inna historia, bo nikt tak naprawdę nie wiedział, czy trzeba do niego wjechać całym samochodem, czy może tylko jedną osią. Za zły wjazd do garażu nie dostawało się wbrew pozorom Taryfy, tylko Garaż. Nikt oczywiście nie widział, ile ów Garaż niesie za sobą karnych sekund. Oczywiście kierownik próby nie wie nawet o której jest start, a zagadnięty o to powiedział, że wszystko się przesunęło a jak chcę zasięgnąć jakiś informacji to mogę sobie podjechać do biura rajdu w Chorzowie. W ogóle kierownik wyglądał jak ktoś, kto w życiu nie widział samochodu. Jedynymi zorientowanymi byli chłopaki z AK Gliwice, którzy pomagali w obstawianiu imprezy. Zresztą, różnicę w sposobie organizacji KJSów w Gliwicach i w Chorzowie widać gołym okiem. Oby do SRSu - już ponoć we wtorek będzie się można dowiadywać gdzie zlokalizowane będą próby.
Kuba
Avatar użytkownika
Kuba M.
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): poniedziałek, 15 wrz 2003, 15:19
Lokalizacja: Bytom

Postprzez layer_ » niedziela, 25 kwi 2004, 19:31

Oby do SRSu - już ponoć we wtorek będzie się można dowiadywać gdzie zlokalizowane będą próby.


Już od dawna wiadomo gdzie będą próby...
Tradycyjnie OSiR, później giełda oraz Radan.
-> www.janota-team.com
layer_
N1
 
Posty: 79
Dołączył(a): czwartek, 4 wrz 2003, 03:11
Lokalizacja: Tychy

Postprzez Kuba M. » niedziela, 25 kwi 2004, 23:35

No tak, tego nawet ja mogłem się domyślić. Ale mnie chodziło o to kiedy dokładnie się zaczynają, czyli o dokładną rozpiskę.
Kuba
Avatar użytkownika
Kuba M.
A5
 
Posty: 946
Dołączył(a): poniedziałek, 15 wrz 2003, 15:19
Lokalizacja: Bytom


Powrót do KJS

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości